google docs

Użytkownik dzięki paskowi edycji ma możliwość dokonać takich ustawień jak: zmiana stylu tekstu na nagłówek, zmianę czcionki oraz wielkości czcionki i tym podobnych funkcji znanych chociażby z Microsoft Office.

W przypadku innych typów dokumentów mamy również możliwości ich edycji. Na przykład gdy tworzymy prezentację, istnieje możliwość wstawienia tekstu lub obrazu.

google docs

Możliwe jest również formatowanie tła i kolorystyki na stronie oraz dodanie wiadomości głosowej, co jest szczególnie przydatne gdy korzystamy z dokumentów Google w smartphonie i chcemy dodać szybką adnotację.

Opcja edytowania dokumentów w telefonach oraz smartphonach pojawiła się niedawno, ale działa podobnie jak edycja dokumentów na standardowych komputerach i nie powinna przysparzać użytkownikom problemów.

Korzystacie z Google Docs? Co myślicie o tym narzędziu? Podzielcie się opiniami.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzary makijaż oczu – krok po kroku
Następny artykułRóżowy makijaż oczu – krok po kroku

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here