Gry Jak przejść Uncharted na poziomie Crushing?

Jak przejść Uncharted na poziomie Crushing?

-

Crushing wymaga zdecydowanie innego stylu gry – przez większą ilość czasu będziemy się chować za wszelkimi murkami i przeszkodami, doceniając w pełni cover system.

Poniżej najważniejsze zasady które trzeba się nauczyć, aby poziom Crushing był do przejścia:

1. Będąc schowanym za ścianą naucz się szybkiego wychylania, strzału i automatycznego chowania (przy użyciu pistoletu). Nie ma bowiem szans na wyjście i namierzenie (zginiemy w kilka chwil), dlatego warto potrenować tę sztuczkę. Aby było to prostsze należy tak obrócić kamerę, aby zawsze mieć przeciwnika na samym środku – wtedy po szybkim wychyleniu będziemy go mieli praktycznie na celowniku.

2. Kiedy przeciwnicy chowają się za murkami obowiązkowo zawsze koncentruj się na jednym z nich, dopóki go nie zabijesz – próba walki krzyżowej kończy się wzajemnym supportem przeciwników i naszą śmiercią.

3. W niektórych miejscach pojawiają się przeciwnicy, którzy będą próbowali do nas podbiegać – warto wtedy przyjąć pozycję defensywną i strzelać jak tylko się pojawią bez namierzania (nie wciskamy przycisku R1 gdyż w tym czasie zdążymy zginąć). W takich sytuacjach pomocny będzie shotgun, który zabije jednym strzałem. Kiedy nie mamy go pod ręką bądźmy gotowi na serię strzałów z AK47 lub MP4.

4. Gdy wiesz, że niebawem wkroczysz do lokacji z większą ilością przeciwników, staraj się iść powoli – czasem zdarzy się, że skrypt nie zdąży się dograć, dzięki czemu jednorazowo będziesz walczyć z mniejszą grupką przeciwników – dopiero po ich pokonaniu przejdź dalej aż pojawią się kolejni.

5. W kanałach (tam gdzie trzeba spaść z wysokiego murku na do wody i pokonać sporą grupkę strażników) można wykorzystać glitch – zamiast zeskakiwać wróć na plac, gdzie wcześniej walczyłeś z innymi komandosami. Postój tam chwilę, a następnie wróć do kanałów – przeciwnicy pojawią się na dole i nie będziesz musiał z nimi walczyć zeskakując – dzięki temu nie będą mieli dostępu na górę, co znaczni ułatwi życie.

Graliście kiedyś w Uncharted? Udało Wam się przejść tę grę? Wypowiadajcie się w komentarzach.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak bandażować nogę?

Kończyny dolne bandażujemy zawsze od dołu do góry. Bandażując goleń wykonujemy opatrunek kolisty, śrubowy, wężykowy, zaginany i kłosowy wstępujący.

Szlak Architektury Drewnianej – co warto zobaczyć?

Szlak Architektury Drewnianej ma długość 3,5 tys. km. Obejmuje on swoim zasięgiem ponad 500 obiektów, znajdujących się na terenie trzech województw: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Dzięki niemu turysta może podziwiać owo niezwykłe drewniane dziedzictwo, obejmujące kościoły, cerkwie, karczmy, dwory, skanseny, muzea, zabudowania wiejskie, wille czy pałacyki.

Zobacz też

Jak obliczyć nadgodziny nauczyciela?

Nadgodziny dla nauczycieli obliczane są w specyficzny sposób. W wielu szkołach pracownicy sami tworzą programy komputerowe, mające na celu obliczenie ilości nadgodzin, które są liczone nie według zasad Kodeksu pracy, lecz w myśl przepisów wskazanych w Karcie Nauczyciela.

Czy warto zainwestować w deskorolkę elektryczną?

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe z roku na rok zyskują na popularności. Coraz chętniej wykorzystujemy je do codziennego użytku i posługujemy...

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego niemowlęcia. Wprowadzanie pokarmów stałych pozwala bowiem nie tylko poznawać nowe...

Może Cię zainteresuje: