Zakupy Gadżety, o których długo się mówi!

Gadżety, o których długo się mówi!

-

Każdej firmie zależy na rozwoju i popularności. Trzeba jednak mądrze zwracać na siebie uwagę. Dbanie o dobry PR to klucz do budowy zaufania społecznego i sympatii wśród potencjalnych klientów i kontrahentów. Pomocne bywają w tym odpowiednio zaprojektowane i dobrane gadżety.

Wiele przedsiębiorstw, zamiast inwestować w jakość gadżetów, koncentruje się wyłącznie na ich ilości. Problem w tym, że kiepska jakość przekłada się później na takie samo skojarzenie z firmą. Przecież, jeśli otrzymałeś od firmy X plastikowy długopis lub breloczek, który po chwili użytkowania się rozpadł, nie może to świadczyć najlepiej o danym przedsiębiorstwie. Dlatego tak ważne jest mądre dobieranie akcesoriów, które trafią później do klientów. Nie dziel ich także na „lepszych” i „gorszych”, bo opinia będzie ciągnąć się za Tobą bardzo długo. Poza tym, wydajesz własne pieniądze. Naprawdę chcesz przeznaczyć je na śmieci?

Najpopularniejsze „gifty”

Dziś firmy prześcigają się w przygotowywaniu gadżetów, promujących markę. Nawet klasyczne pen drive’y ewoluowały, przybierając duże pojemności i ciekawe, nietypowe kształty. Wśród nieśmiertelnych klasyków mogą znaleźć się te, które będą bezpośrednio kojarzyć się z Twoją marką. Jeśli np. zajmujesz się motoryzacją, postaw na dobrej jakości skrobaczkę do szyb lub ściereczki z mikrofibry ze swoim logo. Kierowca z pewnością, gdy tylko będzie potrzebować usług z branży moto – skieruje swoje pierwsze kroki do Ciebie.

Jeśli chodzi jednak o „pewniaki”, które zawsze cieszą i są wykorzystywane, to jest ich kilka. Na pewno nie można zapomnieć o kubkach/filiżankach – zarówno tych klasycznych, jak i przeznaczonych do samochodu. Coraz więcej osób stawia na bycie eko, mogą więc być stworzone z recyklingu – na pewno takim zabiegiem Twoja firma zyska kilka dodatkowych punktów. Zadbaj o materiały, z których zostały zrobione. Niech będą to kubki trwałe i poręczne. Kolejnym sprawdzonym gadżetem są koszulki nadrukiem. Tu możesz postawić na t-shirty w Twoich barwach firmowych, z Twoim logo, grafiką, która będzie kojarzyć się z Twoim przedsiębiorstwem lub humorystyczne/motywujące hasło. Takie koszulki możesz zamówić na stronie https://logomix.com.pl/28-koszulki-t-shirt.

Stwórz je sam

Koszulki nadrukiem https://www.123koszulki.pl/ możesz zaprojektować samodzielnie. Zastanów się jaka grafika, napis bądź zdjęcie ma się na nich znaleźć. Pomyśl też o tkaninie. Inne metody druku wykorzystywane są przy koszulkach bawełnianych, a inne przy syntetycznych – sportowych, oddychających. Odradzamy umieszczanie na t-shircie dużej nazwy firmy lub ogromnego logo. Zależy Ci przecież na tym, aby ktoś nosił tę koszulkę, promując Twoją działalność. Lepiej jest postawić na ciekawą grafikę i drobne logo. Dzięki temu przyciągnie ona uwagę i być może sprowokuje dyskusję na temat Twojej działalności.

Realizacją Twojego projektu powinna też zająć się firma z doświadczeniem. Z ekspertami zawsze możesz omówić techniki druku, ich zalety oraz wady. Jedną z takich firm jest 123 Koszulki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Aqua aerobic – jakie ćwiczenia?

Aqua Fitness to zajęcia ruchowe prowadzone w basenie, znane są również pod nazwą Aqua aerobic. Zajęcia te bazują na ćwiczeniach aerobowych wykonywanych w klubach fitness, jednakże ćwicząc w wodzie szybciej można wyrzeźbić sylwetkę. Nacisk wody na nasze ciało podczas ruszania się powoduje, że szybciej spalamy kalorie i modelujemy mięśnie.

Jak uniknąć szoku termicznego?

Do szoku termicznego dochodzi wskutek gwałtownej zmiany temperatury ciała. To bardzo niebezpieczna dla zdrowia, a nawet dla życia zjawisko może wystąpić nie tylko w czasie kąpieli, ale też oddawania się innym sportom wodnym. O tym jak powstaje i jak zapobiec jego pojawieniu się dowiemy się z poniżej.

Zobacz też

Mafia – sterowanie

Sterowanie w grze Mafia podzielono na dwie części.

Zmywarki na sferis.pl – sprzęt wysokiej jakości dla każdego

Zmywarki to coraz chętniej kupowane urządzenia w Polsce. Każdy, kto planuje kupić zmywarkę, powinien sobie odpowiedzieć na kilka istotnych...

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Może Cię zainteresuje: