Pliki multimedialne i muzyczne możemy wrzucać na patrz.pl na kilka sposobów: 

1. Na stronie głównej po prawej stronie klikamy w ikonkę Dodaj Plik. Teraz po lewej stronie pojawi się okno, kliknij w Wybierz Plik i znajdź na dysku swojego komputera plik Video lub Audio który chcesz dodać na Patrz.pl. Następnie kliknij w Wyślij i czekaj na załadowanie pliku na serwer. Na końcu powinien pojawić się adres z linkiem do wrzuconego przez nas materiału filmowego lub muzycznego.

2. Jeśli chcemy umieścić na patrz.pl filmik lub muzykę z innych stron, to w oknie, gdzie znajduje się opcja Wybierz Plik, należy zaznaczyć Plik Zewnętrzny. Następnie w pasku obok wklejamy dokładny adres, np. z Youtube, klikamy w Wyślij. Pojawi się nowe okno, w którym należy wpisać nazwę, krótki opis oraz zaznaczyć czy plik będzie służył do użytku prywatnego, czy też ma być dostępny dla ogółu. Później już tylko klikamy w Zapisz i gotowe.

Uwaga!

Czasem mogą być problemy z przekonwertowaniem filmu lub pliku muzycznego na serwerze patrz.pl. W tym celu wskazane jest przejście na adres http://keepvid.com/, wklejenie w oknie odpowiedniego adresu, następnie pobranie go na dysk komputera i dopiero wrzucenie na patrz.pl, tak jak to zostało opisane na pierwszym przykładzie.

Korzystacie z patrz.pl? Jaka jest Wasza opinia o tym portalu?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak udostępniać zdjęcia w sieci?
Następny artykułDarmowe programy pocztowe – ranking

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here