Budowa domu Co robić, gdy masz dach dziurawy jak ser szwajcarski

Co robić, gdy masz dach dziurawy jak ser szwajcarski

-

Aura nie rozpieszcza dachów w naszym kraju. Porywiste wiatry i gradobicia w okresie letnim mogą poczynić w nim nieodwracalne szkody. Czasem koniecznością jest wymiana całego dachu. I co wtedy? Jak szukać dekarza? Co brać pod uwagę? Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Dach to nie jest stary mebel, który łatwo wymienić na nowy. To poważna inwestycja. Potrzebni Ci są fachowcy, którzy doskonale znają się na swoim rzemiośle. Jak więc spośród kilkudziesięciu ofert na portalach ogłoszeniowych znaleźć profesjonalną firmę? Jest na to odpowiedź – Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Organizacja ta zrzesza najlepszych fachowców z branży dekarskiej. Zatrudniając firmę z takim członkostwem, masz pewność, że to profesjonaliści, a nie sezonowi łowcy okazji na duże pieniądze.

Elitarne stowarzyszenie

Samo członkostwo pewnie niektórych nie przekonuje. Słusznie. Przezorny zawsze ubezpieczony. Sprawdźmy więc firmę, która należy do wspomnianego stowarzyszenia – jest nią Grupa Dekarska Kowalscy, warszawska firma rodzinna z 25-letnim stażem „na dachu”.

Zaglądamy w tym celu na jej stronę pod adresem www.dachkowalscy.pl i sprawdzamy, co firma ma do zaoferowania. I tu czeka niespodzianka – Grupa Dekarska Kowalscy to nie tylko wykonawca, ale również organizator szkoleń dla pracowników chcących podnieść swoją wiedzę i umiejętności. To na pewno wróży dobrze.

Firma montuje dachy na budynkach jedno- i wielorodzinnych, gospodarczych i przemysłowych. Zapewnia, że swoim klientom proponuje sprawdzone pokrycia dachowe i najnowocześniejsze dostępne technologie. Nie wierzymy na słowo, więc zaglądamy do działu realizacji i oglądamy zdjęcia. Z pewnym uznaniem musimy przyznać, że rzeczywiście efekty ich pracy wyglądają imponująco.

Cennik – jasna sprawa

I ostatnia kwestia do sprawdzenia – ile wymiana dachu może nas kosztować. Zazwyczaj firmy nie chwalą się swoimi cenami w internecie. Tymczasem w przypadku Grupy Dekarskiej Kowalscy kolejna niespodzianka. Firma otwarcie publikuje swój cennik. Dla znającego podstawy matematyki to prosty rachunek, ile w przybliżeniu będzie kosztował go gruntowny remont. Takie stawianie jasno sprawy przez Grupę na pewno przekłada się pozytywnie na jego kontakty z klientem. Na pewno każdy lubi wiedzieć za co płaci i ile.

Reasumując, wybierając wykonawcę, warto sprawdzić swojego kandydata. Nie trzeba w tym celu bawić się w detektywa, wystarczy tylko zapoznać się z jego stroną internetową i opiniami na jego temat. To wystarczy, aby przekonać się co do słuszności swojej decyzji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Carving – co to jest, na czym polega?

Carving to kulinarna sztuka ozdabiania stołu, która pochodzi w Tajlandii. Dekoracje, które przybierają różne kształty, rzeźbione są w owocach i warzywach. Za pomocą tych niezwykłych rzeźb można uatrakcyjnić każdy stół oraz bufet.

Jak zaprojektować schody w domu?

Schody przede wszystkim powinny być wygodne, dopiero później ładne. Do tego, aby były wygodne służy następujący wzór: 2h+s = od 60 - do 65, gdzie h oznacza wysokość stopnia, a s szerokość. Z tego wzoru wyjdzie nam zarówno liczba (ilość) potrzebnych stopni, jak i szczegółowy wymiar, który sprawi, że będzie można wygodnie z nich korzystać.

Zobacz też

Jak zorganizować akcję charytatywną w szkole?

Akcja charytatywna polega przede wszystkim na zebraniu pieniędzy lub środków dla osób potrzebujących. W szkołach również odbywają się często takie akcje, zwykle w okresie okołoświątecznym (Święta Wielkanocne lub Bożego Narodzenia), bądź w konkretnym celu, na przykład dla zwierząt z pobliskiego schroniska. Jak przeprowadzić taką akcję, żeby przyniosła oczekiwane rezultaty?

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: