Najważniejsza seria laptopów HP

Marka HP – Hewlett-Packard znana jest nie tylko w swojej ojczyźnie, w Stanach Zjednoczonych, ale i w Europie, w tym w Polsce. Oferuje klientom wiele serii notebooków przeznaczonych dla profesjonalnych i amatorskich użytkowników. Jedną z najważniejszych modeli laptopów w jej ofercie jest HP EliteBook. Poznaj ich możliwości!

Rodzaje komputerów z serii HP EliteBook

HP EliteBook to grupa laptopów funkcjonalnych i eleganckich. Seria ta odpowiada na wyzwania, jakie stawia przed nimi rynek biznesowy. Laptopy HP EliteBook oferują duże możliwości rozbudowy. Wśród nich wymienia się kilka serii, jak HP EliteBook 850 o przekątnej 15 cali dla profesjonalistów, HP EliteBook 855 z 15,6-calowym monitorem z procesorem AMD czy HP EliteBook 840 i 845 dla wymagających użytkowników. Prócz tego w ofercie firmy HP jest laptop HP EliteBook 830 o wąskich ramkach ekranu i ekranem 13,3 cala.

Czym charakteryzuje się laptop HP EliteBook?

Każdy notebook HP EliteBook to w istocie ultracienki laptop charakteryzujący się nowoczesną stylistyką. O jego wytrzymałości i solidności niech świadczy fakt, że komputery te mają certyfikaty Amerykańskiej Armii – MIL STD-810G. Producent wyposażył laptop HP EliteBook w nowoczesną, funkcjonalną klawiaturę z pointstickiem, która umożliwia uruchamianie połączeń i czatów wyłącznie za pomocą jednego klawisza. Laptop HP EliteBook dostępny jest z ekranami 13,3, 14 lub 15,6 i 16 cala.

Najważniejsze parametry techniczne notebooka HP EliteBook

Pod ultracienką, lekką obudową laptopa HP EliteBook znajdują się wydajne, najnowocześniejsze podzespoły, na czele z procesorami AMD Ryzen 5 lub AMD Ryzen 7 lub Intel Core i7 czy i5. Standardem jest duża wielkość zainstalowanej pamięci RAM – nawet do 32 GB. Są w tej grupie komputery z dyskami twardymi SSD o pojemności 1 TB. Laptopy HP EliteBook mogą być wyposażone w dedykowaną kartę graficzną Intel UHD Graphics, AMD Ryzen Graphics oraz Intel Iris Xe Graphics lub w kartę zintegrowaną.

Dla kogo przeznaczone są laptopy z serii HP EliteBook?

Przy projektowaniu i produkcji komputerów z serii HP EliteBook przede wszystkim brano pod uwagę potrzeby przedstawicieli świata biznesu. Notebook HP EliteBook ma biznesowy charakter.

Zobacz również: Czym charakteryzują się typowe komputery biurowe.

Wygląda estetycznie i elegancko dzięki smukłej, wykonanej z aluminium obudowie. Sprawdzi się w przypadku aktywnych osób, które potrzebują korzystać ze sprzętu komputerowego w wielu różnych miejscach. Nie bez znaczenia dla użytkowników laptopów HP EliteBook jest to, że kryją one w sobie bardzo wydajne podzespoły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here