Firma Czym zajmuje się E100?

Czym zajmuje się E100?

-

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z zarządzaniem flotą pojazdów, wydatkami i płatnościami. Naszymi klientami są głównie przewoźnicy, ale także m.in. firmy kurierskie, korporacje taksówek, hurtownie, firmy produkcyjne czy branża budowlana.

Karty paliwowe

Jednym z naszych topowych produktów jest karta paliwowa. Krajowa karta Power Max jest dedykowana firmom, które poruszają się i tankują głównie w Polsce. Można z nią tankować na ponad 3 tys. stacji w naszym kraju. Z kolei karta paliwowa E100 to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw działających poza granicami Polski. Codziennie z naszymi kartami paliwowymi podróżuje ponad 150 tysięcy kierowców w 28 krajach Europy. Do sieci akceptacji E100 należy łącznie ponad 13 tys. stacji paliw.

Opłaty drogowe i zwrot VAT za paliwo

Karty paliwowe to nie tylko wygodne tankowanie, ale też bezgotówkowe opłaty drogowe w Polsce i za granicą. Korzystając z zielonej karty E100, kierowca może poruszać się po płatnych odcinkach dróg bez konieczności zatrzymywania się.

Klienci mogą też skorzystać z naszego wsparcia przy składaniu wniosku o zwrot VAT za paliwo tankowane za granicą. Starając się o zwrot podatku za naszym pośrednictwem, cała procedura może zostać przyspieszona. W formule szybkiego zwrotu VAT, zamiast czekać 6-8 miesięcy na gotówkę, przedsiębiorca otrzymuje ją w ciągu miesiąca lub półtora. W sześciu krajach Unii można też ubiegać się o zwrot akcyzy. Tutaj E100 również oferuje swoje wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aktualna wiedza z branży transportowej

E100 to nie tylko produkty i usługi dedykowane firmom transportowym. To także projekty mające na celu edukację oraz dostarczanie aktualnej wiedzy z branży TSL. Z myślą o codziennej porcji informacji powstał blog E100 Daily gdzie publikowane są newsy ważne z punktu widzenia przewoźników. Z kolei E100 Academy to cykl regularnych szkoleń w formie webinarów, na których poruszane są tematy o które najczęściej pytają właściciele i osoby zarządzające w firmach transportowych. Działamy też na rzecz osób potrzebujących wsparcia materialnego. Nasz projekt E100 Family ma na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych akcji charytatywnych.

Chciałbyś poznać szczegóły naszej oferty? Wypełnij formularz dostępny tutaj. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zrobić masaż niemowlakowi?

Delikatne ciało niemowlęcia jest szczególnie wrażliwe na dotyk. Maluszek w dużej mierze poznaje świat przez skórę. Kontakt fizyczny zwłaszcza z mamą jest przede wszystkim przyjemny. Poprzez masaż nie tylko łagodzimy określone dolegliwości, ale dostarczamy też miłych doznań.

Co grozi za brak OC?

OC jest obowiązkowe - warto o tym pamiętać, ponieważ za jego brak grożą wysokie kary.

Zobacz też

Jak usunąć ślady po taśmie klejącej?

Taśma klejąca ma wiele zastosowań, niestety klej znajdujący się na niej lubi trwale przywierać do powierzchni, na których się znajdowała. O ile jednak w przypadku szkła jest to problem łatwy do rozwiązania, to inne powierzchnie wymagają rozmaitych metod. Ważne, by wiedzieć, jak podejść do plamy.

Zmywarki na sferis.pl – sprzęt wysokiej jakości dla każdego

Zmywarki to coraz chętniej kupowane urządzenia w Polsce. Każdy, kto planuje kupić zmywarkę, powinien sobie odpowiedzieć na kilka istotnych...

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Może Cię zainteresuje: