5 powodów, dla których biżuteria z grawerem to dobry pomysł na prezent

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Strzałem w dziesiątkę może okazać się biżuteria ze spersonalizowanym grawerem. Taki upominek ma naprawdę mnóstwo zalet i niemal na pewno spotka się z aprobatą obdarowanej osoby. Co ciekawe, jest to ciekawa propozycja nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn i dzieci. Sprawdź, dlaczego warto wręczyć bliskiej osobie prezent w postaci biżuterii z grawerem.

Spersonalizowane upominki są w modzie

Prezenty przygotowane z myślą o konkretnej osobie to obecnie prawdziwy hit. Wśród najpopularniejszych upominków można znaleźć nie tylko spersonalizowane gadżety ze zdjęciami, ale także właśnie biżuterię z grawerem. Pod adresem https://www.allezloto.pl/bizuteria-zlota-k1/bransoletki-zlote-a4/ można znaleźć szeroki wybór bransoletek z blaszką, na której można umieścić napis. Fani biżuterii na pewno ucieszą się na widok prezentu, który został stworzony z myślą wyłącznie o nich.

Dzięki grawerowi można wyznać uczucia

Grawer na bransoletce, pierścionku czy też zawieszce to świetny sposób na podkreślenie wyjątkowej więzi z obdarowaną osobą. Rozmiar i długość napisu zależą oczywiście od dostępnej powierzchni. Przykładowo na pierścionku ze względu na ograniczoną ilość miejsca najczęściej umieszcza się tylko inicjały, imiona bądź ważne daty. Wyjątkiem są nieco szersze obrączki, które pozwalają na wygrawerowanie kilku słów. Z kolei na blaszce bransoletki może bez problemu pojawić się piękna sentencja z przesłaniem czy też spersonalizowana dedykacja.

Biżuteria z grawerem jest piękną pamiątką

Wartość sentymentalna spersonalizowanej biżuterii jest znacznie większa niż w przypadku zwykłych ozdób. Grawer już zawsze będzie przypominać o tym, kto podarował broszkę, bransoletkę czy też wisiorek. Przykładowo w na medalikach na chrzest z oferty sklepu online Jubiler Ciesielscy można wykonać krótki napis z informacją, że jest to prezent np. od chrzestnej. W ten sposób biżuteria może stać się piękną pamiątką z ważnego wydarzenia. Być może w przyszłości taki medalik zostanie nawet przekazany kolejnym pokoleniom.

Prezent z grawerem pasuje do każdej okazji

Niewątpliwą zaletą grawerowanej biżuterii jest to, że można podarować ją dosłownie w przypadku każdej okazji. Napis umieszczony na medaliku to przykładowo niemal standard w przypadku chrztu i komunii. W modzie są również obrączki ślubne, których wewnętrzna strona kryje np. datę ślubu bądź inicjały pary. Zawieszka bądź bransoletka z grawerem może też być wyjątkowym prezentem z okazji m.in. Walentynek, Dnia Matki czy też rocznicy ślubu.

Grawer może mieć praktyczne znaczenie

Na biżuterii można wygrawerować nie tylko daty, inicjały czy też sentencje. Równie dobrze na noszonych na co dzień ozdobach mogą pojawić się praktyczne informacje, które mogą nawet uratować życie człowieka. Najlepszym przykładem są popularne nieśmiertelniki, na których wiele osób umieszcza m.in. grupę krwi i ważne szczegóły dotyczące zdrowia. Jest to świetna opcja zwłaszcza w przypadku dzieci, seniorów czy też osób np. z padaczką bądź cukrzycą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here