Mapy Romantyczny weekend we dwoje - pomysły

Romantyczny weekend we dwoje – pomysły

-

Nici z romantycznego weekendu, jeśli okaże się, że za ukochanym przyjedzie tłum kolegów, a za ukochaną tłum koleżanek. Przygotowując wymarzony romantyczny wypad, pamiętajmy by przede wszystkim zadbać o wzajemne potrzeby. Miejsce na wspólny weekend najlepiej wybrać razem. Może to być na przykład miejsce, które dobrze nam się kojarzy, może będzie to miejsce, gdzie poznaliśmy się albo spędziliśmy już romantyczne chwile. Jeśli chcemy zaskoczyć naszą drugą połowę wybierzmy miejsce, o którym nasz partner często wspominał. Być może będzie to jakieś małe miasteczko, a może schronisko górskie albo kwatera nad morzem. Kiedy dysponujemy większą gotówką możemy wynająć apartament w eksluzywnym hotelu.

Dobrym pomysłem jest także wypad za granicę. Kilka dni w Wenecji czy Paryżu poprawi nastrój każdemu, tym bardziej zakochanym. Jeśli o wyjeździe pomyślimy odpowiednio wcześniej, mamy szansę na kupno tanich biletów i rezerwacje przyzwoitego hotelu w rozsądnej cenie. W maju w wielu europejskich miastach jest jeszcze luźno. Nie będzie problemu ze zwiedzaniem i swobodnym poruszaniem się po mieście.

Możemy też zostać w domu. Na spokojnie, będzie więcej czasu na rozmowy, gotowanie wspólnego posiłku. Możemy wybrać się na spacer do pobliskiego parku, pójść do kina i zjeść dobrą kolacje na mieście. Najważniejsze, by być razem i spędzać czas tak jak oboje lubimy. Pomysłem na spędzenie weekendu jest także spróbowanie czegoś nowego. Możemy wspólnie zapisać się na kurs jazdy konnej albo kurs tenisa. Jeśli nie mamy rowerów kupmy je i przetestujmy podczas wypadu. Możemy także wybrać się na spływ kajakowy.

Nie najlepszym rozwiązaniem jest łączenie romantycznego wypadu z łowieniem ryb czy robieniem zakupów. Dobrze, by podczas weekendu odpoczęli wszyscy. Jeśli nasza partnerka nie lubi godzinami wpatrywać się w tafle wody i oczekiwać drgnięcia wędki, nie serwujmy jej takiej przyjemności. Działa to też w drugą stronę. Jeśli nasz partner nie znosi leżeć godzinami na plaży albo nie ma ochoty spędzić wielu godzin w centrach handlowych, nie zabierajmy go tam. Na takie rozrywki czas znajdzie się zawsze, wspólnego czasu dla obojga zazwyczaj brakuje.

Która opcja najbardziej się Wam podoba? A może macie inne propozycje/ pomysły? Podzielcie się nimi!

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak usunąć ślady po farbie do włosów?

O usuwaniu plam po farbie do włosów trzeba wiedzieć to i owo, najlepiej zanim jeszcze rozpocznie się farbowanie włosów. W końcu farba do włosów jest farbą. Oznacza to, że z założenia ma barwić różne rzeczy, głównie włosy. Niestety, istnieje spore prawdopodobieństwo, że jeśli nie jesteś fryzjerką, farba gdzieś kapnie i coś zabrudzi – ubranie, dywan czy meble. Dlatego im szybciej zaczniesz działać, tym łatwiej będzie ci usunąć plamę.

Korzyści z prowadzenia własnej firmy

Decydując się na prowadzenie działalności gospodarczej należy brać pod uwagę zarówno korzyści jak i koszty związane z tą formą życia zawodowego. Plusy i minusy leżą nie tylko po stronie finansowej, związanej z wysokością osiąganych dochodów, lecz również psychologicznej, dotyczącej poczucia samorealizacji, niezależności i pełnej odpowiedzialności za wszelkie działania własnej firmy.

Zobacz też

Lokata z funduszem czy fundusz i lokata?

Podstawowymi aspektami różnicującymi lokatę i fundusz jest poziom bezpieczeństwa i poziom potencjalnych zysków. Jak to zazwyczaj w życiu bywam lokata jest bezpieczna, lecz zazwyczaj jej oprocentowanie nie oddala się za bardzo od poziomu inflacji, zaś fundusze potencjalnie mogą przynieść duży zysk, jednak zainwestowane w nie środki mogą również ulec skurczeniu, a czasem wręcz mogą przepaść, gdyż nie są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Zmywarki na sferis.pl – sprzęt wysokiej jakości dla każdego

Zmywarki to coraz chętniej kupowane urządzenia w Polsce. Każdy, kto planuje kupić zmywarkę, powinien sobie odpowiedzieć na kilka istotnych...

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Może Cię zainteresuje: