Komputery poleasingowe

Każdy chce, by zakupiony przez niego komputer charakteryzował się wysoką jakością i wydajnością. Nie każdy jednak posiada imponujący budżet, który może przeznaczyć na ten cel. W takich momentach mamy do wyboru – kupowanie wyposażenia na raty lub inwestycja w konstrukcje używane. Którą opcja jest lepsza? Na to pytanie odpowiedź każdy musi znaleźć samodzielnie. My jednak skupimy się na takich konstrukcjach, jak komputery poleasingowe w Krakowie i spróbujemy odpowiedzieć, który sklep wybrać, by być w pełni usatysfakcjonowanym klientem. Zapraszamy serdecznie do dalszej części tekstu.

Klasa sprzętu – oceń swoje potrzeby i możliwości

Kupując komputery poleasingowe w Krakowie możesz przebierać w sprzęcie dedykowanym dla przedsiębiorców z różnych dziedzin i kategorii. Są to w końcu urządzenia, które pochodzą od firm i zazwyczaj posiadają zainstalowane pakiety oprogramowania dedykowane przedsiębiorcom. Dzięki temu bez problemu dopasujesz budżet do swoich potrzeb, a biorąc pod uwagę, że ceny są niższe, możesz zainwestować nawet w mocniejszą jednostkę – co na pewno pozytywnie przełoży się na kulturę pracy.

Czy poleasingowe są gorsze?

Nic bardziej mylnego. Do firm poleasingowych trafiają często urządzenia, które są jak nowe lub są nawet nierozpakowane. Firmy zwyczajnie korzystają z leasingów, by ograniczyć ilość opłacanego podatku VAT i zwyczajnie skorzystać z dostępnych możliwości. Finalnie nawet nie używają tego wyposażenia i po zakończeniu okresu spłaty, odsprzedają go (nawet z zyskiem dla siebie i swojej firmy, biorąc pod uwagę kwestie podatkowe). Komputery poleasingowe w Krakowie są zatem dostępne w wielu wersjach i zawsze dokładnie czytaj opis, który może dotyczyć różnego rodzaju uszkodzeń, zarysowań i naprawionych awarii, co znacząco obniży cenę sprzętu, a dla Ciebie jako użytkownika, nie będzie mieć znaczenia.

Czy otrzymasz gwarancję na taki sprzęt?

Tak. Większość firm oferuje roczny okres gwarancyjny, dzięki czemu w razie potrzeby możemy liczyć na wsparcie techniczne specjalistów nieodpłatnie. Czy to nie zbyt krótko? Należy zaznaczyć, że komputery poleasingowe w Krakowie to sprzęt używany, więc dystrybutorzy nie muszą udzielać nam gwarancji w ogóle, lecz jeśli mają oni dobre intencje i dbają nie tylko o swój interes, ale także o klientów, to będą starali się pomagać niemal we wszystkich istotnych kwestiach. Rok to naprawdę zadowalający okres czasu, zwłaszcza dla klientów firmowych, którzy zazwyczaj po takim czasie potrzebują zupełnie inne modelu, charakteryzującego się mocniejszymi parametrami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here