Choroby Impotencja - leczenie

Impotencja – leczenie

-

W przypadku impotencji psychogennycg terapia trwa 5- 7 tygodni. Wykorzystuje się tutaj metody treningowe, psychoterpię indywidualną lub partnerską, a czasami desensybilizację.

Leczenie impotencji hormonalnej sprowadza się do zastosowania leków regulujących gospodarkę hormonalną organizmu. W impotencji neurogennej stosuje się elektroterapię, odpowiednie leki działąjące stymulująco na układ nerwowy.

W impotencji na tle krążeniowym wykorzystuje się leki. Najczęściej podawane sa prostaglandyny. Obecnie najbardziej popularna jest Viagra. Stosuje się ją także w leczeniu impotencji psychogennej.

Cierpicie na impotencję? Jak wygląda w Waszym przypadku leczenie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Poprzedni artykułDrżenie rąk – przyczyny
Następny artykułOdra – objawy
Magdalena Solarz

Magdalena Solarz - studentka IV roku farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Interesuje się tenisem ziemnym, była zawodniczka Polskiego Związku Tenisowego. Ukończyła kurs wychowawców kolonijnych, wielokrotnie była wychowawcą i pomocnikiem instruktora tenisa ziemnego na obozach tenisowo-tanecznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Marmolada różana – przepis

W każdy Tłusty Czwartek oprócz chrzęstu gryzionych faworków i mlaskania przy oblizywaniu palców z lukru słychać też głosy, iż jedynie słuszne pączki to te, w których znaleźć można marmoladę bądź konfiturę różaną.

Jak zdrowo żywić dzieci?

Począwszy od pierwszych miesięcy życia dziecko potrzebuje stałych rytuałów. Wzmacnia to jego poczucie bezpieczeństwa i przyczynia się do harmonijnego rozwoju. Rodzice starają się więc przestrzegać pór drzemek, spacerów i wieczornego usypiania. Gorzej jest w przypadku karmienia, zwłaszcza naturalnego, gdy karmimy na żądanie. Z czasem łatwiej jest i to ustalić. Kształtując nawyki żywieniowe powinniśmy również zwrócić uwagę na inny rytuał – zdrowego odżywiania.

Zobacz też

Telefon do Biura Obsługi Klienta – dzwoń taniej!

W cennikach naszych operatorów opłaty za połączenia z Biurem Obsługi Klienta są coraz wyższe. Jeszcze niedawno ceny wahały się w granicach od 95 gr do 1 zł. Dziś u większości operatorów taka przyjemność kosztuje już często powyżej 2 złotych. W obu przypadkach opłata naliczana jest za cały czas trwania połączenia. Są to jedne z najdroższych połączeń z telefonu komórkowego, jakie wykonujemy.

Elementy odblaskowe: Jak jesteś widoczny na drodze?

Bezpieczeństwo pieszych na drodze w dużej mierze zależy od dobrej widoczności. Na każdym kroku słyszy się, jak ważne jest...

Mocna latarka – 5 dowodów na to, że musisz ją mieć!

W ostatnich latach dużą popularność zdobyły nowoczesne mocne latarki LED. Co jasne, najpierw trafiły one do różnego rodzaju służb...

Może Cię zainteresuje: