armatura

Współczesna łazienka może być urządzona na wiele sposobów. Często jest to wnętrze, które jest nowoczesne, ciekawe wizualnie oraz funkcjonalne. Chcąc wybrać poszczególne elementy łazienkowego wyposażenia, można się wręcz pogubić w gąszczu ofert. Jednymi, które przewijają się we wnętrzarskich czasopismach, forach, a także są chętnie wybierane przez znanych projektantów wnętrz, są czarne elementy wyposażenia. Szeroki wybór czarnych kabin prysznicowych, baterii łazienkowych, czarnych akcesoriów łazienkowych czy ceramiki sanitarnej znajduje się w ofercie sklepu internetowego www.lazienkiabc.pl!

Czarne kabiny prysznicowe – www.lazienkiabc.pl

Jeszcze do niedawna kabiny prysznicowe pochodzące od różnych producentów na pierwszy rzut oka wyglądały bardzo podobnie. Prawdziwym hitem i produktem, który wzbudził zachwyt wielu osób, projektantów wnętrz stały się kabiny prysznicowe z czarnymi profilami. Czerń jest kolorem, który kojarzony jest z elegancją, luksusem, dobrym gustem. Bez wątpienia jest to też kolor dosyć odważny, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Dzięki temu, że kabiny prysznicowe Radaway, czy kabiny New Trendy dostępne są także z czarnymi profilami, są to także elementy łazienkowego wyposażenia.

Czarne kabiny prysznicowe sprawdzą się w wielu współczesnych aranżacjach. Mogą być ciekawym kontrapunktem kolorystycznym w łazienkach jasnych, ale także i naturalnym dopełnieniem łazienek, w których znajdują się już inne czarne elementy wyposażenia. Decydując się na zakup kabiny prysznicowej z czarnymi profilami warto jest wybrać model, który pochodzi od dobrych producentów, takich jak New Trendy czy Radaway. Modele te bowiem zostały wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego. Poza tym większość tych modeli posiada specjalne ochronne powłoki, dzięki którym czyszczenie ich i pielęgnacja jest bezproblemowa. Zanieczyszczenia, osady z mydła spływają razem z wodą. W efekcie kabina prysznicowa pozostaje czysta i wolna od mało estetycznych zacieków. W markowych kabinach prysznicowych czarne profile zostały wykonane w taki sposób, że są one trwałe, są odporne na wiele negatywnych czynników.

zielona łazienka

Czarne baterie łazienkowe, ceramika sanitarna

W ofercie sklepu internetowego www.lazienkiabc.pl znajduje się szereg czarnych produktów. Jednymi z tych, które zostały wprowadzone na rynek jako pierwsze, są czarne baterie łazienkowe. Wybór ich jest ogromny! W ofercie wspomnianego sklepu znajdują się czarne baterie:

  • umywalkowe,
  • wannowe,
  • natryskowe,
  • bidetowe

Poszczególne modele różnią się nie tylko zastosowaniem, ale także i sposobem montażu (baterie natynkowe, podtynkowe, wolnostojące, sztorcowe, kilku otworowe, ścienne). Czarne baterie łazienkowe różnią się także ogólnym designem, ze względu właśnie na estetykę mogą być wybierane do wielu współczesnych aranżacji.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również czarne umywalki, a także i miski WC, które pojawiły się w ofercie producentów ceramiki sanitarnej stosunkowo niedawno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here