Zakupy Album na zdjęcia wklejane – dlaczego warto je tworzyć?

Album na zdjęcia wklejane – dlaczego warto je tworzyć?

-

Chociaż obecnie mamy wiele opcji tworzenia i dokumentowania wspomnień, to jednak klasyczne rozwiązania wciąż cieszą się największą popularnością. Jaką przewagę ma album papierowy nad elektroniczną galerią? Pozwala dwóm osobom lub całej rodzinie spędzić miłe chwile najpierw na uzupełnianiu, a potem na przeglądaniu tej wspaniałej kroniki. Wreszcie jest czymś namacalnym, czymś, czego nie stracisz w razie awarii dysku komputerowego. Zobacz, dlaczego warto stworzyć własny album ze zdjęciami wklejanymi.

Tradycyjne albumy na zdjęcia

Wiele osób pozostaje wiernym tradycji, gdy chodzi o sposób zbierania, dokumentowania i przechowywania wspomnień zamkniętych w kadrach. Album na zdjęcia wklejane ma tę zaletę, że jest w pełni personalizowany i tworzony w całości przez Ciebie. Oznacza to, że nikt inny nie ma takiego samego albumu, więc Twój jest niepowtarzalny. Sam z dużą swobodą decydujesz o konfiguracji zdjęć. Możesz wywołać je w różnych formatach, bo nie ograniczają się przygotowane foliowe kieszonki do wsuwania małych czy średnich kopii. Tu z powodzeniem zmieścisz nawet pełnowymiarową fotografię.

Sprawdź wcześniej format poszczególnych stron. Standardowe mają zazwyczaj 22,5 cm x 29,5 cm, co pozwala na zmieszczenie od 175 do 200 zdjęć. W mniejszych albumikach będzie ich odpowiednio mniej. Są one doskonałe do dokumentowania wspomnień nie z całego roku, lecz z pojedynczych wydarzeń, np. wakacji, komunii dziecka czy zaręczyn.

Dlaczego album na zdjęcia wklejane?

Albumy są różne. Od nowoczesnych fotoksiążek, przez klasyczne księgi z foliowymi kieszonkami na zdjęcia lub miejsce na naklejenie fotografii. Dlatego polecamy tę ostatnią opcję? Ponieważ:

  • daje dużą swobodę w projektowaniu albumu i pozwala na dowolne rozmieszczanie zdjęć – nie wymusza ich konkretnego rozmiaru, dzięki czemu album jest bardziej dynamiczny i ciekawy,
  • nie powoduje niszczenia zdjęć – są one osadzane za pomocą estetycznych narożników, które zapewniają im stabilność bez uszkodzeń mechanicznych,
  • jest piękną pamiątką, która zawsze wywołuje wzruszenie – nie ma obaw, że po jakimś czasie przepadnie, co mogłoby wydarzyć się w przypadku awarii dysku komputerowego czy serwera.

Aby w pełni cieszyć się personalizowanym albumem, warto poświęcić nieco uwagi i dopasować go do siebie. Więcej o tym przeczytasz na stronie: Jak wybrać dla siebie odpowiedni planer?

Elegancki album na zdjęcia – prezent

A może szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Warto rozważyć album fotograficzny. Od Ciebie zależy, czy od razu wypełnisz go zdjęciami, czy podarujesz bliskiemu, aby sam umieścił w nim zdjęcia. Wybierz album na zdjęcia wklejane, szczególnie jeśli obdarowywany lubi sentymentalne upominki i ucieszy się z takiego personalizowanego podarku. W ten sposób podkreślisz łączące Was więzi i sprawisz, że przyjaciel, partner, rodzic czy znajomy zyska rzecz, która w każdej chwili zabierze go we wzruszającą czy radosną podróż do przeszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak prać firanki?

Nic tak nie psuje wnętrza jak zżółknięta lub zszarzała firanka. Firany nadają pomieszczeniom charakteru, dlatego warto o nie zadbać. Niestety, uwielbiają one „zbierać” wszelki kurz i dym z papierosów. Dlatego też należy je prać lub chociaż trzepać podczas większych porządków.

Patelnie do jajek sadzonych – cechy szczególne, metoda przyrządzania idealnego dania

Gotowanie to pasja wielu ludzi. Tworzenie prostych potraw jest...

Zobacz też

Jak malować farbami na tkaninach?

Za pomocą farb do malowania na tkaninach możemy w bardzo efektowny sposób ozdobić materiał z włókien naturalnych bądź syntetycznych.Na rynku istnieje bogata oferta firm oferujących farby w bogatej gamie kolorystycznej. Oprócz zwykłych barw dostępne są kolory metaliczne oraz świecące nocą - luminescencyjne. Kolory można mieszać ze sobą co pozwala na uzyskanie jeszcze ciekawszych efektów. Farby charakteryzują się dobrą odpornością na pranie, prasowanie i czyszczenie chemiczne.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: