Finanse osobiste Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

-

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci zabezpieczyć finanse oraz uniknąć konsekwencji prawnych. Poznaj szczegółowe informacje i ciesz się spokojem.

Kto powinien rozumieć podatki?

Podatki płaci każdy z nas, jednak to przedsiębiorcy powinni poświęcić im szczególną uwagę. Wiedza na temat zmieniającego się prawa stanowi absolutną podstawę dobrze prosperującej firmy. Kolejna grupa osób to kierownicy oraz menadżerowie, którzy odpowiadają za finanse. 

Bez wiedzy o podatkach niemożliwa będzie efektywna praca członków zarządów czy audytorów wewnętrznych, którzy oceniają ryzyko związane z dokonywaniem transakcji. Ponadto znajomość prawa będzie potrzebna pracownikom działu sprzedaży i obsługi klienta, specjalistom ds. zakupów czy ekspertom, którzy negocjują warunki kontraktów z klientami. 

Jednak nie każdy specjalista podczas edukacji miał okazję poznać zagadnienia związane z podatkami. Właśnie dlatego warto udać się na specjalistyczne szkolenia podatkowe, które pozwolą przygotować się do zawodu, a także poszerzą kompetencje wśród obecnych pracowników. Wystarczy skorzystać z platformy EY Academy of Business i wybrać idealnie dopasowany kurs. 

Czego dowiesz się na szkoleniu podatkowym?

Na profesjonalnym szkoleniu dowiesz się, jak zabezpieczyć firmowe finanse i rozmawiać z pracownikami o podatkach. W dodatku poznasz wiele technik, które doskonale sprawdzają się nie tylko w biznesie, ale również w życiu prywatnym. Dowiesz się również, jak działają podatki VAT i CIT oraz jakie obowiązki finansowe spoczywają na Twojej firmie. 

Na tym jednak nie koniec, gdyż każdy uczestnik kursu pozna błędy, które najczęściej popełniają podatnicy. Bardzo ważna będzie również wiedza na temat zapisów w umowach, gdyż te czasami niosą za sobą ryzyko podatkowe. Nie zabraknie też informacji, jak zachować się w czasie kontroli podatkowej. Ponadto poznasz interpretację tematów ekonomicznych przez prawników.

Wszystko to sprawia, że kursy na platformie EY Academy of Business cieszą się tak wysoką popularnością. To doskonała propozycja dla wymagających, którzy chcą opanować szczegółowe zagadnienia związane z prawem podatkowym. Teraz wiedza jest na wyciągnięcie ręki.

Wybierz doświadczenie

Jednym z atutów, który przemawia za wyborem platformy EY Academy of Business jest doświadczenie tutejszych trenerów. Ich szeroka wiedza oraz profesjonalne podejście do kursantów sprawiają, że każdy może z łatwością opanować zagadnienia związane z prawem podatkowym.

Eksperci nawet pozornie trudne zagadnienia potrafią wyjaśnić przystępnym językiem. Dzięki temu tak wiele osób regularnie korzysta z platformy i chętnie uczestniczy w kursach. Jeżeli również chcesz poszerzyć wiedzę i z powodzeniem stawić czoła przepisom podatkowym, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Zapoznaj się z szeroką ofertą i wybierz idealne szkolenie dla siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak obliczyć nadgodziny nauczyciela?

Nadgodziny dla nauczycieli obliczane są w specyficzny sposób. W wielu szkołach pracownicy sami tworzą programy komputerowe, mające na celu obliczenie ilości nadgodzin, które są liczone nie według zasad Kodeksu pracy, lecz w myśl przepisów wskazanych w Karcie Nauczyciela.

Biryani z kurczaka – przepis

Risotto, pilaw – to popularne na całym świecie potrawy z ryżu. Znacznie mniej znane jest biriani, pochodzące z Afryki Północnej. Opiera się ono na podobnej zasadzie – gotowania ryżu w bulionie, wraz z dodatkami – jednak różni się od swoich krewnych z Turcji czy Włoch konsystencją. Tutaj ryż bowiem, za sprawą płukania, ma mniej lepką i kremową konsystencję, jest bardziej sypki.

Zobacz też

Jakie są koszty ubezpieczenia kredytu?

Banki coraz intensywniej oferują nam ubezpieczenia kredytów. Z jednej strony mogą one zabezpieczać przed nieprzewidzianymi komplikacjami finansowymi, takimi jak – na przykład – utrata pracy (w ograniczonym zakresie), ale z drugiej generują dodatkowy koszt, który podawany jest najczęściej w postaci procentowej. Może się on wahać w granicach od 0,2% do około 0,5% w skali miesiąca. Na pierwszy rzut oka kwoty te mogą wydawać się niewielkie, ale musimy zdawać sobie sprawę, że jest to procent od całości pożyczonej sumy pieniędzy, a nie od miesięcznej raty.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: