wąsy do segregatora

Segregatory są na szeroką skalę wykorzystywane nie tylko w biurach, lecz także w firmach. To przydatne akcesoria, jakie usprawniają pracę i pozwalają zachować porządek w dokumentacji. W tym wypadku przydadzą nam się także wąsy do segregatorów, jakie mają określone funkcje. Jak dobrać takie wąsy? Czym cechuje się produkt? gdzie szukać najciekawszych rozwiązań? Jakie zalety dają dodatki tego typu?

Samoprzylepne wąsy skoroszytowe

Na uznanie zasługują samoprzylepne wąsy do segregatora z dodatkową wkładką, jaka umożliwia umieszczenie wcześniej uporządkowanych materiałów w segregatorze. Z pewnością każdy klient zastanawia się, jakie zastosowanie mają wąsy. Przede wszystkim dodatkowe uchwyty pozwala umieścić akta w segregatorze, a w razie potrzeby wyjąć tylko konkretną kategorię. Kolejny atut to fakt, że wąsy pozwalają stworzyć teczkę, przyklejając je na dowolnie wybranym materiale. Udając się na biznesowe spotkanie nie musimy zabierać ze sobą całego segregatora, lecz tylko jego część, zachowują doskonały porządek. Po spotkaniu wystarczy umieścić dokumentację z powrotem w segregatorze. Podczas doboru wąsów pamiętajmy o doskonałej jakości i dostępności różnych kolorów. Zazwyczaj stawiamy na produkty czarne i białe, które są najbardziej uniwersalne.

Szeroki wybór wąsów do segregatora

W każdym biurze na co dzień mamy do czynienia ze sporym stosem dokumentacji. Często zastanawiamy się, jak przechowywać i archiwizować dokumenty. W tym wypadku przydatne będą wąsy skoroszytowe, które są niezastąpione w zachowaniu ładu w dokumentach. Ich cechą charakterystyczną jest funkcjonalność oraz wygodą w użyciu. Każdy wąs bazuje na dwóch częściach i posiada niewielkie otwory, które pozwalają wpiąć je do segregatora. To akcesorium introligatorskie jest wykorzystywane także w teczkach, skoroszytach, folderach i innych tego typu przedmiotach. Wąsy do segregatorów pozwalają szybko spiąć, przytrzymywać i przechowywać dziurkowane materiały. Na szczęście rynek oferuje wiele ciekawych opcji, wśród których znajdziemy:

            • plastikowe wąsy samoprzylepne w kolorze czarnym i białym,

            • plastikowe wąsy z zawieszkami,

            • metalowe z plastikową nakładką,

            • metalowe z blokadą,

            • plastikowe w wielu kolorach i transparentne.

Jeśli chodzi o samoprzylepne wąsy z zawieszką, są one dopasowane doskonale do mechanizmu w segregatorze. W przypadku wąsów z giętkiego niklowanego metalu wraz z blokadą, stanowią one alternatywę dla plastikowych wąsów. Szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie i dla biura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here