Moda 5 powodów, dla których biżuteria z grawerem to dobry...

5 powodów, dla których biżuteria z grawerem to dobry pomysł na prezent

-

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Strzałem w dziesiątkę może okazać się biżuteria ze spersonalizowanym grawerem. Taki upominek ma naprawdę mnóstwo zalet i niemal na pewno spotka się z aprobatą obdarowanej osoby. Co ciekawe, jest to ciekawa propozycja nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn i dzieci. Sprawdź, dlaczego warto wręczyć bliskiej osobie prezent w postaci biżuterii z grawerem.

Spersonalizowane upominki są w modzie

Prezenty przygotowane z myślą o konkretnej osobie to obecnie prawdziwy hit. Wśród najpopularniejszych upominków można znaleźć nie tylko spersonalizowane gadżety ze zdjęciami, ale także właśnie biżuterię z grawerem. Pod adresem https://www.allezloto.pl/bizuteria-zlota-k1/bransoletki-zlote-a4/ można znaleźć szeroki wybór bransoletek z blaszką, na której można umieścić napis. Fani biżuterii na pewno ucieszą się na widok prezentu, który został stworzony z myślą wyłącznie o nich.

Dzięki grawerowi można wyznać uczucia

Grawer na bransoletce, pierścionku czy też zawieszce to świetny sposób na podkreślenie wyjątkowej więzi z obdarowaną osobą. Rozmiar i długość napisu zależą oczywiście od dostępnej powierzchni. Przykładowo na pierścionku ze względu na ograniczoną ilość miejsca najczęściej umieszcza się tylko inicjały, imiona bądź ważne daty. Wyjątkiem są nieco szersze obrączki, które pozwalają na wygrawerowanie kilku słów. Z kolei na blaszce bransoletki może bez problemu pojawić się piękna sentencja z przesłaniem czy też spersonalizowana dedykacja.

Biżuteria z grawerem jest piękną pamiątką

Wartość sentymentalna spersonalizowanej biżuterii jest znacznie większa niż w przypadku zwykłych ozdób. Grawer już zawsze będzie przypominać o tym, kto podarował broszkę, bransoletkę czy też wisiorek. Przykładowo w na medalikach na chrzest z oferty sklepu online Jubiler Ciesielscy można wykonać krótki napis z informacją, że jest to prezent np. od chrzestnej. W ten sposób biżuteria może stać się piękną pamiątką z ważnego wydarzenia. Być może w przyszłości taki medalik zostanie nawet przekazany kolejnym pokoleniom.

Prezent z grawerem pasuje do każdej okazji

Niewątpliwą zaletą grawerowanej biżuterii jest to, że można podarować ją dosłownie w przypadku każdej okazji. Napis umieszczony na medaliku to przykładowo niemal standard w przypadku chrztu i komunii. W modzie są również obrączki ślubne, których wewnętrzna strona kryje np. datę ślubu bądź inicjały pary. Zawieszka bądź bransoletka z grawerem może też być wyjątkowym prezentem z okazji m.in. Walentynek, Dnia Matki czy też rocznicy ślubu.

Grawer może mieć praktyczne znaczenie

Na biżuterii można wygrawerować nie tylko daty, inicjały czy też sentencje. Równie dobrze na noszonych na co dzień ozdobach mogą pojawić się praktyczne informacje, które mogą nawet uratować życie człowieka. Najlepszym przykładem są popularne nieśmiertelniki, na których wiele osób umieszcza m.in. grupę krwi i ważne szczegóły dotyczące zdrowia. Jest to świetna opcja zwłaszcza w przypadku dzieci, seniorów czy też osób np. z padaczką bądź cukrzycą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Czy rozstanie na jakiś czas ma sens?

Kiedy związek przeżywa poważny kryzys, rodzi się pokusa łatwych rozwiązań. Jednym z nich jest nie naprawa związku, ale szybkie rozstanie. Czasami pary decydują się jednak na zerwanie ze sobą na próbę. Czy takie rozstanie na jakiś czas ma sens?

Akcje aportowe

Pojęcie akcji aportowych wiąże się od nieodłącznie z wniesionym przez akcjonariusza wkładem niepieniężnym. Tego typu świadczenie na rzecz nowo powstającej spółki jest określane mianem aportu. Uprawnia ono do objęcia akcji aportowych, które pod pewnymi względami różnią się od papierów wartościowych, które zostały opłacone za pomocą środków pieniężnych. Szczegółowe regulacje odnośnie statusu prawnego akcji aportowych znajdują się w ustawie z dnia 15 września 2000 roku Kodeks Spółek Handlowych (Dz.U. 2000 nr 94 poz. 1037).

Zobacz też

Jakie fryzury pasują do trójkątnej twarzy?

Ten kształt twarzy charakteryzuje się szerokim czołem. Jego cechami są też wyraźne kości policzkowe i mała, spiczasta broda, czyli podsumowując twarzą zwężającą się ku dołowi.

Liofilizowane owoce i warzywa – dawka witamin przez cały rok

Z pewnością każdy z nas uwielbia spożywać świeże owoce. Dostarczenie naszemu organizmowi bomby witaminowej niezwykle skutecznie wzmacnia. Niestety, sezon...

Jak udekorować domek ogrodowy, gdy ma się ograniczony budżet?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego miejsce odpoczynku było wygodne i przytulne. Jednak równie ważne jest to,...

Może Cię zainteresuje: