Finanse osobiste Loteria szczepionkowa. Jak się zapisać? Jakie są szanse na...

Loteria szczepionkowa. Jak się zapisać? Jakie są szanse na wygraną? Kiedy odbędą się losowania?

-

Biorąc udział w loterii szczepionkowej masz szansę wygrać od 200 do nawet 1 000 000 złotych. Wystarczy się zarejestrować i zaszczepić przeciwko COVID-19. Kiedy odbędą się loterie? Jak zgłosić się do loterii szczepionkowej?

Loteria Szczepionkowa, to wspólna inicjatywa Ministerstwa Zdrowia (MZ) i Totalizatora Sportowego (TSW). Jej celem jest zachęcenie Polaków do szczepień przeciwko COVID-19. Loteria potrwa do 6 października 2021 roku. Uczestnicy loterii mogą w tym czasie wygrać gotówkę i inne nagrody.

Loteria szczepionkowa. Jak się zarejestrować?

Istnieją dwa sposoby zarejestrowania się do loterii szczepionkowej. Pierwszy z nich to rejestracja na stronie Internetowego Konta Pacjenta, a drugi to rejestracja telefoniczna pod numerem Narodowego Programu Szczepień. Należy wybrać pierwszą opcję:

  • Zalogować się do swojego IKP na stronie www.pacjent.gov.pl. Wypełnić formularz zgłoszeniowy do loterii. Zaznaczyć wymagane zgody, oświadczenia, podać swój numer, a następnie kliknąć przycisk „Weź udział”.

Jeśli zdecydujesz się na drugą metodę, oto kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę:

  • Zadzwoń do Narodowego Programu Szczepień 989. Podczas rozmowy wyraź swoją chęć wzięcia udziału w loterii.

Loteria szczepionkowa. Jakie nagrody są dostępne?

W loterii szczepionkowej może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 18 lat. Muszą być w pełni zaszczepione przeciwko COVID-19 i otrzymać obie dawki szczepionki (Pfizer/BioNTech lub Moderna, AstraZeneca, lub jednodawkowa szczepionka Johnson). Każdy uczestnik może wygrać nagrodę tygodniową, miesięczną lub końcową.

  • Nagroda natychmiastowa: 39.000 nagród o wartości PS200 brutto oraz 13.000 nagród o wartości PS500 brutto.
  • Nagroda tygodniowa: 720 skuterów elektrycznych Segway Neubot E22E o wartości 1.699 zł oraz 60 nagród o wartości 50.000 zł.
  • Nagroda miesięczna: 6 nagród o wartości 100 000 zł każda oraz 6 samochodów osobowych Toyota Corolla.
  • Nagroda finałowa: Dwie nagrody o wartości 1 000 000 zł oraz dwa samochody osobowe Toyota C-HR.

Loteria szczepionkowa – kiedy są losowania?

W siedzibie Totalizatora Sportowego przy ul. Targowej 25 w Warszawie odbywają się losowania w loterii szczepionkowej. Najbliższe losowania odbędą się w następujących terminach: 15 września, 22 września oraz 6 października. W ramach loterii szczepionkowej odbędą się trzy comiesięczne losowania nagród. Pierwsze losowanie odbyło się 4 sierpnia. Kolejne dwa losowania odbędą się 8 września i 6 października. Ostatnie losowanie nagród odbędzie się w październiku 6.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Zacieniony ogród – jak go urządzić?

Nie tylko rośliny znajdujące się w pełnym słońcu wyglądają malowniczo. Ciemne zakątki również mogą zadziwiać kształtem i barwami kwiatów. Aby uzyskać taki efekt, należy jedynie odpowiednio dobrać gatunki roślin.

Mozaika podłogowa do przedpokoju w stylu angielskim – sprawdź nasze propozycje

Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzimy po przekroczeniu...

Zobacz też

Ślub cywilny – formalności

Ślub cywilny zawarty w Urzędzie Stanu Cywilnego udzielony przez urzędnika państwowego stanowi ważne w świetle prawa zawarcie związku małżeńskiego. I choć obecnie wielu młodych ludzi korzysta z podpisanego w 1993 konkordatu, w wyniku którego ślub kościelny zyskuje również status ślubu cywilnego, nadal bardzo popularne są śluby cywilne.

Wybieramy blender ręczny — czym się kierować?

W domowej kuchni wykorzystuje się na co dzień liczne sprzęty, które w znacznym stopniu ułatwiają przygotowywanie poszczególnych potraw. Doskonałym...

Pierwsza pomoc przy oparzeniach. Podstawowe zasady

Oparzenie to uraz, na który narażone są osoby w każdym wieku. Wszyscy pacjenci wymagają tak samo pilnej pomocy medycznej....

Może Cię zainteresuje: