http://www.watch-tv.pl/ – spory wybór programów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Wymagane jest pobranie wtyczki zajmującej kilka KB, za pomocą której uruchamiamy, np. program Windows Media Player i możemy cieszyć się wybraną stacją. W przypadku niektórych kanałów nie trzeba instalować żadnych dodatków, jednak wymagane jest odczekanie dłuższej chwili w celu załadowania stacji;

http://www.megawypas.pl – kolejna bardzo dobra strona z bardzo bogatym wyborem oferty programowej podzielonej tematycznie (m.in. kanały polskie, filmowe, dla dzieci, sportowe czy muzyczne). Zaletą jest brak koniecznoci instalowania wtyczek i szybkie ładowanie stacji.

http://www.ipla.pl/ – najpierw należy pobrać i zainstalować program Ipla, a następnie można cieszyć się bogatą ofertą programów telewizji Polsat. Znajdziemy tu zarówno archiwalne seriale posegregowane tematycznie oraz według sezonów, jak również programy na żywo (choć część jest niestety płatnych, np. gale sportowe).

http://www.dtvi.pl/ – kolejna ciekawa propozycja zawierająca kilkanaście programów o rozmaitej tematyce. Wadą jest jednak dość długi czas doczytywania

Czy korzystacie z telewizji internetowej? Którą cenicie najbardziej? Komentujcie!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak zainstalować kamerkę internetową w komputerze?
Następny artykułPinnacle Studio – krok po kroku

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here