Komputer Jak dodać program do autostartu?

Jak dodać program do autostartu?

-

Dodawanie programu do autostartu jest proste. Wystarczy odszukać folder o nazwie „Autostart” i tam umieścić skrót do programu, który chcemy zainstalować.

Najprościej dostać się do folderu z poziomu menu „Start”.

autostart

Następnie, należy kliknąć na przycisk „Wszystkie programy”.

autostart

Na liście programów wyszukujemy „Autostart” i klikamy prawym klawiszem myszy, pojawi się menu kontekstowe.

autostart

Klikamy przycisk „Otwórz”.

Pojawi się folder z programami. Należy do niego przekopiować skrót do programu, który chcemy uruchamiać przy starcie systemu.

Od tego momentu posiadamy dodany do menu start program.

Udało się? Jakie programy macie w autostarcie? Dajcie znać.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Złoty makijaż – krok po kroku

Choć wydaje się, że połyskliwe, kolorowe kosmetyki zarezerwowane są na wielkie wyjścia, to okazuje się, że bardzo często sięgamy po nie w naszym codziennym – dziennym makijażu. I bardzo słusznie. Są to kolory tak efektowne, że nawet niewielka ich ilość na powiece może zrobić piorunujące wrażenie.

Jak przygotować się do wyprawy motocyklowej pod namiot?

Turystyka motocyklowa może oznaczać wypad z punktu A do punktu B, gdzie na miejscu zaplanowany jest cały pobyt, wraz z noclegiem. Jednak znaczna część motocyklistów decyduje się na wypady bez konkretnych planów, wybierając niejednokrotnie nocleg w namiotach, na przydrożnych postojach lub kempingach. Takie rozwiązanie ma sporo zalet, ale też wad. Z pewnością warto solidnie się do niego przygotować, dzięki czemu bez niespodzianek uda się pokonać cała trasę.

Zobacz też

Jak smażyć bez tłuszczu?

Smażenie jest najmniej zdrowym sposobem przyrządzania potraw, szczególnie wtedy, jeśli smaży się na tłuszczach zwierzęcych. Dlaczego? Otóż dlatego, że w procesach obróbki w wysokich temperaturach powstają niezdrowe kwasy tłuszczowe oraz różne związki, m.in. związki kancerogenne. Smażone potrawy są więc nie tylko niezdrowe, ale także ciężkostrawne i tuczące.

Aranżacja salonu: gdzie najlepiej ustawić telewizor?

Urządzając salon i wybierając do niego meble, często myślimy także o telewizorze. Nie da się ukryć, że ten sprzęt...

Co zrobić, gdy uszkodzi się matryca do laptopa?

Laptop to dla wielu z nas sprzęt codziennie wykorzystywany do pracy. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że wiele osób...

Może Cię zainteresuje: