Gry Crash Team Racing - skróty

Crash Team Racing – skróty

-

Sewer Speedway – skrót znajduje się w prawej górnej części planszy w miejscu, gdzie mamy ramby i tunel – wystarczy spojrzeć wyżej, użyć Aku Mask i odbić się z lewej rampy, po czym rozpędzić na prawą i w powietrzu użyć dodatkowo skok.

Papu’s Pyramid – jeden skrót znajdziemy w miejscu z kwiatami próbującymi nas zjeść (po ich lewej stronie jest półka na którą można wskoczyć mając Aku Mask. Drugi skrót można wykonać pod koniec toru przed ostrymi zakrętami w prawo i wyskoczniami. Ponownie pomoże nam Aku, jeśli się rozpędzimy i wykonamy spory skok w przepaść na prawo, to ominiemy wszystkie zakręty przecinając je w powietrzu i wylądujemy z powrotem na trasie przed samą metą.

Tiger Temple – przed wjazdem do pierwszego tunelu z płonącymi przeszkodami, po lewej stronie jest ukryty przejazd (brama) – strzel w nią lub wjedź na nią mając Aku Mask a zaoszczędzisz kilka cennych sekund.

Blizzard Bluff – przed ostatnim zakrętem znajduje się kilka małych wyskoczni oraz wielki mur. Zdobądź Aku Mask i – zamiast omijac mur z prawej strony – od razu wyskocz wprost na mur, przy dopalaczu użyj skoku, a przeskoczyć mur i oszczędzisz kolejne sekundy.

Hot Air Skyway – skrót znajduje się tuż po prawej strony od startu, w miejscu pierwszego zakrętu. Potrzebujesz szybkiego bolidu i dopalacza (Aku Mask lub przyspieszenie). Jest to jeden z najtrudniejszych skoków w grze, dlatego warto zaryzykować wyłącznie wtedy, gdy mamy znaczną przewagę nad pozostałymi rywalami.

Czy znacie inne skróty w tej grze? Dajcie znać w komentarzu.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak grać w LocoRoco?

LocoRoco to jedna z najbardziej zakręconych i oryginalnych gier, jakie wyszły na Playstation Portable. Poniżej przedstawiamy najważniejsze elementy rządzące światem gry, które pomogą początkującym w stawianiu pierwszych kroków.

Czy można zajść w ciążę podczas okresu?

Na temat okresu i możliwości zajścia w ciążę podczas jego trwania krążą różne opinie. Dzieje się tak dlatego, że ciało kobiety i jego funkcjonowanie stwarza wiele nieodgadnionych sytuacji, a mnóstwo pytań pozostaje bez jednoznacznych odpowiedzi. Należy zaznaczyć, że każde ciało jest inne i inaczej funkcjonuje.

Zobacz też

WWE Legends of Wrestlemania Royal Ramble – jak wygrać 30-osobowy pojedynek

Wygranie 30 osobowego pojedynku Royal Rumble jest konieczne do zdobycia ukrytego trofeum/osiągnięcia. Zasady pojedynku są proste – w jednej walce uczestniczy 30 zawodników, zaś zwycięzcą zostaje jedyna osoba, która od momentu wejścia na ring z niego nie wypadnie. Istnieje jednak pewne ograniczenie, które można wykorzystać, aby walka była znacznie prostsza.

Zegarek z fazami księżyca – komu się przydaje?

Obserwowanie faz księżyca to nie tylko domena wróżek czy miłośników astronomii. Nowoczesna technologia pozwala na obserwacje cyklu księżycowego bez...

Botwinka – jak zrobić tę przepyszną wiosenną zupę?

Początek wiosny to idealny czas, by korzystać ze świeżych i młodych warzyw. Królową wiosennych zup jest zupa z botwiny....

Może Cię zainteresuje: