Nici z romantycznego weekendu, jeśli okaże się, że za ukochanym przyjedzie tłum kolegów, a za ukochaną tłum koleżanek. Przygotowując wymarzony romantyczny wypad, pamiętajmy by przede wszystkim zadbać o wzajemne potrzeby. Miejsce na wspólny weekend najlepiej wybrać razem. Może to być na przykład miejsce, które dobrze nam się kojarzy, może będzie to miejsce, gdzie poznaliśmy się albo spędziliśmy już romantyczne chwile. Jeśli chcemy zaskoczyć naszą drugą połowę wybierzmy miejsce, o którym nasz partner często wspominał. Być może będzie to jakieś małe miasteczko, a może schronisko górskie albo kwatera nad morzem. Kiedy dysponujemy większą gotówką możemy wynająć apartament w eksluzywnym hotelu.

Dobrym pomysłem jest także wypad za granicę. Kilka dni w Wenecji czy Paryżu poprawi nastrój każdemu, tym bardziej zakochanym. Jeśli o wyjeździe pomyślimy odpowiednio wcześniej, mamy szansę na kupno tanich biletów i rezerwacje przyzwoitego hotelu w rozsądnej cenie. W maju w wielu europejskich miastach jest jeszcze luźno. Nie będzie problemu ze zwiedzaniem i swobodnym poruszaniem się po mieście.

Możemy też zostać w domu. Na spokojnie, będzie więcej czasu na rozmowy, gotowanie wspólnego posiłku. Możemy wybrać się na spacer do pobliskiego parku, pójść do kina i zjeść dobrą kolacje na mieście. Najważniejsze, by być razem i spędzać czas tak jak oboje lubimy. Pomysłem na spędzenie weekendu jest także spróbowanie czegoś nowego. Możemy wspólnie zapisać się na kurs jazdy konnej albo kurs tenisa. Jeśli nie mamy rowerów kupmy je i przetestujmy podczas wypadu. Możemy także wybrać się na spływ kajakowy.

Nie najlepszym rozwiązaniem jest łączenie romantycznego wypadu z łowieniem ryb czy robieniem zakupów. Dobrze, by podczas weekendu odpoczęli wszyscy. Jeśli nasza partnerka nie lubi godzinami wpatrywać się w tafle wody i oczekiwać drgnięcia wędki, nie serwujmy jej takiej przyjemności. Działa to też w drugą stronę. Jeśli nasz partner nie znosi leżeć godzinami na plaży albo nie ma ochoty spędzić wielu godzin w centrach handlowych, nie zabierajmy go tam. Na takie rozrywki czas znajdzie się zawsze, wspólnego czasu dla obojga zazwyczaj brakuje.

Która opcja najbardziej się Wam podoba? A może macie inne propozycje/ pomysły? Podzielcie się nimi!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRocznica ślubu – życzenia
Następny artykułDzień Chłopaka – życzenia SMS

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here