Gry Najlepsze piłkarskie gry komputerowe

Najlepsze piłkarskie gry komputerowe

-

Każda z nich ma swoje plusy i minusy i tak naprawdę trudno wybrać tę jedyną najlepszą. Poniżej kilka porad, które mogą pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru:

Jeśli zależy Ci na aktualnych składach zawodników to inwestuj w Fifa 11. EA od kilku lat regularnie dba o to, aby w najnowszych częściach Fify pojawiały się składy.

Zdecydowanie lepszą animację oraz grafikę posiada obecnie Fifa 11. Różnice widać zwłaszcza na przykładzie animacji zawodników (głównie tych znanych) oraz bardziej dokładnym odwzorowaniu twarzy i sylwetek postaci.

Fifa 11Fifa 2011


Biorąc pod uwagę grywalność można postawić znak równości między obiema pozycjami, choć Fifa 11 jest zdecydowanie bardziej toporna w sterowaniu i mniej dynamiczna. Pro Evolution 2011 odznacza się z kolei bardziej arcade’owym (mniej rzeczywistym) sterowaniem, ale jest bardziej przyjazny w użytkowaniu dla graczy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych.

Pod względem klimatu zdecydowanie prym wiedzie Pro Evolution 2011, co jest odczuwalne zwłaszcza jeśli do pada zasiądzie dwóch graczy obok siebie. Fifa 11 ma z kolei bardziej rozbudowany tryb online, który pozwala na komfortową rozrywkę przez sieć.

Pro Evolution 2011

Ustawienia taktyk – tutaj prym wiedzie od wielu lat Pro Evolution, choć Fifa 11 poczyniła wielkie postępy, dodając także możliwości menedżerskie.

Zagrania na boisku, takie jak podania, dośrodkowania czy strzały, są bardziej precyzyjne w Pro Evolution 2011.

Uwaga!

Jak więc widać na powyższych przykładach, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, który tytuł wybrać Jeśli lubicie aktualne składy, lepszą grafikę i jak najwierniejsze odwzorowanie zachowań piłkarzy na boisku, to lepiej zainwestować w Fifa 11. Jeśli natomiast chcecie bardziej intuicyjnego sterowania oraz tytułu dla początkujących to lepszy będzie Pro Evolution Soccer 2011.

Lubicie piłkarskie gry? Znacie jeszcze jakieś warte polecenia tytuły, które nie zostały wymienione w artykule? Wypowiadajcie się w komentarzach.

Poprzedni artykułLobbing w Polsce
Następny artykułCzym jest stalking?
Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Psychoza maniakalno-depresyjna – objawy, leczenie

Psychoza maniakalno-depresyjna to niegdysiejszy termin poprzedzający określenie zaburzeń afektywnych dwubiegunowych. Zaburzenia te rozciągają się właśnie na dwóch biegunach: manii - stanu niezwykłego pobudzenia i depresji - stanu przejmującego smutku. Fazy te pojawiają się naprzemiennie, z reguły najpierw pojawia się epizod depresyjny.

Jak przekonać dziecko do jedzenia?

Podstawowe zasady rządzące żywieniem dzieci stoją w bolesnej sprzeczności z tym, co dzieci jeść chcą. Krupnik? Cielęce pulpeciki? Wolne żarty, droga mamo!

Zobacz też

Makijaż na ślub

Makijaż ślubny musi być wielofunkcyjny. Z jednej strony ma dodawać uroku pannie młodej, podkreślając jej urodę. Z drugiej strony tuszować niedoskonałości jak sińce pod oczami, przebarwienia – przecież panna młoda będzie najbardziej fotografowaną osobą w czasie uroczystości. Mimo, iż wesel trwa do białego rana makijaż powinien być zbliżony to typowo dziennego make-upu, czyli w kolorach pastelowych. Oczywiście przy jego wykonaniu należy użyć kosmetyków wytrzymałych i wodoodpornych.

Pomysł na wakacje. Busem na Bałkany

Rok 2020 postawił pod dużym znakiem zapytania większość naszych planów wakacyjnych. Zamknięte granice, wstrzymane połączenia lotnicze i niepewność, która...

Zegarek – uniwersalne akcesorium

Zegarki znane są już od wielu wieków i towarzyszą człowiekowi każdego dnia - czy to wisząc na ścianie, czy...

Może Cię zainteresuje: