Gry Tekken - Juggle

Tekken – Juggle

-

Jak zatem wykonać kombinacje ciosów (juggle)? :


Uwaga!

Pamiętajmy przy tym, że lista znajdująca się w Command List jest tylko przykładowa i tak naprawdę wraz z czasem i treningiem możemy sami tworzyć swoje Juggle – możliwości są praktycznie nieskończone.

 • Krok pierwszy

  Wybieramy dowolną postać, a następnie wchodzimy do trybu Practice. Wciskamy Start, a następnie wchodzimy wybieramy opcję Command List. Mamy tutaj zbiór wszystkich ciosów dla danej postaci jaki znajduje się w grze, łącznie z rzutami i innymi technikami.

 • Krok drugi

  Po wyborze danego ciosu i wciśnięciu A/X (Xbox 360/Playstation 3), komputer pokazuje dokładnie jak wykonać określone zagranie oraz jak ono wygląda.

 • Krok trzeci

  Kiedy już znajdziemy i zapamiętamy kombinacje tych ciosów, które wybijają w powietrze, kierujemy się na sam dół listy – tam znajdują się przykładowe Juggle, złożone z kilku ciosów, które poznaliśmy wcześniej w Command List.

 • Krok czwarty

  Teraz naszym zadaniem będzie już tylko powtórzenie określonej kombinacji ciosów, dzięki czemu wykonamy poprawnie Juggle.

 • Graliście kiedyś w Tekkena? Czy opisana porada była dla Was pomocna? Wypowiadajcie się w komentarzach.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Niespokojny sen psa – co robić?

Jeśli naszemu psu w czasie snu zdarza się przebierać łapami, czasem nawet poszczekiwać czy powarkiwać, nie należy się tym przejmować. Oznacza to, że pies znajduje się w fazie snu REM (rapid eye movement), w czasie której pojawiają się podobnie jak u ludzi marzenia senne. W przypadku gdy pies jest starszy i zaobserwowaliśmy, że taka aktywność w czasie snu niepokojąco wzrosła, należy skonsultować się z lekarzem weterynarii i przeprowadzić badania kontrolne. Czasami nerwowy sen bywa wynikiem bóli reumatycznych lub innych schorzeń.

Chleb mieszany na zakwasie – przepis

Bez chleba ciężko sobie wyobrazić codzienne życie. Czasem rezygnują z niego odchudzający się, choć to nieuzasadnione - wystarczy dobierać pieczywo z głową. Pełnoziarniste bułki czy chleb z pewnością służą niemal każdemu (wyjąwszy może przypadki chorób metabolicznych czy alergii).

Zobacz też

Sałatka z soczewicy – przepis

Sałatka z soczewicą jest nie tylko pyszna, ale również bardzo zdrowa. Soczewica jest sycąca, dlatego nie będziemy po niej głodni.

Czy warto zainwestować w deskorolkę elektryczną?

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe z roku na rok zyskują na popularności. Coraz chętniej wykorzystujemy je do codziennego użytku i posługujemy...

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego niemowlęcia. Wprowadzanie pokarmów stałych pozwala bowiem nie tylko poznawać nowe...

Może Cię zainteresuje: