dom

Projekty małych domów to częsty wybór Inwestorów, którzy planują budowę domu, by zrealizować marzenia o własnej przestrzeni z ogrodem. Różnorodna oferta Pracowni ARCHON+ obejmuje liczną kolekcję gotowych projektów małych domów, spośród których z powodzeniem można wybrać ten dobrze dostosowany do indywidualnych potrzeb rodziny, a także zgodny z wymogami zdefiniowanymi w MPZP lub WZ działki. To projekty, które spełnią oczekiwania Inwestorów, ceniących atrakcyjną stylistykę wykończenia  oraz funkcjonalne rozwiązania przestrzenne. Takie właśnie projekty domów o powierzchni użytkowej do 100 m2 prezentujemy Państwu w naszym artykule.

  • „Dom w kostrzewach 4” to ekonomiczna w budowie, prosta bryła parterowa z dachem dwuspadowym. Z powodzeniem wpiszemy ją w niewielką działkę. Jest to wariant domu bez garażu, oferujący wygodną przestrzeń dla czteroosobowej rodziny. Ten nowoczesny budynek z rodziny projekty domów małych, prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Zadbano o piękną kompozycję wykończenia, a strefę wejściową podkreślono ramą. Niewielkie wnętrze prezentuje klarowny podział na część dzienną i nocną. Przestronna strefa dzienna, otwarta na taras i ogród, tworzy przyjazny azyl dla całej rodziny. Przesuwny system otwierania drzwi tarasowych podkreśla nowoczesny charakter oraz zwiększa możliwości aranżacyjne. Na strefę prywatną składają się trzy pokoje i komfortowa łazienka. Garderoba i miejsca na szafy do przechowywania pozwolą na utrzymanie idealnego porządku w domu.

Dom w kostrzewach 4

  • „Dom w renklodach 12” zwraca uwagę nowoczesnym wykończeniem i interesująco zaprojektowaną parterową bryłą z wysuniętym przed frontową elewację garażem. Dom wieńczy czterospadowy dach, a okazałe przeszklenia dodają lekkości. Przestrzeń strefy dziennej została doskonale doświetlona, otwiera się stąd wspaniały widok na taras i ogród. Strefa prywatna została czytelnie oddzielona od dziennej, co zapewnia wszystkim domownikom komfortowe warunki użytkowania. W korytarzu, z którego dostępne są pokoje prywatne przewidziano możliwość montażu licznych szaf do przechowywania. W części prywatnej domu mamy sypialnię rodziców i dwa pokoje dzieci oraz komfortową łazienkę z pełnym wyposażeniem. Z kolei strefa gospodarcza to kotłownia gazowa połączona z funkcją pralni i garaż.

Dom w renklodach 12

  • „Dom w lucernie 10” jest nowoczesnym budynkiem o prostej bryle z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Przestronna strefa dzienna na parterze domu jest efektownie otwarta na taras i ogród. Strefę prywatną poddasza tworzą trzy pokoje, doświetlone nowoczesnymi portfenetrami. Nie brak w nich miejsc na szafy do przechowywania, a całość dopełnia komfortowa łazienka i pralnia. Strefa gospodarcza to wpisany w bryłę domu garaż, połączony z gazową kotłownią z osobnym wyjściem na zewnątrz, w której przewidziano miejsce do Atutem tego małego, ekonomicznego projektu od Pracowni ARCHON+  jest możliwość realizacji na niewielkiej działce.

Dom w lucernie 10

  • „Dom w borówkach 5” jest ekonomicznym, nowoczesnym domem z poddaszem użytkowym o prostej bryle z dwuspadowym dachem i jednostanowiskowym garażem. To atrakcyjny budynek z modnie zakomponowaną elewacją, wykończenie bazuje na połączeniu stonowanych tynków i drewnianej okładziny. Otwartą strefę dzienną z salonem, jadalnią i kuchnią połączono z dużym tarasem, który przesłania drewniana pergola. Stanowi on wygodną przestrzeń rodzinnego relaksu, a latem będzie służył za jadalnię na świeżym powietrzu. Przestrzeń kuchni w ramach części dziennej wizualnie oddziela półwysep, przy którym mamy miejsce na barek śniadaniowy i wygodny blat do pracy. Wśród pomieszczeń strefy prywatnej na poddaszu zaprojektowano cztery pokoje z nowoczesnymi portfenetrami oraz komfortową łazienkę i pralnię. Dom zachwyca optymalnym wykorzystaniem każdego fragmentu przestrzeni.

Dom w borówkach 5

  • Dom w motylkach jest przykładem niewielkiej, a równocześnie bardzo funkcjonalnej bryły z poddaszem użytkowym. To nowoczesny budynek z dużymi przeszkleniami panoramicznymi. Otwartą przestrzeń strefy dziennej na parterze poszerza okazała strefa tarasowa. W programie kuchni przewidziano miejsce na okazały, wielofunkcyjny półwysep, w pobliżu mamy do dyspozycji także spiżarnię. Strefę prywatną na poddaszu tworzą: sypialnia rodziców, dwa pokoje dziecięce oraz komfortowa łazienka. Pomieszczenia oferują miejsce na praktyczne umeblowanie.

Dom w motylkach

Szczegółowe informacje o projektach dostępne są na www.archon.pl

Na stronie pracowni można także sprawdzić aktualne koszty budowy zaprezentowanych domów. Wyliczenia  bazują na kosztorysach szczegółowych, opracowanych na podstawie krajowych stawek Sekocenbud i odzwierciedlają rzeczywiste wyceny. Zestawienia dostępne są w zakładce kosztorys na stronach poszczególnych projektów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here