Gry Jak przejść Scenario Campaign w Tekken 6?

Jak przejść Scenario Campaign w Tekken 6?

-

1. Najlepsze postaci do szybkiego przejścia tego trybu to Paul i Kazuya.

2. Po każdej misji sprawdzaj, jakie przedmioty zdobyłeś, jeśli są lepsze od tych, które posiadałeś, od razu je zakładaj. Im wyższa ranga (najlepsza to S), tym Twoja postać więcej będzie zadawać obrażeń lub będzie bardziej odporna na nie.

3. Jeśli masz problem z jakimś bossem w danym etapie, oszczędzaj bronie i amunicje, które wcześniej znajdziesz w skrzyniach i zostaw je dopiero na walkę z silniejszym przeciwnikiem.

4. Likwiduj wszystkie skrzynki, jakie się pojawią na drodze – można w nich nie tylko znaleźć lepsze przedmioty, ale także kosmitów, których pokonanie da Ci sporą ilość pieniędzy. Te zaś przeznaczyć można po zakończeniu misji na lepsze uzbrojenie dla postaci.

5. Pomagaj swojemu partnerowi w potrzebie. Jeśli masz dużo energii, a kompan mało, nie zbieraj dodatkowej energi, tylko poczekaj aż konsola sama po nią pójdzie (sam nie możesz kierować pomocnikiem).

6. Walcząc z bossem koncentruj się tylko na nim, pomagierami zajmie się twój kompan.

7. W walce z dużą ilością przeciwników jednocześnie używaj często R1/RB (PS3/X360) – dzięki temu pod wpływem zmieniającej się co chwila kamery, Twoja postać nie pogubi się, tylko namierzy najbliższego przeciwnika i będziesz mógł kontynuować kombinacje ciosów.

8. Aby zmienić poziom trudności na najtrudniejszy (Hard), należy raz przejść Scenerio Campaign na poziomie Normal. Później po każdym wejściu do tego trybu konsola będzie Cię pytać na jakim poziomie trudności chcemy grać.

Aby przejść Scenerio Campaign na 100% musisz odblokować i przejść 4 ukryte misje. Poniżej opis jak to zrobić:

Mishima Industries, Biotech Research Station Ruins – uruchamiasz misję Seahorse Grand Hotel i dochodzimy do rozwidlenia dróg. Wybierasz prawą drogę i po krótkiej chwili walczysz z Kangurem. Po jego pokonaniu odblokuje się poszukiwana lokacja – ostatnim przeciwnikiem w tej misji jest Roger Jr. Jeśli go pokonasz, zostaje automatycznie odblokowany.

Kigan Island – uruchamiasz misję Abyss Gate na poziomie Hard. Na początku pojawi się przeciwnik w słomianym kapeluszu, którego musisz szybko pokonać. Bierzesz przedmiot, który po sobie zostawił i wracasz na mapę świata. Kigan Island zostaje odblokowana, zaś jej bossem jest Yoshimitsu, który zostaje odblokowany po pokonaniu.

Subterranean Pavillion – musisz przejść misję 16th Archaeological Expedition’s na poziomie trudności Hard. Aby to zrobić musisz miec wszystkie przedmioty o randze minimum A, zaś najlepiej S. Zdobyć je możemy walcząc kilkukrotnie w tej lokacji z różnymi przeciwnikami. Ukryta lokacja posiada bossa – Mokujina – który po pokonaniu zostaje odblokowany.

Nightmare Train – najtrudniejsza lokacja w grze, do której dostęp będziesz miał po przejściu Azazel’s Temple, Central Corridor. Podobnie jak w poprzedniej misji, musisz mieć przedmioty minimum z rangą A lub S. Całą uwagę powinieneś skoncentrować na Devil Jinie (bossie), natomiast Twój pomocnik na reszcie przeciwników. Ważne aby przez trzy pierwsze kolejki walczyć na środku pociągu – w ten sposób łatwiej wyeliminujesz hordy przeciwników. W kolejnej turze biegnij na koniec planszy i weź Gatling Gun – szybko rozprawisz się z największą falą wrogów. Później pokonanie Devil Jina nie powinno już sprawić żadnej trudności.

Jakie są Wasze opinie na temat gry Tekken 6? Czy artykuł okazał się pomocny? Wypowiadajcie się w komentarzach.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak radzić sobie z niepełnosprawnością dziecka?

Niepełnosprawność dziecka jest niezwykle trudnym doświadczeniem dla jego rodziny. To nie jest zwykła choroba, która szybciej lub później minie. Nie jest to niedoskonałość natury, którą można środkami upiększającymi umniejszyć. Niepełnosprawność jest inną jakością życia. Często równie szczęśliwą co ludzi pełnosprawnych, ale obciążoną wieloma trudnościami.

Jak przygotować cerę pod makijaż?

Sekretem dobrego makijażu jest zadbana cera. Nawet kosmetyki z najwyższej półki nie zdziałają cudu, gdy będziemy aplikować je na szarą, zmęczoną i źle nawilżoną skórę. Zatem, drogie Panie, zanim zabierzemy się za wykonanie makijażu, pamiętajmy o właściwej pielęgnacji. Pomocne mogą tu być wszelkiego rodzaju produkty, które oczyszczają i wygładzają naszą cerę. Mam na myśli peelingi, maseczki, żele oczyszczające i odpowiednie do naszej cery kremy nawilżające. Gdy nasza skóra jest zadbana, ma odpowiednią jędrność oraz zdrowy koloryt. I dopiero na tak przygotowaną twarz można nałożyć makijaż.

Zobacz też

Jakie nagrody dla psa?

To co w danej sytuacji jest dla psa najlepszą nagrodą zależy od tego, na co zwierzę ma właśnie największą ochotę. Niektórzy właściciele psów dziwią się, że ich pies który w domu pochłania jedzenie jak odkurzacz i dałby się pokroić za kawałek żółtego sera, na spacerach nagle traci apetyt i nie zwraca na opiekuna najmniejszej uwagi.

Czy warto zainwestować w deskorolkę elektryczną?

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe z roku na rok zyskują na popularności. Coraz chętniej wykorzystujemy je do codziennego użytku i posługujemy...

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego niemowlęcia. Wprowadzanie pokarmów stałych pozwala bowiem nie tylko poznawać nowe...

Może Cię zainteresuje: