Gry Jak założyć firmę w Euro Truck Simulator?

Jak założyć firmę w Euro Truck Simulator?

-

Co prawda w grze istnieje opcja założenia własnej filii na terenie jeszcze przez nas nieodkrytym, jednak jakikolwiek przychód będzie generowany tylko przez nas. Twórcy nie przewidzieli opcji najmowania innych kierowców, dlatego rozwijanie takiego biznesu szybko może się znudzić.

Z pomocą przychodzą specjalne fora fanów (chociażby http://www.tirowiec.com.pl/forum czy http://itruck.pl), na których zakładane są wirtualne firmy. Oczywiście, najpierw musimy przygotować własne projekty ciężarówek, a także naszej siedziby. Jeżeli nie potrafimy samemu edytować plików z gry, a przede wszystkim nie znamy się na grafice, wystarczy na forum umieścić stosowny post z prośbą o pomoc. Przy odrobinie szczęścia znajdzie się specjalista, który wykona dla nas wymagane elementy.

Paczkę własnych skinów wrzucamy na różne serwisy oferujące hosting plików (np. https://www.rapidshare.com/), aby reszta graczy mogła pobrać naszą zawartość. W tym momencie wrzucamy na forum ogłoszenie, iż potrzebujemy pracowników, ustalamy realne stawki i warunki współpracy.

Firma działa na umownych zasadach. Bez woli grających nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Pozyskane kontrakty rozdzielamy między naszych pracowników. Ci wykonują zadanie, jadąc w dane miejsce i przewożąc konkretny towar. Po wypełnieniu kontraktu rozliczają się z nami z przejechanych kilometrów oraz dostarczonych dóbr. Jeżeli wszystko się zgadza, wypłacamy wirtualne pieniądze i przydzielamy następny kontrakt.

Uwaga!

Cała zabawa jest bardzo umowna, można ją przyrównać do sesji RPG. Różnica polega jedynie na tym, iż poszczególni gracze wykorzystują Euro Truck Simulator do realizowania wytycznych postawionych przez szefa.

Pobierz demonstracyjną wersję gry – Euro Truck Simulator

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Czym karmić szczura hodowlanego?

Szczury są zwierzętami wszystkożernymi, a nie wyłącznie wegetarianami, możemy więc od czasu do czasu podawać im kawałki mięsa, ryb lub np. żywe świerszcze.

Olej arganowy – działanie, zastosowanie, właściwości

Olej arganowy to kolejny składnik, który wykorzystywany jest zarówno w przemyśle spożywczym, jak i kosmetycznym czy chemicznym. Wyróżniamy dwa rodzaje tego oleju – ciemniejszy, wykorzystywany w kuchni oraz jaśniejszy, który znajduje zastosowanie w kosmetologii.

Zobacz też

Autoryzacja transakcji kodem SMS

Jedną z najpopularniejszych form autoryzacji naszych przelewów bankowych realizowanych przez Internet są hasła SMS-owe. Działają one w podobny sposób jak inne formy autoryzacyjne, takie jak tokeny czy listy haseł jednorazowych.

Bluza męska – jak poprawić jej casualowy styl

Bluza to uniwersalna część garderoby, która zależnie od kroju i doboru dodatków może spełniać różne funkcje w codziennej, męskiej...

Zimowe zabawy z dziećmi w domu

Zima to zdecydowanie piękna pora roku, trzeba tylko nauczyć się dostrzegania jej zalet. Wprawdzie temperatura spada poniżej zera, na...

Może Cię zainteresuje: