Internet Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbid - kopia zapasowa

Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbid – kopia zapasowa

-

Aby nie stracić swoich ustawień z przeglądarki Mozilla Firefox, warto pobrać program MozBackup, który pomaga tworzyć kopie zapasowe Mozilli Firefox oraz Mozilli Thunderbird.

Mozilla Firefox

Jeżeli chcemy uruchomić tworzenie kopii zapasowej Firefoxa, należy wybrać z listy „Mozilla Firefox” i kliknąć przycisk „Next”.

Mozilla Firefox

W kolejnych krokach należy określić swoje preferencje. Przykładowo, można wybrać, które elementy mają zostać zapisane.

Po wyborze wszystkich preferencji rozpocznie się tworzenie kopii zapasowej.

Aby przywrócić kopię zapasową przeglądarki, należy w programie MozBackup wybrać opcję „Restore a profile”.

Mozilla Firefox

Mieliście jakieś problemy ze stworzeniem kopii zapasowej? Dajcie znać.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co powinien jeść sportowiec?

U osób uprawiających sport wyczynowo, gwałtownie rośnie zapotrzebowanie na energię, a także na niektóre składniki odżywcze. Wiąże się to ze zwiększonym wydalaniem wody, składników mineralnych, elektrolitów i potrzebą odnowy biologicznej. Jak powinien zatem wyglądać jadłospis sportowca?

Bezpieczeństwo bankowych serwisów transakcyjnych

Korzystamy z nich na co dzień. Czy zastanawiamy się jednak nad ich bezpieczeństwem? Próby wyłudzenia haseł i loginów pojawiają się co pewien czas w sieci. Czy ktoś znając nasze hasło i loginu do systemu bankowości internetowej mógłby wykraść zgromadzone na kontach nasze środki?

Zobacz też

Jak zrobić zdjęcie w podczerwieni?

Do analogowej fotografii potrzebne nam będą specjalne filmy na podczerwień. Oprócz sławnego Kodaka High Speed Infrared, można także kupić Ilforda SFX lub Konicę 750 Infrared.

Konsultant telefoniczny – łatwa i przyjemna praca?

Znalezienie pracy konsultanta telefonicznego nie jest trudne, nawet jeśli jesteś początkującym i nie masz doświadczenia. Możesz zaoferować elastyczne godziny...

Jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą?

Każdego roku policja w Polsce odnotowuje około 10 000 kradzieży aut. Wraz z rozwojem technologii zabezpieczających takich przestępstw jest...

Może Cię zainteresuje: