Dieta Fasolki wszystkich smaków

Fasolki wszystkich smaków

-

Harry Potter chyba już na zawsze na dobre zagościł w sercach osób dorosłych i dzieci. To książka, która już od wielu lat znajduje się na rynku i cieszy się sporą popularnością wśród różnych pokoleń. Nic więc dziwnego, że gadżety kojarzące się z tą serią książek, jak chociażby fasolki Harry Potter, cieszą się tak ogromną popularnością. Przenieśmy się do magicznego świata, gdzie wiele rzeczy może się przydarzyć.

Różne smaki

Harry Potter nie do końca wiedział co to za fasolki wszystkich smaków, jakie wręczył mu jego przyjaciel Ron. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ chłopiec nie był tak obeznany ze światem czarodziejów jak Ron. W szczególności, że przy nim Ron trafił na fasolkę, która niezbyt przypadła mu do gustu. Bo chyba każdy Potteromaniak wie, że w opakowaniu można było trafić na dobre smaki, jak również na te mniej przyjemne. No ale w świecie czarodziejów przecież wszystko jest możliwe. Tak samo jak w świecie realnym – naszym. Dzisiaj na rynku można otrzymać wiele gadżetów, jakie związane są z serią książek i filmów o Potterze. Nie tylko ubrania, plecaki, zabawki, ale również słodycze i napoje jakimi rozkoszowali się uczniowie w Hogwarcie. W tym również dostępne są fasolki Harry Potter o różnych smakach. Takie fasolki mają różny smak, ale tak naprawdę nigdy nie wiadomo z jakim ma się do czynienia. Nie warto kierować się kolorem, ponieważ nie są one zupełnie powiązane smakami. Czy ktoś odważy się więc na to, aby spróbować tajemniczych fasolek, które mają słodkie, cierpkie, kwaśne smaki?

Wspaniała zabawa

Fasolki Harry Potter to doskonała zabawa dla całej rodziny. Na czym ona polega? Na zgadywankach. Każdy uczestnik zabawy wyjmuje po jednej fasolce i musi odgadnąć z jakim smakiem ma do czynienia. Prawidłowa odpowiedź to jeden punkt. Wygrana osoba może dostać w nagrodę drugą paczkę fasolek do samodzielnego pałaszowania. Do zabawy można zaprosić nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe. Tak, może się wydawać, że odgadywanie smaków to łatwizna. W przypadku tych fasolek sprawa nie ma się tak łatwo i dla niektórych osób może ona stanowić nie lada zagwozdkę. W opakowaniu fasolek znaleźć można takie smaki, jak wata cukrowa, wiśnia, cynamon, jabłko, pianka cukrowa, cytryna, arbuz. To takie przyjemniejsze smaki. A czy ktoś odważy się na to, aby spróbować fasolkę o smaku czarnego pieprzu, gluta, brudu, dżdżownicy, trawy, woskowiny z ucha, kiełbasy lub zgniłego jaja? Jak zabawa to zabawa! Czas na to, aby poznać fasolki Harrego Pottera, które mogą stanowić również wspaniały prezent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Sałata – sadzenie, uprawa

Wysiewając sałatę, róbmy to sukcesywnie i w małych ilościach. Inaczej, część roślin, zanim przystąpimy do ich zbioru zacznie tworzyć nasiona. Kiedy zaobserwujemy, że nasiona z poprzedniego siewu zaczynają już kiełkować, wówczas możemy przystąpić do wysiewania kolejnych. Dzięki takiemu zabiegowi, będziemy mogli cieszyć się świeżą sałatą przez całe lato.

Jak prać jedwab?

Ubrania z jedwabiu wyglądają pięknie, ale jedynie wtedy, kiedy się o nie odpowiednio dba. Jedwab jest bardzo wrażliwym materiałem. Na jedwab źle oddziałuje temperatura wyższa niż 30 st. Celsjusza, różnica temperatur w praniu i płukaniu oraz tarcie i wyżymanie. Trzeba więc się tego ustrzegać, bowiem nieumiejętne pranie, płukanie i suszenie jedwabiu może spowodować nawet całkowite ich zniszczenie.

Zobacz też

Papryka chili – zastosowanie, właściwości

Pierwszą zasadą dotyczącą obchodzenia się z chili jest ostrożność. Kapsaicyna, odpowiedzialna za palący smak tej papryki, może solidnie poparzyć skórę, ale, co gorsza, śluzówki. Po siekaniu chili dokładnie umyj ręce, a najlepiej wszelkie czynności wykonaj w foliowych lub gumowych rękawiczkach, ponieważ często nawet kilkukrotnie umyte dłonie mają na sobie dość kapsaicyny, by boleśnie podrażnić na przykład oczy – wystarczy chwila nieuwagi.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: