Zakupy Gadżety, o których długo się mówi!

Gadżety, o których długo się mówi!

-

Każdej firmie zależy na rozwoju i popularności. Trzeba jednak mądrze zwracać na siebie uwagę. Dbanie o dobry PR to klucz do budowy zaufania społecznego i sympatii wśród potencjalnych klientów i kontrahentów. Pomocne bywają w tym odpowiednio zaprojektowane i dobrane gadżety.

Wiele przedsiębiorstw, zamiast inwestować w jakość gadżetów, koncentruje się wyłącznie na ich ilości. Problem w tym, że kiepska jakość przekłada się później na takie samo skojarzenie z firmą. Przecież, jeśli otrzymałeś od firmy X plastikowy długopis lub breloczek, który po chwili użytkowania się rozpadł, nie może to świadczyć najlepiej o danym przedsiębiorstwie. Dlatego tak ważne jest mądre dobieranie akcesoriów, które trafią później do klientów. Nie dziel ich także na „lepszych” i „gorszych”, bo opinia będzie ciągnąć się za Tobą bardzo długo. Poza tym, wydajesz własne pieniądze. Naprawdę chcesz przeznaczyć je na śmieci?

Najpopularniejsze „gifty”

Dziś firmy prześcigają się w przygotowywaniu gadżetów, promujących markę. Nawet klasyczne pen drive’y ewoluowały, przybierając duże pojemności i ciekawe, nietypowe kształty. Wśród nieśmiertelnych klasyków mogą znaleźć się te, które będą bezpośrednio kojarzyć się z Twoją marką. Jeśli np. zajmujesz się motoryzacją, postaw na dobrej jakości skrobaczkę do szyb lub ściereczki z mikrofibry ze swoim logo. Kierowca z pewnością, gdy tylko będzie potrzebować usług z branży moto – skieruje swoje pierwsze kroki do Ciebie.

Jeśli chodzi jednak o „pewniaki”, które zawsze cieszą i są wykorzystywane, to jest ich kilka. Na pewno nie można zapomnieć o kubkach/filiżankach – zarówno tych klasycznych, jak i przeznaczonych do samochodu. Coraz więcej osób stawia na bycie eko, mogą więc być stworzone z recyklingu – na pewno takim zabiegiem Twoja firma zyska kilka dodatkowych punktów. Zadbaj o materiały, z których zostały zrobione. Niech będą to kubki trwałe i poręczne. Kolejnym sprawdzonym gadżetem są koszulki nadrukiem. Tu możesz postawić na t-shirty w Twoich barwach firmowych, z Twoim logo, grafiką, która będzie kojarzyć się z Twoim przedsiębiorstwem lub humorystyczne/motywujące hasło.

Stwórz je sam

Koszulki nadrukiem https://www.123koszulki.pl/ możesz zaprojektować samodzielnie. Zastanów się jaka grafika, napis bądź zdjęcie ma się na nich znaleźć. Pomyśl też o tkaninie. Inne metody druku wykorzystywane są przy koszulkach bawełnianych, a inne przy syntetycznych – sportowych, oddychających. Odradzamy umieszczanie na t-shircie dużej nazwy firmy lub ogromnego logo. Zależy Ci przecież na tym, aby ktoś nosił tę koszulkę, promując Twoją działalność. Lepiej jest postawić na ciekawą grafikę i drobne logo. Dzięki temu przyciągnie ona uwagę i być może sprowokuje dyskusję na temat Twojej działalności.

Realizacją Twojego projektu powinna też zająć się firma z doświadczeniem. Z ekspertami zawsze możesz omówić techniki druku, ich zalety oraz wady. Jedną z takich firm jest 123 Koszulki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Róża – objawy, leczenie

Choć o różyczce słyszeliśmy już zapewne wiele, to wiedza o róży jest trochę mniej powszechna. Na wstępie warto zauważyć, że obie te choroby nie mają ze sobą wiele wspólnego. Różyczka to choroba wirusowa, na którą chorują przede wszystkim dzieci. Róża ma zupełnie inna etiologię i częściej spotyka się ją u osób dorosłych.

Jak grzecznie przerwać rozmowę?

Przerywanie wypowiedzi uchodzi za wyjątkowo niegrzeczne, gdyż dobre wychowanie nakazuje cierpliwość i wysłuchanie zdania do końca. W niektórych sytuacjach jednak przerwanie jest konieczne i nie uważa się go za niegrzeczne zachowanie.

Zobacz też

Zasady przyznawania rent

Renta jest to świadczenie będące elementem zabezpieczenia społecznego dla osób, które nie mogą utrzymać się z własnej pracy. Polski system prawny przewiduje kilka rodzajów tego świadczenia oraz dokładnie określa procedury jego otrzymania.

Czy wywoływanie zdjęć przez internet jest bezpieczne? Wyjaśniamy

Wiele słyszy się o próbach wyłudzenia danych czy pieniędzy w internecie. Dziennikarze, eksperci, a nawet influencerzy przestrzegają przed publikowaniem...

Jak nosić pierścionki? Krótki poradnik

Styl biżuterii i sposób jej noszenia ciągle się zmieniają wraz ze zmieniającymi się trendami. Obecnie bardzo popularne stały się...

Może Cię zainteresuje: