prysznic

Celem codziennego porannego lub wieczornego prysznica jest nie tylko potrzeba zachowania właściwej higieny. To także moment, w którym chociaż przez chwilę możemy się zrelaksować i naładować akumulatory. Dlatego tak ważne jest, aby posiadany przez nas w łazience zestaw prysznicowy dawał nam takie możliwości. Współcześnie produkowane natryski i prysznice nie tylko wyglądają efektownie i zdobią łazienkę. Umożliwiają również oszczędzanie wody, dzięki czemu kąpiel może trwać dłużej w zgodzie z naszym portfelem oraz środowiskiem naturalnym. W skład zestawu prysznicowego wchodzą: brodzik, słuchawka prysznicowa i deszczownica.

Brodziki

W sprzedaży jest wiele rodzajów brodzików kąpielowych. Różnią się głównie materiałem wykonania, kształtem, powierzchnią oraz głębokością. Największą popularnością cieszą się brodziki wykonane z akrylu. Materiał ten gwarantuje długie użytkowanie brodzika oraz łatwość utrzymania czystości. Pozostałe parametry zależne są od wielkości łazienki oraz naszych preferencji. Brodziki sprawdzają się zarówno w większych, jak i mniejszych łazienkach. Ostatnimi czasy bardzo modne stało się posiadanie w jednej łazience zarówno brodzika z prysznicem, jak i wanny.

Kupując brodzik, koniecznie trzeba sprawdzić czy dołączono do niego wszystkie niezbędne akcesoria montażowe, czyli: nogi, szyny, ramę montażową, taśmę uszczelniającą. Jeśli nie ma ich w zestawie, to należy je dokupić osobno. Właściwe odprowadzanie wody z brodzika zapewnia zestaw odpływowy (syfon i korek).

Słuchawki prysznicowe

Słuchawka prysznicowa to bardzo istotny element zestawu prysznicowego. Od rodzaju zastosowanej słuchawki zależy bowiem ilość zużytej wody oraz komfort kąpieli. Osobom, które cenią sobie produkty najwyższej jakości, poleca się słuchawki prysznicowe Grohe.

Firma Grohe funkcjonuje w branży już od połowy lat 30. ubiegłego wieku. Posiada zatem ogromne doświadczenie w produkcji różnego rodzaju sprzętu i akcesoriów łazienkowych (w tym również brodzików). Co ważne, Grohe oferuje nowoczesne produkty z najwyższej półki. Katalog produktów obejmuje różne stylistyki słuchawek prysznicowych. 

Słuchawkę prysznicową Grohe można mieć zatem w łazience o wystroju bardzo nowoczesnym, ale również tradycyjnym. Wszystko zależy od wybranego egzemplarza. Niezależnie od wyglądu, każda ze słuchawek prysznicowych Grohe gwarantuje bezpieczne, trwałe i oszczędne użytkowanie.

Deszczownice

Wielu z nas uwielbia, gdy podczas kąpieli woda spływa nam po głowie. Dlatego tak dużym uznaniem cieszą się deszczownice. Tak jak w przypadku pozostałych produktów Grohe, również deszczownice występują w wielu odmianach.

Deszczownice produkowane przez firmę Grohe można zamontować zarówno na ścianie, jak i w suficie. W ofercie są deszczownice o różnej ilości strumieni wody (jeden lub kilka strumieni do wyboru). Są to produkty tworzone zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami (nastawienie na oszczędność wody i energii) i zachwycającym wyglądzie.

Akcesoria i dodatki

Kompletując swój zestaw prysznicowy, można dobrać sobie różne akcesoria i dodatki firmy Grohe. Wśród akcesoriów tych znajdują się między innymi: drążki prysznicowe, sterowniki elektroniczne, zestawy świetlne, jednostki bazowe Bluetooth lub generatory pary z wylotem pary i czujnikiem temperatury.

Poszczególne elementy, jak i całe funkcjonalne zestawy łazienkowe firmy Grohe znajdują się w ofercie sklepu elazienki.pl. Pracownicy sklepu poprzez infolinię chętnie udzielają porad w kwestii wyposażenia łazienki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here