A może przedłużanie tape-in

Osoby żywo interesujące się sztuką perukarską oraz szeroko pojętą medycyną estetyczną z pewnością są w pełni świadome faktu, iż z biegiem czasu tylko i wyłącznie przybywa metod, przy pomocy których możliwe jest zwiększenie objętości oraz wizualne przedłużenie uczesania przy wykorzystaniu w tym celu dopinek. Nie musimy już ograniczać się tylko i wyłącznie do zgrzewów keratynowych, które to – choć skuteczne – niekiedy mogły okazać się nie do końca bezpieczne dla konsumenta, bowiem wysoka temperatura miała tendencję do przesuszania uczesania naturalnego, szczególnie w przypadku wykorzystania osprzętu, który pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście jednak perukarski świat poszedł znacznie do przodu, a klient może zdecydować się na przykład na zastosowanie do mocowania tak zwanych mikro- oraz nanoringów, czy też na niezwykle popularną ostatnimi czasy w Polsce metodę tape-in. Czym się ona charakteryzuje oraz na czym polega? Sprawdźmy to!

Opisywany sposób nosi także nazwę metody kanapkowej i sprawdza się wręcz optymalnie jeżeli chodzi o umożliwienie danej osobie uzyskania fryzury o długości oraz grubości będącej spełnieniem jej najskrytszych marzeń. W telegraficznym skrócie powiedzieć można, iż polega ona na przytwierdzeniu dodatkowych pasemek włosów naturalnych bądź też ich odpowiedników syntetycznych do uczesania konsumenta przy pomocy kilkucentymetrowej, niemalże całkowicie przezroczystej taśmy. Dopinki mocowane są przy samej niemalże linii włosów, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie naturalnego efektu, a także zagwarantowanie, że nawet w przypadku wykonywania dynamicznych ruchów, klient nie będzie musiał obawiać się, że jego sekret ujrzy światło dzienne. Zdaniem ekspertów jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących swojego „ja” poprzez zmianę stylu na bardziej ekstrawagancki, ale także dla konsumentów, którym przyświeca cel zażegnania problemów ściśle powiązanych z nadmiernym przerzedzaniem się oraz wypadaniem włosów. Obecnie można to w sposób nieinwazyjny osiągnąć odwiedzając nasz salon, dobierając wymarzone pasemka włosów bądź włókien, a następnie – decydując się na ich przymocowanie właśnie metodą kanapkową.

Ogromnym plusem rozwiązania będącego bohaterem naszego dzisiejszego wpisu jest fakt, iż jest ono bardzo lekkie, nie obciąża fryzury, a także pozostaje niemalże niewyczuwalne podczas całego okresu eksploatacji wybranych przez klienta dopinek. Dzięki temu nie musi się on obawiać, że wystąpią jakiekolwiek problemy zdrowotne czy też niepożądane efekty uboczne, które to częstokroć identyfikowane są w przypadku nabywania produktów suboptymalnej jakości – gwarantujemy, że nasze metody mocowania są nie tylko skuteczne ale i w stu procentach bezpieczne dla klienta. Można z nich skorzystać już dziś – wystarczy tylko złożyć wizytę w naszym salonie i przedstawić naszym doświadczonym przedstawicielom własną wizję przedłużonych oraz wizualnie zagęszczonych włosów Hairme.pl . Jesteśmy przekonani, że zaproponują oni Państwu najlepsze rozwiązania na rynku, z których będą Państwo w stu procentach zadowoleni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here