Tego typu serwery są idealne do strony ze zdjęciami, małych stron prywatnych czy własnych, prywatnych kont e-mail. Jeżeli więc pragniemy stworzyć profesjonalną stronę z dużą ilością odwiedzin warto zastanowić się nad bardziej popularnym i trochę droższym, jednak pewniejszym rozwiązaniu.

Przykładowym serwerem oferującym usługę hosting SMS jest serwer vhosted.pl. Dostawca oferuje między innymi pięć adresów IP dla każdego konta. Aktywacja jest natychmiastowa – wystarczy wpisać kod, który zostanie przesłany SMS-em. Aby skorzystać z usług firmy, należy wejść na stronę www.vhosted.pl

Innym dostawcą tego typu usług jest hostSMS.pl Płatność za serwer odbywa się za pomocą SMS-a. Po zarejestrowaniu, w ciągu 24 godzin zostanie dostarczony serwer. Możliwe jest dokupienie dysku albo transferu. Aby skorzystać z usług firmy, należy wejść na stronę www.hostsms.pl.

Korzystaliście/ korzystacie z takiego hostingu? Dajcie znać.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak narysować twarz – krok po kroku
Następny artykułJak rysować kwiaty – krok po kroku

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here