przestrzeń na rowery

Jazda na rowerze jest bardzo zdrowa, a przy tym wygodna. Umożliwia szybkie dostanie się do pracy czy szkoły, bez konieczności wsiadania do samochodu. To dobre dla środowiska, a przy tym usprawnia przejazd, ponieważ pozwala na uniknięcie korków w godzinach szczytu. A jak przechowywać rower? Podpowiadamy!

Jak przechowywać rower?

Kiedyś w blokach królowały piwnice. To właśnie tam lokatorzy osiedli powstałych w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, przechowują przetwory, opony do samochodu czy niepotrzebnie przedmioty. Oczywiście tam trzymają także rowery czy nawet skutery. Bezpieczeństwo tego typu skrytek zależy od zabezpieczeń, jakie zastosuje właściciel nieruchomości. Najczęściej jest to tylko kłódka, a więc tego typu osoby niestety często są ofiarami kradzieży, które są dość powszechne w tego typu blokach czy wieżowcach.

Dziś, w nowym budownictwie, odchodzi się od tworzenia piwnic. Pojawiają się w podziemiach parkingi, a także komórki lokatorskie. Boksy rowerowe cieszą się zatem coraz większą popularnością. Jest to absolutny niezbędnik każdego rowerzysty, który mieszka w tego typu nowym budownictwie. Dzięki temu zabezpieczysz swój jednoślad przed uszkodzeniami, a także wandalizmem czy kradzieżą. Możesz umieścić boks na swoim miejscu parkingowym i cieszyć się możliwością schowania roweru. Będzie on w pełni zabezpieczony, a Ty będziesz mógł spać spokojnie. To szczególnie dobre rozwiązanie w regionach z wysokim wskaźnikiem przestępczości oraz kradzieży. Tego typu boks może być wydzieloną przestrzenią nie tylko na miejscu postojowym, ale także w jego sąsiedztwie. Wszystko zależy od rozwiązań, jakie zaproponował deweloper dla mieszkańców bloku.

Boksy rowerowe dla wymagających

Boksy rowerowe https://drconstruct.pl/boks-rowerowy/ wiążą się z wieloma korzyściami. Umożliwiają przechowywanie rowerów, a także innych akcesoriów do jazdy, takich jak kask, bagażnik czy koszyk na rower. W sklepie internetowym Dr Construct znajdziesz boksy budowane z wygrodzeń systemowych. To bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie, które zapewnia odpowiednią wentylację naturalną. Boks może zostać wykonany z drutu cynkowanego i malowanego. Rozwiązanie jest inwestycją na długie lata, ponieważ jakość jest w tym przypadku niepodważalna. To wybór dla najbardziej wymagających osób, którym zależy na propozycjach z najwyższej półki w korzystnej cenie. Co ważne, rozmiar może zostać indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb. Rodzaj zamków gwarantuje bezpieczeństwo na długi czas, ponieważ jest on idealną ochroną przed kradzieżą czy wandalizmem. Dodatkowo, istotnym elementem jest również sam montaż. Producent gwarantuje, że instalacja całości nie jest uciążliwa i zajmuje niewiele czasu, a więc tego typu rozwiązania systemowe cieszą się niesłabnącą, a nawet coraz większą popularnością. Dodatkowym atutem jest także oczywiście bardzo korzystna cena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here