Białe szafy do domu i mieszkania

Wybór szafy do domu powinien być podyktowany nie tylko jej wyglądem i estetyką wykonania. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, jeżeli interesują nas industrialne szafy?

  1. Szafy industrialne i loftowe – w jakich wnętrzach się sprawdzą?
  2. Biała szafa w stylu loft lub stylu industrialnym – jak wkomponować ją w pozostałe elementy aranżacji?
  3. Na co zwrócić uwagę wybierając szafy do domu?

Szafy industrialne i loftowe – w jakich wnętrzach się sprawdzą?

Wnętrza wykonane w stylu loftowym lub industrialnym, szczególnie w przypadku sypialni, garderoby czy przedpokoju są obecnie niemal tak samo popularne, jak wykonania minimalistyczne. Nie dzieje się tak bez powodu – wielu z nas posiada coraz większą wiedzę na temat ekologii, środowiska i próbuje minimalizować swój konsumpcjonizm, co przekłada się także w wystroju naszych domów i mieszkań. Zarówno design loftowy, industrialny jak i minimalistyczny cechuje się niewielką ilością elementów w otoczeniu, a czasem wręcz surowością jej zagospodarowania, ale za to promuje dokładność wykonania i wysoką jakość materiałów. Z tego powodu szafy loftowe oraz industrialne są meblami bardzo uniwersalnymi, które możemy dopasować do wielu różnych aranżacji. Z drugiej strony możemy też liczyć na ich solidność oraz trwałość. Wiele ciekawych propozycji znajdziesz na stronie: https://meblini.pl/pl/c/Szafy-industrialne-i-loftowe/343.

Biała szafa w stylu loft lub stylu industrialnym – jak wkomponować ją w pozostałe elementy aranżacji?

Biel to jeden z tych odcieni, które potrafią świetnie wyglądać w dobrze przemyślanej aranżacji, ale jednocześnie bardzo trudno jest je faktycznie wyeksponować. Jeżeli marzy nam się industrialna szafa w białym kolorze, która jednocześnie nie będzie przywodzić na myśl najbardziej podstawowego elementu, jaki mogliśmy umieścić w pokoju, przede wszystkim powinniśmy otoczyć ją sprzętami i pozostałymi elementami wystroju o innych kolorach. Najbardziej popularnymi zestawieniami jest biel-szarość, biel-czerń, a także intensywne barwy, jak na przykład żółty, niebieski czy czerwony. Dodatkowo warto także zadbać o sam design szafy. Dodatkowe elementy z lustrem czy inną fakturą na frontach dodadzą meblowi uroku i zmienią jego prosty wygląd na coś bardziej unikalnego. Inspiracje i najlepsze przykłady znajdziesz na stronie: https://meblini.pl/pl/c/Biale-szafy/319.

Na co zwrócić uwagę wybierając szafy do domu?

Wybierając szafę powinniśmy przede wszystkim zadbać o to, aby pasowała ona do naszych potrzeb pod względem wymiarów, jak i posiadała sekcje do przechowywania dla wszystkich elementów garderoby, jakie planujemy w niej trzymać. Oznacza to, że powinniśmy mieć do dyspozycji szafki lub szuflady na drobne rzeczy, pałąk na wieszaki z odzieżą wierzchnią i biznesową, a także przestrzeń do przechowywania butów. Przydatnym elementem, jaki powinna mieć szafa industrialna jest też lustro – może być umieszczone wewnątrz na drzwiach lub na froncie na zewnątrz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here