Internet Jak dodawać filmy i muzykę na patrz.pl?

Jak dodawać filmy i muzykę na patrz.pl?

-

Pliki multimedialne i muzyczne możemy wrzucać na patrz.pl na kilka sposobów: 

1. Na stronie głównej po prawej stronie klikamy w ikonkę Dodaj Plik. Teraz po lewej stronie pojawi się okno, kliknij w Wybierz Plik i znajdź na dysku swojego komputera plik Video lub Audio który chcesz dodać na Patrz.pl. Następnie kliknij w Wyślij i czekaj na załadowanie pliku na serwer. Na końcu powinien pojawić się adres z linkiem do wrzuconego przez nas materiału filmowego lub muzycznego.

2. Jeśli chcemy umieścić na patrz.pl filmik lub muzykę z innych stron, to w oknie, gdzie znajduje się opcja Wybierz Plik, należy zaznaczyć Plik Zewnętrzny. Następnie w pasku obok wklejamy dokładny adres, np. z Youtube, klikamy w Wyślij. Pojawi się nowe okno, w którym należy wpisać nazwę, krótki opis oraz zaznaczyć czy plik będzie służył do użytku prywatnego, czy też ma być dostępny dla ogółu. Później już tylko klikamy w Zapisz i gotowe.

Uwaga!

Czasem mogą być problemy z przekonwertowaniem filmu lub pliku muzycznego na serwerze patrz.pl. W tym celu wskazane jest przejście na adres http://keepvid.com/, wklejenie w oknie odpowiedniego adresu, następnie pobranie go na dysk komputera i dopiero wrzucenie na patrz.pl, tak jak to zostało opisane na pierwszym przykładzie.

Korzystacie z patrz.pl? Jaka jest Wasza opinia o tym portalu?

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Ubezpieczenie kredytu – informacje

Decydując się na wzięcie kredytu gotówkowego, często zastanawiamy się, czy dobrze zrobiliśmy, zadłużając się, czy będziemy w stanie spłacić wszystko w terminie albo co się stanie, gdy nagle stracimy pracę. Aby wyjść naprzeciw tym obawom klientów, banki oferują przy kredytach ubezpieczenia, które mają chronić przed nieprzewidywalnymi sytuacjami, jakie mogą nas spotkać w czasie, gdy spłacamy pożyczkę.

Jak radzić sobie z perfekcjonistą?

Perfekcjonizm charakteryzuje ludzi, którzy ponad wszystko cenią sobie dokładność i jakość wykonania rzeczy lub czynności. Nadmierny perfekcjonizm prowadzi do powstania dewiacji, która z kolei doprowadzić może do poważnych problemów w codziennym funkcjonowaniu.

Zobacz też

Jaki sport rowerowy wybrać?

Wśród sportów rowerowych możemy wyróżnić: kolarstwo szosowe, torowe, górskie i przełajowe. Wybór dyscypliny zazwyczaj uzależniony jest od naszej kondycji fizycznej, możliwości finansowych czy wreszcie dostępności odpowiedniego sprzętu i infrastruktury. Więcej przeczytamy w tekście poniżej.

Zmywarki na sferis.pl – sprzęt wysokiej jakości dla każdego

Zmywarki to coraz chętniej kupowane urządzenia w Polsce. Każdy, kto planuje kupić zmywarkę, powinien sobie odpowiedzieć na kilka istotnych...

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Może Cię zainteresuje: