Limity pobierania są szczególnie uciążliwe dla osób posiadających stałe IP internetowe. Z reguły posiadając przypisany IP możemy jednorazowo pobierać tylko jeden plik, po czym musimy odczekać jakiś okres czasu (z reguły ok. 30 minut). Jeśli nie posiadamy konta premium (które z reguły jest płatne) to możemy zastosować jeden z poniższych sposobów:

1. Rozłączenie z Internetem i ponowne połączenie tuż po pobraniu pliku. Metoda ta dotyczy jednak wyłącznie osób ze zmiennym IP, gdyż po ponownym zalogowaniu dostajemy nowe.

2. Pobranie darmowej przeglądarki XeroBank Browser, która umożliwia omijanie limitów. Można ją pobrać pod adresem http://www.programosy.pl/program,torpark.html

3. Pobranie specjalnej aplikacji RapidLeech, która pozwala na szybkie pobranie plików na specjalny serwer, a następnie swobodny przesył danych do naszego komputera. Aplikacja dostepna jest pod adresem http://www.rapidleech.com/

4. Aktywacja konta za pośrednictwem strony http://rapids.pl/konto/utworz. Dzięki niej możemy bez trudu zaznaczyć dowolną ilość plików i pobierać w każdym momencie. Usługa ta jednak jest płatna, ale w porównaniu do kont premium oferta ta wychodzi bardziej korzystnie (10 zł za 30 GB danych)

Co sądzicie o tych sposobach, często z nich korzystacie? Podzielcie się swoją opinią.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaki jest najlepszy program do słuchania muzyki na komputerze?
Następny artykułDarmowe programy do zabezpieczania folderów hasłem

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here