Dziecko Zestaw zabawek dla małego kolekcjonera

Zestaw zabawek dla małego kolekcjonera

-

Super Zings 4 zestaw to zabawka dla kolekcjonera, która posiada w opakowaniu 10 niezwykłych figurek. Przedstawiają one przedmioty codziennego użytku, którym producent nadał ludzkie wyrazy twarzy. Dodał im usta, nos i oczy. Każda z figurek wyraża pewne emocje (strach, radość, zdziwienie itp.). Dzięki wyobraźni pomysłodawcy, przedmioty żyją i zachowują się jak ludzie, jednocześnie wykonując zadania, do których zostały stworzone.

Jak się bawić kolekcją Super Zings 4 zestaw?

Dzieci potrzebują do zabawy figurkami z zestawu jedynie wyobraźni oraz obserwacji. Jeżeli mają kontakt z przedmiotami codziennego użytku, szybko wprowadzą do zabawy funkcje każdej figurce. Operując daną zabawką, będą się wcielać w figurkę, naśladując jej humor, odwagę i inne zachowania. Figurki jajka, samochodzika, hydrantu i in. zaczną żyć jak istoty myślące i czujące.

Zabawa w dziecięcym pokoju może się rozwijać bez końca, jeżeli malec posiadł olbrzymią wyobraźnię. Jeśli nie, wystarczy ją pobudzić poprzez czytanie mu na głos bajki. Ponieważ Super Zings 4 zestaw ma aż 10 figurek, zabawa jednym zestawem może służyć dziesięciorgu dzieci. Każde wówczas będzie mieć po jednej zabawce i będzie odgrywać wyłącznie konkretną rolę.

Można też kompletować figurki pojedynczo. Każda figurka w innej saszetce sprzedawane oddzielnie. W ten sposób kolekcja będzie się powiększać o nowe figurki. Ponieważ każda z nich ma inny kolor, w pudełku lub na półeczce będzie bardzo kolorowo. W trakcie zabawy dziecko będzie sycić się barwami, co ma również wpływ terapeutyczny.

Jak dużo figurek można dodać do zestawu Super Zings 4?

W nowej kolekcji superbohaterów przedstawiających przedmioty codziennego użytku (także żywność) dziecko jest w stanie zgromadzić aż 80 takich figurek. Wspaniała zabawa na wiele dni, zwłaszcza gdy kolekcja będzie powiększać się stopniowo o wciąż nową figurkę. Każdy dzieciak lubi zbierać zabawki, by mieć cały komplet.

Dokupywanie dodatkowych figurek do Super Zings 4 zestaw uczy malca cierpliwości. Dzięki temu będzie się cieszył każdą nową figurką, na którą cierpliwie czekał. Taki zakup może służyć jako nagroda za wykonanie jakiejś czynności, utrzymywanie porządku po skończonej zabawie, ciche siedzenie w poczekalni, grzeczne zachowanie się w sklepie itd.

Każda zabawka winna wnosić do życia dziecka pożytek. Chodzi o jego rozwój emocjonalny i umysłowy. Zestaw Zings rozwija dziecko wszechstronnie. Z każdą nową figurką może ono poszerzać zasób słów, uczyć się liczb i funkcji dodawania, odejmowania. Uczy się kolorów, rozwija wyobraźnię, a bawiąc się w większej liczbie dzieci, wdraża się społecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Tapetowanie krok po kroku

Tapetowanie pomieszczenia samodzielnie pozwala na ograniczenie kosztów inwestycji, jeżeli spróbujemy wykonać prace samodzielnie. Nie jest to zadanie skomplikowane, lecz wymaga jedynie staranności i dokładności. Zaoszczędzone pieniądze możemy wydać na dodatki podkreślające nową kolorystykę ścian. Jak to zrobić?

Legalizacja kotłowni – porady

Budynki mieszkalne przeznaczone na pobyt ludzi i użytkowane w ciągu całego roku wymagają ogrzewania – powinny być wyposażone w instalację grzewczą lub inne urządzenia ogrzewcze, jednak nie mogą to być wyłącznie piece, trzony kuchenne czy kominki.

Zobacz też

Jak oduczyć dziecko jeść w nocy?

Nocne, posiłki są wyczerpujące zarówno dla matki, jak i dziecka. Karmienia w nocy zakłócają jego odpoczynek. Kiedy zdarzają się często, maluch w ciągu dnia jest niewyspany i marudny.

Konsultant telefoniczny – łatwa i przyjemna praca?

Znalezienie pracy konsultanta telefonicznego nie jest trudne, nawet jeśli jesteś początkującym i nie masz doświadczenia. Możesz zaoferować elastyczne godziny...

Jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą?

Każdego roku policja w Polsce odnotowuje około 10 000 kradzieży aut. Wraz z rozwojem technologii zabezpieczających takich przestępstw jest...

Może Cię zainteresuje: