Oś czasu na Facebooku działa nieco inaczej niż jej dotychczasowa wersja. Po pierwsze większość naszych aktywności trafia na naszą tablicę w dwóch kolumnach.

Po drugie możemy w szybki sposób dostać się do wydarzeń sprzed lat, dzięki dostępnemu suwakowi.

Możemy również dodać zdjęcie najważniejszych wydarzeń w życiu, takich jak: nowa praca, wesele czy po prostu narodziny.

Oś czasu na Facebooku to z pewnością innowacja, którym miłośnikom nowinek technologicznych szybko przypadnie do gustu. Kolejna grupa użytkowników to osoby, które z czasem przekonują się do już wprowadzonych nowości. Pozostaną zapewne również i takie osoby, dla których wprowadzane zmiany nie będą akceptowalne.

Czy macie problemy z obsługa Facebooka? Jakie są Wasze opinie o tym programie? Czekamy na komentarze!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOś czasu fb – co to jest, jak edytować?
Następny artykułIpla – jak zainstalować i korzystać z aplikacji

Marcin Łabuś – absolwent zarządzania specjalizujący się w zastosowaniu narzędzi promotion-mix w działalności polskiego sektora telekomunikacyjnego oraz bankowego. Doświadczenie zdobywał przez rozwijanie swoich zainteresowań. Praca to dla niego pasja. Twórca i właściciel portalu telekomunikacyjnego „Simplik.pl”.


Nasz specjalista pisze o sobie:

W 2011 roku ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Specjalizuję się w zastosowaniu narzędzi marketingu w usługach telekomunikacyjnych i bankowych. Zastosowanie elementów marketingu-mix stało się moją pasją podczas studiów, zaś szeroką wiedzę z zakresu bankowości i telekomunikacji mobilnej zdobyłem realizując swoje zainteresowania.

Interesuję się również tematyką inwestycji giełdowych oraz psychologią graczy giełdowych. Silne emocje na giełdzie sprawiają, że nawet najlepsze strategie inwestycyjne nie dają oczekiwanych rezultatów. Psychika graczy jest więc przeszkodą w racjonalnym podejmowaniu decyzji.

Wolny czas spędzam podróżując i odkrywając nowe ciekawe miejsca. Uwielbiam wycieczki rowerowe i spacery po górach.

Zainteresowanych tematyką telekomunikacji zapraszam do współpracy przy tworzeniu alternatywnego portalu – Simplik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here