Zakupy Postaw na sprawdzonego producenta wind

Postaw na sprawdzonego producenta wind

-

Windy to dziś praktycznie nieodłączny element powstających budynków mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej lub obiektów o charakterze przemysłowym. Nawet gdy stawiany obiekt  nie jest wielokondygnacyjny, to obwiązujące dziś prawo nakłada na inwestora obowiązek umieszczenia  tam co najmniej jednej windy. Takie udogodnienie warto także zamontować w czasie kompleksowego remontu jakiegoś budynku.

Tradycja i doświadczenie

Aby jednak montaż jakiejkolwiek windy nie stał się kłopotem, należy przedtem znaleźć doświadczonego i solidnego dostawcę takich urządzeń. Gwarantującego nie tylko produkcję i sprzedaż urządzeń o najwyższej jakości, ale także profesjonalny montaż i późniejszy tani i solidny serwis. Takim partnerem jest na pewno Lift Service, czyli Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych, której doświadczenie w tej branży sięga połowy lat 70. ubiegłego wieku. Wtedy bowiem powstała Spółdzielnia Dźwigowo-Instalacyjna, na bazie której w 1991 roku powołany został do życia Lift Service.

Zakład ten produkuje windy wielu typów i rodzajów. Od tych najczęściej spotykanych, czyli o udźwigu od 320 kg do 1600 kg i prędkości podnoszenia do 0,63 m/s oraz wysokości podnoszenia do 25 metrów, po bardziej skomplikowane urządzenia z zaniżonym podszybiem lub nadszybiem, które znajdują zastosowanie na przykład w budynkach z ograniczeniami architektonicznymi. Sprzęt schodzący linii produkcyjnej tej firmy wyposażony może być w rozwiązania technologiczne, pozwalające na przewożenie łóżek szpitalnych niepełnosprawnych na wózkach. Zajmuje się także windami towarowymi i może wyprodukować każdą windę na indywidualne zamówienie.

Potrafią też doradzić

O klasie produkowanych urządzeń świadczy również fakt, iż Lift Service – jako pierwsza firma dźwigowa w Polsce – otrzymał certyfikat najwyższej jakości ISO 9001. A to zobowiązuje, dlatego fachowcy z tej firmy nie tylko ograniczają do sprzedaży, montażu i serwisu wind. Służą też radą, jaki sprzęt wybrać do konkretnej inwestycji. Na ich wiedzy można całkowicie polegać. Jeszcze więcej informacji na: http://www.lift.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Dlaczego kobieta nie ma ochoty na seks?

Spadek libido u kobiet może mieć wiele różnorodnych przyczyn. Kiedy mówimy o seksualności pań, przede wszystkim należy pamiętać, że wszystko, co dzieje się w ich organizmie, a więc także ochota na seks, jest sterowane za pomocą miesięcznego cyklu hormonalnego.

Jak zrobić czerwone kolczyki ze szkła?

Szklane koraliki wyglądają niezwykle efektownie. Mają przeróżne kształty, kolory i piękną lśniącą powierzchnię, są wobec tego idealnym materiałem do robienia biżuterii. Koraliki takie mogą być słodkie albo pikantne – jak ostre papryczki chili. Należy pamiętać, że ręcznie robione szkiełka będą się od siebie nieznacznie różnić, trudno znaleźć dwa identyczne, ale te różnice tylko dodają im uroku.

Zobacz też

Styl eklektyczny – co to jest, cechy

Urządzając mieszkanie czy dom zależy nam na tym, aby było ono możliwie najbardziej wygodne i funkcjonalne, lecz także oryginalne, niebanalne i wyróżniające się swoim nietypowym wystrojem czy charakterem. Bezpowrotnie minęły czasy, gdy każdy ślepo ulega trendom i czyni z mieszkania bezosobowy twór przypominający sklepową wystawę. Jeżeli szukamy naprawdę nietypowego pomysłu na urządzenie wnętrza, warto rozważyć styl eklektyczny.

Zegarek z fazami księżyca – komu się przydaje?

Obserwowanie faz księżyca to nie tylko domena wróżek czy miłośników astronomii. Nowoczesna technologia pozwala na obserwacje cyklu księżycowego bez...

Botwinka – jak zrobić tę przepyszną wiosenną zupę?

Początek wiosny to idealny czas, by korzystać ze świeżych i młodych warzyw. Królową wiosennych zup jest zupa z botwiny....

Może Cię zainteresuje: