Fryzury Męskie fryzury

Męskie fryzury

-

Mężczyźni coraz częściej wybierają fryzury wymagające cieniowania, modelowania, a nawet koloryzacji Fryzury dla chłopców powinna cechować fantazja. Z kolei młodzi mężczyźni, nie bojący się eksperymentów, mogą sobie zrobić z włosów irokeza. Jednak potrzebna jest do niej długość włosów w środkowej części głowy wynosząca około 7 cm. Ponieważ nowa fryzura potrafi całkowicie odmienić wygląd, dlatego warto skonsultować się z fryzjerem, który pomoże nam wybrać tę właściwą. Należy zawsze pamiętać o tym, że fryzura ma nie tylko pasować do kształtu naszej twarzy. Najważniejsze jest, abyśmy się w niej dobrze czuli i żeby pasowała do naszego stylu życia.

Modne męskie fryzury:

męskie fryzuryFot. photoxpress.com

Włosy półdługie – te sięgające do kości policzkowych powinny być perfekcyjnie wycieniowane. Ich naturalny kolor można podkreślić drobnymi pasemkami. Bardzo ważna sprawą jest pielęgnacja takiej fryzury czyli dbanie o czystość włosów oraz stosowanie odpowiednich odżywek (nadających włosom blask). Fryzura ta pasować będzie szczególnie do trójkątnej twarzy.

Włosy kręcone – panowie obdarzeni takimi włosami mogą je zapuścić. Aby wyeksponować naturalny skręt włosów należy stosować odpowiednie pianki do stylizacji.

Klasyczna fryzura – to włosy długości 2-3 cm, jeśli są gęste, będą ozdobą każdego mężczyzny. Używać należy żelu do ich stylizacji.

Włosy asymetrycznie ścięte – jest to propozycja dla odważnych, włosy ścięte są asymetrycznie, przy czym z tyłu i z boku są prawie wygolone. Na czubku głowy maja długość 3–4 cm. Jedno oko zasłania grzywka.

Fryzura Roberta Pattinsona. Polecana mężczyznom lubiącym luz i nonszalancję. Niejeden będzie się świetnie czuł w tej fryzurze. Fryzura jest odpowiednia nie tylko dla tych, którzy prowadzą swobodny tryb życia, w wersji uładzonej pasuje również do stylu formalnego (np. do biura). Jeśli nasze cięcie będzie staranne, włosy nie będą wymagać specjalnego modelowania, wystarczającym zabiegiem będzie mycie włosów i formowanie ich w odpowiedni sposób. Włosy suszymy z głową pochyloną, aby pasma luźno zwisały, a nie przyklejały się do głowy. Fryzurę wieńczymy odrobiną gumy bądź żelu. Możemy także zdecydować się na opcję, w której kosmyki będą lekko sklejone.

Dobrze ostrzyżone włosy to obowiązek każdego, dbającego o siebie mężczyzny. Ponieważ coraz więcej z nich śledzi z uwaga zmieniające się trendy w modzie, z pewnością mogą wybrać sobie którąś z wyżej wymienionych fryzur.

Jakie fryzury nosicie? Wolicie włosy krótkie czy długie?

Joanna Rayzacher

Joanna Rayzacher - skończyła studia socjologiczne i dziennikarskie. Pracowała w portalach zajmujących się tematyką kobiecą, związaną z pielęgnacją ciała i wizażem (m.in.: kobiety.pl), czasopismach (m.in.: "Moda&Styl", "Dzieciaki") oraz w radiu. Od 2009 roku współpracuje z magazynem "Pro-KREACJA" i zajmuje się projektami społecznymi w fundacji "Dbam o Zdrowie".

Nasz specjalista pisze o sobie:

Zawsze lubiłam obserwować ludzi, interesowało mnie co mówią i myślą, także co mogą zrobić, aby czuć się lepiej.

Praktyki dziennikarskie odbyłam w portalu Rossnet.pl, zajmującym się tematyką dotyczącą urody oraz zdrowia. W przeszłości współpracowałam (przez kilka lat) z pismem „Moda&Styl”, gdzie pisałam artykuły dotyczące tematyki lifestylowej (na przykład artykuł o subkulturze lolit), jak również przeprowadzałam wywiady, m.in.: rozmowę z projektantem mody - Wojtkiem Dziedzicem oraz twórcą nowatorskich projektów designerskich - Tomkiem Rygalikiem.

W piśmie „Dzieciaki” byłam autorką artykułów dotyczących diagnoz problemów społecznych oraz sposobów ich rozwiązania (przemoc w rodzinie, tolerancja), jak również problemami zdrowotnymi (ciąża, wcześniaki, anomalie). W portalu Kobiety.pl. pisałam m.in.: reportaże o popularności lumpeksów, eseje o atrakcyjności fizycznej, kulturze masowej, dandyzmie oraz felietony.

Obecnie współpracuję z magazynem „Pro-KREACJA”. Zawodowo jestem związana z Fundacją „Dbam o Zdrowie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zorganizować imprezę pożegnalną?

Impreza pożegnalna dotyczy zarówno osoby zmieniającej miejsce pracy, jak i osoby, która postanawia wyjechać za granicę. Jej przygotowanie zależy w dużej mierze od okoliczności i relacji łączącej zaproszone osoby.

Drinki z grenadiną – przepisy

Grenadina, lub inaczej grenadyna – to gęsty, słodki i lepki syrop z owoców granatu. Jest częstym składnikiem drinków, poza tym jest bardzo rzadko wykorzystywana. Zależnie od ilości, zabarwia drink, słodzi i… dodaje kobiecości.

Zobacz też

Jak zrobić tipsy silikonowe?

Foremki silikonowe są hitem w stylizacji akrylem od paru sezonów. Za ich pomocą, jesteśmy w stanie tworzyć piękne, akrylowe zdobienia. Są idealne zarówno dla początkujących stylistów, jak i profesjonalistów szukających nowych, efektownych zdobień.

Żwirek silikonowy dla kota – czym różni się od innych żwirków?

Żwirek do kuwet to wbrew pozorom niezwykle istotny element kociej wyprawki. Dziś w sklepach dostępnych kilka różnych typów, każdy...

Na co zwracać uwagę, kupując buty na zimę

Większość sklepów kusi sezonowymi wyprzedażami marek. Warto przyjrzeć się im dokładniej i złowić super perełkę dla siebie. Podpowiadamy, na...

Może Cię zainteresuje: