Zakupy Funkcjonalne portfele antykradzieżowe dla Pań i Panów

Funkcjonalne portfele antykradzieżowe dla Pań i Panów

-

Pieniądze, karty kredytowe, dowód tożsamości to tylko niektóre artykuły, które zawsze powinny być blisko jego właściciela. Po wyjściu z domu potrzebny jest dobrej jakości przedmiot, który mógłby nie tylko zebrać te wszystkie rzeczy w jedno wygodne miejsce, ale także uczynić je bezpiecznymi na zewnątrz. Do tego niezbędny może okazać się portfel antykradzieżowy. Zakupiony w odpowiednim punkcie sprzedażowym nierzadko jest połączeniem właściwej ochrony z modnym designem. Wykonany z solidnych materiałów będzie odporny na działanie wody, czasu czy wysokich temperatur. Najkorzystniej kupować go z poliestru lub z wysokogatunkowego materiału naturalnego, takiego jak skóra bydlęca. Sztuczne tworzywa w wielu przypadkach pozwalają na więcej możliwości, nie trzeba też o nie specjalnie dbać.

Dlaczego jest taki wyjątkowy?

Zeskanowanie kart kredytowych, dokumentów często wystarcza na kradzież pieniędzy i tożsamości. W portfelu antykradzieżowym występuje materiał, który chroni przed takimi działaniami, skutecznie blokuje on technologię RFID. Dodatkowo wbudowany jest metalowy łańcuch, dzięki niemu można połączyć ten produkt ze spodniami czy z paskiem i w ten sposób wzmocnić ochronę przed kieszonkowcami. Ten element przydaje się zwłaszcza na wakacjach. Portfel antykradzieżowy umieszczony nawet na widocznym miejscu czy to w torebce, czy w kieszeni, nie będzie łatwym celem. Żaden złodziej nie będzie w stanie go ukraść, te dodatkowe zabezpieczenia dają szansę na bezpieczny powrót z urlopu do domu. Producent przewidział także specjalne miejsce na paszport, umieszczając dokument w dobrze do tego stworzonej przegródce, nie trzeba się o niego martwić na wyjeździe.

Produkt zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn

Wygodny podział portfeli antykradzieżowych na modele damskie i męskie sprawi, że w sklepach nie będzie problemu z zamówieniem odpowiedniego produktu. Egzemplarze dla panów to głównie produkty w stonowanych kolorach, z dużą ilością miejsca na dokumenty, karty czy drobne monety. Szeroki organizer pomieści aż 6 kart kredytowych i dokumentów osobistych. Portfel antykradzieżowy w czarnym kolorze nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ten elegancki przedmiot można bez problemu użytkować w publicznej przestrzeni czy to w sklepie, czy w urzędzie. Zapięcie na ekspres umożliwia na szybkie wydobywanie kart i pieniędzy. Wygoda w użytkowaniu oraz jego wymiary to dwa punkty, które przekonują do zakupu. Rozmiar tego artykułu jest standardowy, dlatego mieści się on do niejednej małej torebki czy kieszeni spodni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak usunąć plamy z markerów?

Mazaki, flamastry i markery są praktyczne, lubiane przez dzieci i przydatne w biurach i szkołach. Gdyby jeszcze nie plamiły... Ale wystarczy odrobina przebiegłości i żadna plama nie będzie Ci straszna.

Jak grać w Dupę Biskupa? Zasady

Dupa biskupa to gra w karty, w której udział może wziąć dowolna liczba osób. Nie istnieje konkretne ustalenie co do ilości kart używanych w tej grze. Grę często rozgrywa się talią kart od dziewiątek do asów.

Zobacz też

Jakie nagrody dla psa?

To co w danej sytuacji jest dla psa najlepszą nagrodą zależy od tego, na co zwierzę ma właśnie największą ochotę. Niektórzy właściciele psów dziwią się, że ich pies który w domu pochłania jedzenie jak odkurzacz i dałby się pokroić za kawałek żółtego sera, na spacerach nagle traci apetyt i nie zwraca na opiekuna najmniejszej uwagi.

Wkrótce zostaniesz mamą? O tych gadżetach warto pomyśleć!

Jako przyszła mama na pewno nie możesz doczekać się spotkania z maleństwem. W trzecim trymestrze pojawia się syndrom wicia...

Urządź swoje wnętrze i… śpij spokojnie. Dobre łóżko to podstawa!

Wybierając łóżko zazwyczaj mamy na uwadze to, by pasowało do stylu wnętrza. Słusznie, ponieważ jest ono najważniejszym meblem w...

Może Cię zainteresuje: