Gry Jak kontrolować grę za pomocą Camspace?

Jak kontrolować grę za pomocą Camspace?

-

Na początek instalujemy program i zaraz po włączeniu klikamy na „Select a Game” (Wybierz grę).

Teraz wybieramy grę, która nas interesuje, a następnie „Lock on object”. W tym momencie ustawiamy w kamerce przedmiot (np. książkę), za pomocą którego będziemy sterować w dowolnej grze.

Aby ją wybrać musimy poczekać, aż na ekranie pojawi się kwadracik.

Teraz wystarczy uruchomić dowolną grę w trakcie działania programu, która zostanie wykryta, a następnie poprzez ruchy rąk do kamerki (zamiast poprzez klawiaturę i mysz), sterować na przykład naszym bohaterem – program ten jest taką uproszczoną wersją sensora ruchu znanego z konsol obecnej generacji (Kinect, Playstation Move czy WiiLot).

Zobacz, jak kontrolować grę za pomocą Camspace – YouTube:

Co myślicie o sterowaniu za pomocą Camspace? Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Audyt kariery – co to jest?

Wyobraźmy sobie, że po wielu latach pracy uzbieraliśmy już spore doświadczenie zawodowe, nie wiemy jednak co robić dalej, jak pokierować swoim rozwojem - wówczas warto zainwestować w audyt swojej kariery. Na czym polega taki audyt? Po pierwsze, analizuje się i strukturalizuje nasze dotychczas zdobyte doświadczenie. Na podstawie otrzymanych wyników tworzona jest nasza ścieżka rozwoju zawodowego. Bywa, że nie zdajemy sobie sprawę z całkiem oczywistych, ale do tej pory całkiem nie branych przez nas pod uwagę faktów, szczegółów i możliwości.

Jajecznica z pieczarkami – przepis

Jajecznica z pieczarkami to klasyka śniadaniowa. Kto nie próbował, niech jak najszybciej nadrobi zaległości.

Zobacz też

Jak się przygotować do świąt wielkanocnych?

Wielkanoc jest najstarszym i najważniejszym chrześcijańskim świętem. Upamiętnia zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa Wiąże się z nim wiele tradycji i obrzędów. Wielkanoc jest świętem ruchomym, może wypaść w terminie pomiędzy 22 marca a 25 kwietnia. Przypada więc na czas wiosennego przebudzenia. To święto wielowymiarowe, ale i tak obchodzone jest w cieniu Świąt Bożego Narodzenia. Tym bardziej warto się zastanowić jak przygotować się do Wielkiego Tygodnia.

Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka? 5 rad

Przygotowania do nowego sezonu narciarskiego czas zacząć. Dzieci uwielbiają zabawę na stoku i szybko nabywają nowych umiejętności. Jednym z...

Jak udekorować swój dom na Święta? 5 pomysłów

Z całą pewnością różnego rodzaju dekoracje są jednym z najważniejszych elementów odpowiedzialnych za tworzenie świątecznej atmosfery w każdym domu...

Może Cię zainteresuje: