Jak nosić pierścionki

Styl biżuterii i sposób jej noszenia ciągle się zmieniają wraz ze zmieniającymi się trendami. Obecnie bardzo popularne stały się pierścionki, które są często jedynym rodzajem biżuterii (może poza małymi wkrętkami w uszach), jaki nosimy na co dzień i od święta. Jak nosić pierścionki? Przeczytaj nasz krótki poradnik.

Jak nosić pierścionki?

Najczęściej kobiety mają na dłoniach dwa pierścionki – zaręczynowy i obrączkę. Oba nosi się na serdecznym palcu prawej ręki lub rozdziela na oba serdeczne palce. Jednak noszenie ozdób dłoni nie jest zarezerwowane dla mężatek. Tak naprawdę można nosić pierścionki na każdym palcu, nawet na serdecznym, i jest to opcja także dla singielek.

Obecna moda dyktuje, by ozdabiać dłonie dużą ilością pierścionków. Nosi się je nie tylko klasycznie, na dole palców, lecz także na wysokości pierwszego stawu. Takie małe pierścioneczki bardzo wyszczuplają całą dłoń i dodają jej elegancji. Do tego niezwykle popularne są pierścionki na kciuki i na małe palce u rąk. Standardem jest noszenie nawet 3-4 pierścionków. Co więcej, bardzo popularny jest trend ozdabiania całej dłoni! Pierścionki na wszystkie palce to niezawodny sposób na dopełnienie stylizacji i dodanie jej eleganckiej dziewczęcości.

Pierścionki na wszystkie palce

To jeden z hitów najnowszych lat. Pierścionki na wszystkie palce mogą być eleganckie, kobiece, pełne uroku i zwracać uwagę na dłonie. Wystarczą jako cała biżuteria i świetnie nadają się do eleganckich stylizacji. Coraz częściej można także spotkać je w casualowych zestawieniach. Do pracy, na randkę, na zakupy – zawsze się sprawdzą.

Pierścionki nie muszą obejmować wszystkich palców, ale może być ich bardzo wiele. Na niektóre możesz założyć nawet dwa lub trzy pierścionki, jeśli jeden z nich będzie mniejszy i zatrzyma się przed pierwszym stawem palca. To niewyczerpane źródło inspiracji i możliwości, ponieważ pierścionki można zmieniać. Rodzaj spersonalizowanej biżuterii, którą można dopasować idealnie do swojego nastroju, potrzeb i stylu ubrania każdego dnia.

Wybór najpiękniejszych pierścionków

Jakie pierścionki wybrać do jednego zestawu i nosić je ze sobą? Na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi, ponieważ ile kobiet, tyle możliwości. Pierścionki są bardzo różne – cienkie, grube, ozdobione cyrkoniami, kamieniami półszlachetnymi lub szlachetnymi. Z perłą, z koralików, proste obrączki, bogato zdobione, potrójnie i podwójnie splątane. A wreszcie różnią się kolorem i rodzajem zastosowania kruszcu. Króluje złoto, ale srebro i różne kolory złota nadal są w trendach.

Wybierając pierścionki, warto postawić na różne modele. Niech bogactwo kamieni daje trochę blasku prostym obrączkom, a ciekawe kolory będą obok siebie. Mając kilka różnych pierścionków, codziennie możesz przygotować inną stylizację, która będzie zdobiła twoje dłonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here