Gry Crash Team Racing - skróty

Crash Team Racing – skróty

-

Sewer Speedway – skrót znajduje się w prawej górnej części planszy w miejscu, gdzie mamy ramby i tunel – wystarczy spojrzeć wyżej, użyć Aku Mask i odbić się z lewej rampy, po czym rozpędzić na prawą i w powietrzu użyć dodatkowo skok.

Papu’s Pyramid – jeden skrót znajdziemy w miejscu z kwiatami próbującymi nas zjeść (po ich lewej stronie jest półka na którą można wskoczyć mając Aku Mask. Drugi skrót można wykonać pod koniec toru przed ostrymi zakrętami w prawo i wyskoczniami. Ponownie pomoże nam Aku, jeśli się rozpędzimy i wykonamy spory skok w przepaść na prawo, to ominiemy wszystkie zakręty przecinając je w powietrzu i wylądujemy z powrotem na trasie przed samą metą.

Tiger Temple – przed wjazdem do pierwszego tunelu z płonącymi przeszkodami, po lewej stronie jest ukryty przejazd (brama) – strzel w nią lub wjedź na nią mając Aku Mask a zaoszczędzisz kilka cennych sekund.

Blizzard Bluff – przed ostatnim zakrętem znajduje się kilka małych wyskoczni oraz wielki mur. Zdobądź Aku Mask i – zamiast omijac mur z prawej strony – od razu wyskocz wprost na mur, przy dopalaczu użyj skoku, a przeskoczyć mur i oszczędzisz kolejne sekundy.

Hot Air Skyway – skrót znajduje się tuż po prawej strony od startu, w miejscu pierwszego zakrętu. Potrzebujesz szybkiego bolidu i dopalacza (Aku Mask lub przyspieszenie). Jest to jeden z najtrudniejszych skoków w grze, dlatego warto zaryzykować wyłącznie wtedy, gdy mamy znaczną przewagę nad pozostałymi rywalami.

Czy znacie inne skróty w tej grze? Dajcie znać w komentarzu.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak obliczyć tętno podczas ćwiczeń?

Tętno właściwe dla osób ćwiczących będzie uzależnione od takich czynników jak wiek, tętno spoczynkowe i maksymalne oraz rodzaj treningu.

Jaka płyta do kuchni?

Gotowanie to najważniejsze zajęcie w kuchni, ważne zatem, by sprzęt, który służy do przygotowania posiłków, odpowiadał naszym potrzebom. Do wyboru mamy płyty gazowe, elektryczne i indukcyjne. Poniżej prezentujemy zalety i wady poszczególnych rozwiązań.

Zobacz też

Oznaczenia w aparacie cyfrowym

Za pomocą menu, możemy sterować praktycznie wszystkimi ustawieniami aparatu cyfrowego. Zazwyczaj menu dzieli się na kilka folderów. Pierwszy to Menu Odtwarzania, w którym możemy usunąć dane zdjęcie, ustawić pokaz slajdów czy przygotować zdjęcie do wydruku. Najczęściej wszystkie opcje są podane w języku polskim i software aparatu nie korzysta tutaj ze skrótów czy symboli.

Żwirek silikonowy dla kota – czym różni się od innych żwirków?

Żwirek do kuwet to wbrew pozorom niezwykle istotny element kociej wyprawki. Dziś w sklepach dostępnych kilka różnych typów, każdy...

Na co zwracać uwagę, kupując buty na zimę

Większość sklepów kusi sezonowymi wyprzedażami marek. Warto przyjrzeć się im dokładniej i złowić super perełkę dla siebie. Podpowiadamy, na...

Może Cię zainteresuje: