części zamiennych do pojazdów użytkowych

W przypadku firm, które dysponują flotą pojazdów użytkowych, szybka dostawa części zamiennych jest na wagę złota. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na firmę Autos, której początki działalności sięgają 1991 roku. Firma Autos specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych, naczep, przyczep, maszyn budowlanych oraz autobusów. Ponadto firma zapewnia swoim Klientom profesjonalne wyposażenie warsztatów samochodowych.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku

Blisko 30-letnia obecność na rynku gwarantuje nie tylko doświadczenie, ale także znakomicie rozwiniętą sieć dystrybucji. Firma Autos jest jednym z największych dystrybutorów części zamiennych do pojazdów użytkowych, jaki działa na polskim rynku. Najlepszym tego potwierdzeniem są liczby. Firma dysponuje siecią ponad 80 oddziałów i punktów partnerskich na terenie Polski. Ponadto na obszarze kraju działają 4 serwisy ciężarowe firmy Autos. Warto jednak podkreślić, że Autos nie ogranicza swojej działalności jedynie do Polski. Firma zbudowała sieć oddziałów w Czechach i na Słowacji.

Na przestrzeni całego okresu działalności firma Autos nawiązała współpracę z 400 producentami i dostawcami części z całego świata. Łączna powierzchnia magazynów firmowych wynosi 45 tysięcy m2. Te dane najlepiej obrazują skalę działania firmy oraz nieustanne dążenie do zapewnienia wszechstronnej oferty.

Bogaty asortyment części

Szukając sprzedawcy części zamiennych, Klienci przeważnie zwracają uwagę na kompleksowość oferty. Firma Autos ma aktualnie 60 tysięcy pozycji w asortymencie. Produkty te są w ciągłej sprzedaży, co gwarantuje ich dostępność i krótki czas realizacji zamówienia. Co ciekawe firma Autos jest także właścicielem marki ATP, która specjalizuje się w produkcji części zamiennych do samochodów ciężarowych. Marka ATP ma w asortymencie aż 5 tysięcy części.

autos

To właśnie bogaty asortyment i dostępność części jest największym atutem firmy Autos. Możliwość szybkiego wyszukania określonego produktu i jego ekspresowa dostawa idealnie wpisują się w oczekiwania Klientów. Naprawa i serwisowanie pojazdów użytkowych z oczywistych względów musi być skrócone do minimum. Łatwa dostępność części zamiennych wpływa na szybkość przywrócenia pojazdu do pełnej sprawności. Współpraca z Autos daje gwarancję skrócenia czasu serwisowania pojazdów i maszyn firmowych.

Profesjonalne wyposażenie warsztatów

Ważną częścią działalności firmy Autos jest wyposażenie warsztatów samochodowych. W ofercie firmy można znaleźć narzędzia do warsztatu, spawarki, agregaty, zgrzewarki, narzędzia do diagnostyki, elektronarzędzia, podnośniki, stacje obsługi ogumienia, a także meble. Korzystając z oferty Autos, można w jednym miejscu zamówić kompleksowe wyposażenie warsztatu. To oczywista oszczędność czasu, ale także spora redukcja kosztów. Jeśli dodamy do tego wysoką jakość produktów oraz fachowe doradztwo, to otrzymamy ofertę, z którą ciężko konkurować.

Sprawdzony dostawca części zamiennych w Zielonej Górze

Autos to firma o zasięgu ogólnopolskim. Jeden z jej oddziałów jest zlokalizowany w Zielonej Górze. Sklep motoryzacyjny w Zielonej Górze, prowadzony przez firmę Autos, oferuje kompleksowe zaopatrzenie w części zamienne do pojazdów użytkowych. Siedziba oddziału jest zlokalizowana przy ulicy Dekoracyjnej 7a. Oddział w Zielonej Górze korzysta z ogólnopolskiej bazy części firmy Autos. Dzięki temu jest w stanie zagwarantować krótkie terminy realizacji zamówienia z dostawą pod wskazany adres.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here