Zakupy Akcesoria plastyczne dla malarzy

Akcesoria plastyczne dla malarzy

-

Firma Kuretake to dla jednych nowość, dla innych zaś symbol japońskiej jakości. Oferuje szeroką gamę produktów i akcesoriów plastycznych dla malarzy, rysowników, ilustratorów i wszystkich tych, dla których sztuka to życiowa pasja. Jakie produkty tej marki znaleźć można na polskim rynku?

Akwarele w kostce Kuretake

Farby tej japońskiej firmy to z pewnością nie takie same akwarele, jakie znamy jeszcze ze szkoły czy przedszkola. To ręcznie robione farby najwyższej jakości. Kuretake Gansai Tambi zdobyły już rzesze swoich wiernych użytkowników na całym świecie. Są mocno napigmentowane i wyróżniają się gładką, kremową wręcz konsystencją. Wspaniale rozpuszczają się pod wpływem wody i przenoszą na papier. Dla tych artystów, którzy pracują już w technice akwarelowej zaskoczeniem może być fakt, że kryją nieco mocniej od większości znanych na naszym rynku farb tego typu. Dostępne są w pojedynczych kostkach lub w całych paletach. Doskonale współpracują z dedykowanymi akwarelom pędzlami firmy Kuretake.

Japońskie markery dla rysowników i nie tylko

Firma oferuje także niezwykle szeroki wybór markerów o różnorodnym zastosowaniu. Wśród nich znaleźć można kredowe pisaki Posterman Wet Wipe. Ten wysokojakościowy produkt polecany jest właścicielom barów, kawiarni oraz sklepów. Doskonale nadaje się do tworzenia ozdobnych menu na tablicach lub innych informacji na witrynach sklepowych i w oknach lokali. Pisaki są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, jednak napisy łatwo usunąć pocierając je wilgotną gąbką lub ściereczką.

Dla zawodowych artystów i amatorów sztuk plastycznych Kuretake oferuje także inne rodzaje permanentnych, szybkoschnących markerów. Są one bezkwasowe, czyli nie wchodzą w reakcje z papierem i można nimi ozdabiać zdjęcia. Wśród tych kolorowych pisaków wyróżnić można te specjalnie dedykowane do ozdobnej kaligrafii, markery do tkanin i najróżniejsze cienkopisy. Każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie.

Pisaki do embossingu – dla profesjonalistów i amatorów

Kuretake Zig Emboss to pisaki z bezbarwnym, bezzapachowym i wolnym od szkodliwych substancji tuszem. Zakończone są dwiema różnymi końcówkami. Jedna, stożkowa świetnie nadaje się do pisania. Druga to specjalnie zaprojektowana końcówka do rysowania. Pisaki te dostępne są pojedynczo lub w zestawach. Można wybierać spośród kilku rodzajów końcówek, które pozwolą uzyskać niepowtarzalne faktury i kształty. Mokry tusz wystarczy posypać proszkiem do embossingu, strzepać jego nadmiar, a następnie przyklejony proszek roztopić specjalną nagrzewnicą. Wypukłe zdobienia jeszcze nigdy nie były tak proste do wykonania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak wróżyć z wahadełka?

Wahadełko to bardzo popularny rekwizyt kojarzony z radiestezją. Profesjonalni radiesteci używają go bowiem do poszukiwania żył wodnych. Okazuje się, że przedmiot ten może być również wykorzystany w celach wróżbiarskich. Na czym zaś polegają wróżby z wahadełka?

Jak nauczyć dziecko pisać?

Idące do szkoły dziecko staje przed koniecznością opanowania wielu nowych umiejętności, między innymi czytania, pisania oraz liczenia. To dużo jak dla malucha, którego głównym zadaniem była zabawa. Rodzice mogą podjąć w domu wcześniejszą pracę, aby wprowadzić dziecko w świat nowych umiejętności.

Zobacz też

Jak dobrze bawić się na festiwalu?

Festiwal niegdyś przypisany był konkretnej pasji - czy to muzycznej, czy teatralnej. Zjeżdżali się na niego zapaleńcy i znawcy określonej dziedziny. Obecnie bywają na nich różni ludzie, bo... po prostu fajnie jest na nich bywać. Jeżdżenie na festiwale może stać się także stylem życia. Z jakichkolwiek przyczyn znalazłeś się na festiwalu, dobra zabawa jest musem!

Jak znaleźć dobrą firmę rekrutacyjną w Krakowie?

Już nie tyle z roku na rok, co z miesiąca na miesiąc rośnie popyt na profesjonalne usługi rekrutacyjne. Pandemia...

Kto może prowadzić szkolenia BHP?

Prowadząc firmę, jednym z obowiązków przedsiębiorcy, który dodatkowo zatrudnia pracowników, jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu BHP. Kto może się...

Może Cię zainteresuje: