Lifestyle Kurs Kronik Akaszy otwiera na życie

Kurs Kronik Akaszy otwiera na życie

-

 Kroniki Akaszy to swoisty duchowy przewodnik prowadzący nas przez codzienność do prawdy życia. To zapis najgłębszej prawdy o nas samych. W Kronikach Akaszy przechowuje się na zawsze przeszłe, teraźniejsze i przyszłe zdarzenia życia w postaci energetycznego odcisku. Jednak owiane są one głęboką tajemnicą. 

Kurs Kronik Akaszy

Kronika Akaszy to kompendium wiedzy w obszarze indywidualnej i zbiorowej pamięci doświadczeń, to historia świata składająca się z praw uniwersalnych i duchowych. Wszystkie one zapisane i przechowywane w formie energetycznego zapisu. Ale Kronika Akaszy działa w obie strony, z jednej zbiera wszystkie ślady człowieka i je przechowuje, z drugiej, w szczególnych przypadkach, daje dostęp do tego zbiorowego doświadczenia. Kurs Kronik Akaszy umożliwia mentalny dostęp do najgłębszych struktur, to narzędzie rozwoju świadomości.

Nie każdy wie, zaangażowany w codzienność, że istnieje dostęp do wiedzy zawartej w Kronikach. Uczestnicząc w kursie Kronik Akaszy otrzymuje się możliwość wniknięcia i dotknięcia przechowywanej tam wiedzy i doświadczenia. Czerpiąc inspiracje z Kronik, po mentalnym przygotowaniu, medytacji i modlitwie, nabiera się umiejętności otwarcia na wewnętrzne prowadzenie. Kurs Kroniki Akaszy to swoista instrukcja jak poszerzać swoją świadomość i, przy zastosowaniu narzędzia medytacji, rozwinąć kontakt ze swoją duszą.

Pokonać wewnętrzne blokady 

Sanskrycki termin akasza obecny również w sztuce jogi, reprezentuje piąty żywioł, element duchowy, eteryczny, uosabia czystą niebiańską energię duchową. Każdy uczestnik kursu Kronik Akaszy otrzymuje szansę znalezienia odpowiedzi na pytanie o własne doświadczenia, wewnętrzne rozterki, przyczyny blokad mentalnych. Zdobywa samoświadomość pomocną w poszukiwaniu rozwiązań życiowych, z której może korzystać nieustannie i w każdej chwili.

Kroniki Akaszy składają się z niezliczonej ilości wymiarów, to wszechświat złożony z ruchu i przestrzeni. Owa przestrzeń kryje w sobie najgłębsze tajemnice człowieczeństwa i duchowości. Akasza to miejsce, gdzie materializują się rzeczy, nagle stają się przed naszymi oczami widzialne i pełne kształtów. Rozumiemy ich znaczenie, przemawiają do nas, rozpoznajemy ich duchowe przesłanie. Ale by tak się stało, każda osoba próbujące wniknąć w przestrzeń Akaszy, by się nie pogubić i nie stracić swojego życiowego kierunku, musi robić to w sposób bezpieczny i metodyczny. Przygotować się na pomyłki i utratę drogi w czeluściach wszechświata. Musi odnaleźć swój azymut w wymiarze materialnym i duchowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Wieczór panieński – pomysły

Ślub i spędzenie reszty życia z tym jedynym, najwspanialszym mężczyzną to marzenie każdej kobiety. Jednak nim do tego dojdzie i nim para stanie na ślubnym kobiercu, gdzie powie sobie sakramentalne „TAK”, każde z partnerów, zarówno kobieta, jak i mężczyzna, zgodnie z tradycją musi spędzić na zabawie ostatni wieczór swojego stanu wolnego i oderwać się na chwilę od stresujących przygotowań ślubnych.

Marmolada z pigwy – przepis

Pigwa to owoc drzewa z rodziny różowatych, podobny kształtem do jabłka. Owoce pigwy nie nadają się do jedzenia na surowo, ponieważ są niezwykle kwaśne i twarde. Zawierają jednak dużo pektyny i mają fantastyczny aromat, dlatego chętnie sięgają po nie zarówno wytwórcy domowych nalewek, jak i ci, których spiżarnie pękają od przetworów.

Zobacz też

Koktajl czekoladowy – przepis

Wszyscy kochają czekoladę, a jeśli ktoś twierdzi, że jej nie lubi – to tylko tak twierdzi. Czekolady nie można spożywać w nadmiernych ilościach, w niedużych jest jednak jak najbardziej wskazana i powinno się po nią sięgać. Fani czekolady na szczęście mają szerokie wachlarz możliwości co do wyboru formy, kształtu oraz rodzaju swojej ulubionej czekolady.

Zmywarki na sferis.pl – sprzęt wysokiej jakości dla każdego

Zmywarki to coraz chętniej kupowane urządzenia w Polsce. Każdy, kto planuje kupić zmywarkę, powinien sobie odpowiedzieć na kilka istotnych...

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Może Cię zainteresuje: