Dziecko Zestaw zabawek dla małego kolekcjonera

Zestaw zabawek dla małego kolekcjonera

-

Super Zings 4 zestaw to zabawka dla kolekcjonera, która posiada w opakowaniu 10 niezwykłych figurek. Przedstawiają one przedmioty codziennego użytku, którym producent nadał ludzkie wyrazy twarzy. Dodał im usta, nos i oczy. Każda z figurek wyraża pewne emocje (strach, radość, zdziwienie itp.). Dzięki wyobraźni pomysłodawcy, przedmioty żyją i zachowują się jak ludzie, jednocześnie wykonując zadania, do których zostały stworzone.

Jak się bawić kolekcją Super Zings 4 zestaw?

Dzieci potrzebują do zabawy figurkami z zestawu jedynie wyobraźni oraz obserwacji. Jeżeli mają kontakt z przedmiotami codziennego użytku, szybko wprowadzą do zabawy funkcje każdej figurce. Operując daną zabawką, będą się wcielać w figurkę, naśladując jej humor, odwagę i inne zachowania. Figurki jajka, samochodzika, hydrantu i in. zaczną żyć jak istoty myślące i czujące.

Zabawa w dziecięcym pokoju może się rozwijać bez końca, jeżeli malec posiadł olbrzymią wyobraźnię. Jeśli nie, wystarczy ją pobudzić poprzez czytanie mu na głos bajki. Ponieważ Super Zings 4 zestaw ma aż 10 figurek, zabawa jednym zestawem może służyć dziesięciorgu dzieci. Każde wówczas będzie mieć po jednej zabawce i będzie odgrywać wyłącznie konkretną rolę.

Można też kompletować figurki pojedynczo. Każda figurka w innej saszetce sprzedawane oddzielnie. W ten sposób kolekcja będzie się powiększać o nowe figurki. Ponieważ każda z nich ma inny kolor, w pudełku lub na półeczce będzie bardzo kolorowo. W trakcie zabawy dziecko będzie sycić się barwami, co ma również wpływ terapeutyczny.

Jak dużo figurek można dodać do zestawu Super Zings 4?

W nowej kolekcji superbohaterów przedstawiających przedmioty codziennego użytku (także żywność) dziecko jest w stanie zgromadzić aż 80 takich figurek. Wspaniała zabawa na wiele dni, zwłaszcza gdy kolekcja będzie powiększać się stopniowo o wciąż nową figurkę. Każdy dzieciak lubi zbierać zabawki, by mieć cały komplet.

Dokupywanie dodatkowych figurek do Super Zings 4 zestaw uczy malca cierpliwości. Dzięki temu będzie się cieszył każdą nową figurką, na którą cierpliwie czekał. Taki zakup może służyć jako nagroda za wykonanie jakiejś czynności, utrzymywanie porządku po skończonej zabawie, ciche siedzenie w poczekalni, grzeczne zachowanie się w sklepie itd.

Każda zabawka winna wnosić do życia dziecka pożytek. Chodzi o jego rozwój emocjonalny i umysłowy. Zestaw Zings rozwija dziecko wszechstronnie. Z każdą nową figurką może ono poszerzać zasób słów, uczyć się liczb i funkcji dodawania, odejmowania. Uczy się kolorów, rozwija wyobraźnię, a bawiąc się w większej liczbie dzieci, wdraża się społecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak leczyć boreliozę?

Im szybciej rozpozna się i zacznie leczyć boreliozę, tym większe są szanse na całkowity powrót do zdrowia. Nie każda jednak terapia wygląda identycznie.

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego

Biorąc kredyt liczymy się ze spłacaniem go przez określony w umowie czas. Również bank w swoich planach finansowych uwzględnia, że nasze raty będą wpływać przez założony z góry okres (zabezpieczający narastające odsetki) i na podstawie tego przewiduje swoje działania finansowe. Zdarza się jednak, że w krótkim czasie po zaciągnięciu kredytu wzbogacamy się na tyle by móc go wcześniej spłacić (np. za sprawą otrzymanego spadku lub pomyślnego inwestowania). W tym wypadku musimy poważnie rozważyć nasze możliwości, ponieważ przedterminowe uregulowanie należności nie jest dla banku korzystne i z tego powodu obarczone będzie karą.

Zobacz też

Emerytury pomostowe – informacje

Życie nabiera tempa i każdy z nas jest coraz bardziej eksploatowany, stąd pomysł rządu na emerytury pomostowe dla wszystkich, których praca szczególnie doświadcza. Prawo do emerytury pomostowej mają osoby, które urodziły się po 31 grudnia 1948 r. i wykonywały pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze przez co najmniej 15 lat. Żeby móc ubiegać się o emeryturę pomostową, kobieta musi skończyć 55 lat, udokumentować co najmniej 20-letni okres składkowy i nieskładkowy, natomiast mężczyzna 60 lat i udokumentować co najmniej 25-letni okres składkowy i nieskładkowy. Przed 1 stycznia 1999 r. wykonywana powinna być praca w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze określonym w art. 32 i art. 33 u.e.r.f.u.s oraz udokumentowany powinien zostać rozwiązany stosunek pracy z pracodawcą.

Modne i piękne wanny wolnostojące

Urządzenie własnej łazienki to zadanie trudne, ale bardzo ważne. Jeśli podejdziesz do tego w odpowiedni sposób, będzie ono bardzo...

Gadżety religijne dla siebie i najbliższych

Gadżety religijne mogą być świetnym prezentem dla osoby, której bliskie są wartości chrześcijańskie. Wśród nich znajdują się drobiazgi codziennego...

Może Cię zainteresuje: