Zakupy Marka Avionaut – foteliki Avionaut gwarancją bezpieczeństwa

Marka Avionaut – foteliki Avionaut gwarancją bezpieczeństwa

-

W foteliki samochodowe powinni wyposażyć się wszyscy rodzice, którzy zamierzają swoje dziecko wozić samochodem. Ponieważ jakość i zastosowane w foteliku technologie wpływają na bezpieczeństwo na trasie, powinniśmy patrzeć tylko na te modele, które proponują sprawdzeni producenci. Tacy jak Avionaut.

Z fotelika samochodowego korzysta się od urodzenia aż do momentu, gdy dziecko ukończy 12 lat lub osiągnie odpowiedni wzrost. W zależności od wieku pociechy będziemy sięgać po inny model, ale zawsze powinien gwarantować pełnię bezpieczeństwa. Jedną z marek, po którą od lat sięgają młodzi rodzice, jest Avionaut. Co warto wiedzieć o jego produktach przed zakupem i jakie foteliki samochodowe są warte uwagi?

Dlaczego warto postawić na Avionaut?

Avionaut jest firmą, dla której bezpieczeństwo przewożonych dzieci jest najważniejsze. Podczas produkcji wykorzystuje innowacyjne technologie, a każdy fotelik przechodzi wymagające testy. Foteliki tego producenta mają 4 gwiazdki ADAC i przeszły Szwedzki Test Plus, co jest doskonałym potwierdzeniem tego, że nasze dziecko będzie bezpieczne. Chociaż to właśnie bezpieczeństwo jest najważniejsze, nie jest to jedyny aspekt, na którym się skupiono. Producent chce wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom rodziców, dlatego też foteliki Avionaut cechuje ergonomia, lekkość i mobilność. W efekcie zyskujemy fotelik bezpieczny i wygodny w użytkowaniu. Przyjrzyjmy się zatem kilku ciekawym modelom.

Model Avionaut Glider Fix

Fotelik zaprojektowano z myślą o dzieciach ważących między 9 a 25 kg. Fotelik jest wygodny dla dzieci i rodziców. Ma regulowane pasy bezpieczeństwa, przez co można dopasować je do wzrostu malucha. Na większe bezpieczeństwo wpływa także specjalny napinacz pasa. Ponadto w zestawie jest noga stabilizująca ułatwiająca montaż. Tapicerkę można prać, a pochylenie i zagłówek można regulować. Glider Fix waży 8,15 kg.

foteliki samochodowe Avionaut

Model Avionaut Aerofix RWF Soft Line

Zaleca się, by młodsze dzieci jeździły tyłem do kierunku jazdy. W trakcie zderzenia fotelik pochłonie większość siły i dziecko jest bezpieczne. Dlatego też w przypadku, kiedy dopiero spodziewamy się dziecka albo waży ono mniej niż 17 kg, warto zaopatrzyć się w fotelik Avionaut Aerofix RWF Soft Line, który montuje się tyłem. Ma regulację nachylenia, boczną ochronę. Przez piankę i przyjemną tkaninę jest komfortowy dla dziecka. Na większe bezpieczeństwo wpływa połączenie PP, PA i EPP.

Model Avionaut Maxspace

Ten fotelik samochodowy jest dla starszych dzieci. Powstał dla przedziału wagowego 15-36 kg.  Kiedy będziemy wybierać fotelik dla starszaka, musimy pamiętać o tym, że będziemy z niego korzystać bardzo długo, więc oprócz bezpieczeństwa liczy się również trwałość. W przypadku modelu Avionaut Maxspace możemy mieć pewność, że fotelik zostanie z nami na długo. Jest wytrzymały, ma przyjemną w dotyku tapicerkę, którą można łatwo wyprać, głębokie siedzisko zapewniające wygodę starszemu dziecko, a dla większego bezpieczeństwa jest ochrona boczna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Teodolity: na co zwrócić uwagę, kupując instrument pomiarowy?

Teodolity są jednymi z najpopularniejszych instrumentów pomiarowych wykorzystywanych w...

Maseczka z drożdży – przepisy

Droższe ze względu na swe właściwości są od dawna szeroko wykorzystywane w przemyśle spożywczym. Dzięki swym zdolnościom fermentacyjnym drożdże wykorzystuje się w branży piekarniczej oraz w produkcji napojów alkoholowych. Inne zastosowanie drożdży piwowarskich to domowe maseczki i napoje, dzięki którym można leczyć niedoskonałości cery.

Zobacz też

Syndrom amotywacyjny – definicja

Abulia, czyli brak woli, jest objawem klinicznym pod postacią zaburzenia dotychczasowej aktywności. Problemem jest poczucie niedostatku, zaniku woli wykonania, co z kolei rzutuje negatywnie na podejmowane przez jednostkę działania i decyzje. Abulii towarzyszy również zaburzenie napędu psychoruchowego – w tym wypadku dochodzi do jego spowolnienia. Czasami termin „abulia” zastępuje się słowem „hipobulia” – ma to na celu podkreślenie, że u jednostki doszło do obniżenia aktywności, nie zaś całkowitego jej zaniku.

Jak znaleźć dobrą firmę rekrutacyjną w Krakowie?

Już nie tyle z roku na rok, co z miesiąca na miesiąc rośnie popyt na profesjonalne usługi rekrutacyjne. Pandemia...

Kto może prowadzić szkolenia BHP?

Prowadząc firmę, jednym z obowiązków przedsiębiorcy, który dodatkowo zatrudnia pracowników, jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu BHP. Kto może się...

Może Cię zainteresuje: