Fasolki

Harry Potter chyba już na zawsze na dobre zagościł w sercach osób dorosłych i dzieci. To książka, która już od wielu lat znajduje się na rynku i cieszy się sporą popularnością wśród różnych pokoleń. Nic więc dziwnego, że gadżety kojarzące się z tą serią książek, jak chociażby fasolki Harry Potter, cieszą się tak ogromną popularnością. Przenieśmy się do magicznego świata, gdzie wiele rzeczy może się przydarzyć.

Różne smaki

Harry Potter nie do końca wiedział co to za fasolki wszystkich smaków, jakie wręczył mu jego przyjaciel Ron. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ chłopiec nie był tak obeznany ze światem czarodziejów jak Ron. W szczególności, że przy nim Ron trafił na fasolkę, która niezbyt przypadła mu do gustu. Bo chyba każdy Potteromaniak wie, że w opakowaniu można było trafić na dobre smaki, jak również na te mniej przyjemne. No ale w świecie czarodziejów przecież wszystko jest możliwe. Tak samo jak w świecie realnym – naszym. Dzisiaj na rynku można otrzymać wiele gadżetów, jakie związane są z serią książek i filmów o Potterze. Nie tylko ubrania, plecaki, zabawki, ale również słodycze i napoje jakimi rozkoszowali się uczniowie w Hogwarcie. W tym również dostępne są fasolki Harry Potter o różnych smakach. Takie fasolki mają różny smak, ale tak naprawdę nigdy nie wiadomo z jakim ma się do czynienia. Nie warto kierować się kolorem, ponieważ nie są one zupełnie powiązane smakami. Czy ktoś odważy się więc na to, aby spróbować tajemniczych fasolek, które mają słodkie, cierpkie, kwaśne smaki?

Wspaniała zabawa

Fasolki Harry Potter to doskonała zabawa dla całej rodziny. Na czym ona polega? Na zgadywankach. Każdy uczestnik zabawy wyjmuje po jednej fasolce i musi odgadnąć z jakim smakiem ma do czynienia. Prawidłowa odpowiedź to jeden punkt. Wygrana osoba może dostać w nagrodę drugą paczkę fasolek do samodzielnego pałaszowania. Do zabawy można zaprosić nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe. Tak, może się wydawać, że odgadywanie smaków to łatwizna. W przypadku tych fasolek sprawa nie ma się tak łatwo i dla niektórych osób może ona stanowić nie lada zagwozdkę. W opakowaniu fasolek znaleźć można takie smaki, jak wata cukrowa, wiśnia, cynamon, jabłko, pianka cukrowa, cytryna, arbuz. To takie przyjemniejsze smaki. A czy ktoś odważy się na to, aby spróbować fasolkę o smaku czarnego pieprzu, gluta, brudu, dżdżownicy, trawy, woskowiny z ucha, kiełbasy lub zgniłego jaja? Jak zabawa to zabawa! Czas na to, aby poznać fasolki Harrego Pottera, które mogą stanowić również wspaniały prezent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here