Pobieramy program Free Video Downloader, dostępny pod adresem http://pobierz.pl/programy/windows/internet/akceleratory-pobierania/free-video-downloader. Uruchamiamy program, a następnie kopiujemy do schowka programu wybrany adres, na którym znajduje się filmik. Teraz już tylko klikamy w ‚Pobierz nowy plik video’, a następnie ‚Pobierz’.

Należy przy tym pamiętać, że filmy pobrane ze smog.pl posiadają rozszerzenie flv. Aby móc je uruchomić należy uruchomić program VLC Player. Oficjalna strona programu umożliwiająca pobranie go za darmo znajduje się pod adresem http://www.videolan.org/.

Co sądzicie o stronie smog.pl? Często pobieracie z niej filmy? Wypowiedzcie się!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDarmowe programy do zabezpieczania folderów hasłem
Następny artykułJak wysłać mms z Internetu za darmo?

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here