gadżety religijne

Gadżety religijne mogą być świetnym prezentem dla osoby, której bliskie są wartości chrześcijańskie. Wśród nich znajdują się drobiazgi codziennego użytku, książki oraz dekoracyjne zawieszki. W dobrych sklepach można znaleźć szeroką gamę produktów, w której każdy znajdzie odpowiedni upominek.

Kalendarze i planery

Kalendarz jest bardzo praktyczną formą prezentu, najchętniej wybieraną pod choinkę – kiedy właśnie kończy się poprzedni rok. W ramach gadżetów religijnych można nabyć terminarze zawierające zbiór obietnic biblijnych na cały rok oraz materiały biblijne umożliwiające studiowanie Pisma Świętego przy okazji mijających dni. Kalendarze chrześcijańskie umożliwiają nie tylko zaplanowanie swojego czasu, ale i przeżywanie go na ścieżce duchowej – wraz z miejscem na własne refleksje.

Biżuteria religijna

Jednym z najchętniej wybieranych gadżetów religijnych są elementy biżuteryjne. Proste bransoletki i zawieszki mogą być świetnym upominkiem zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. W ofertach sklepów znajdują się akcesoria o uniwersalnej formie łączącej czerń i drewno, ale i z wykorzystaniem srebra i innych ozdobnych materiałów.

Filiżanki i kubki

Klasyczny lub bardziej oryginalny kubek zawsze przydaje się jako wyposażenie kuchennej szafki. Poranna kawa czy herbata lub wieczorne kakao wspaniale smakują, gdy podane są w ulubionym naczyniu. Kubki z motywami chrześcijańskimi zawierają znane i lubiane sentencje, zdania motywacyjne lub litery alfabetu hebrajskiego. Każdego dnia mogą przypominać o tym, co jest naprawdę ważne.

Niebanalne plakaty

Ciekawe gadżety religijne to też m.in. plakaty. Mogą przedstawiać pismo hebrajskie w dużym formacie, zdjęcie satelitarne ważnych dla chrześcijan miejsc lub rysunek Wzgórz Świątynnych z czasów Jezusa. Plakaty występują też w formie naklejki – większej lub mniejszej, ukazującej cytaty biblijne lub inne chrześcijańskie teksty.

Drewniane tabliczki

Dekoracyjną funkcję w wielu domach pełnią gadżety religijne w formie drewnianych tabliczek z napisami. Tu również mogą znajdować się rozmaite złote myśli, przypominające o Bożej obecności. Ozdobny napis może być symbolem błogosławieństwa, które opiekuje się domem i zamieszkującą go rodziną.

Bony podarunkowe

Niektóre sklepy zajmujące się dystrybucją książek i gadżetów religijnych oferują zakup kart podarunkowych. To dobre rozwiązanie w razie braku pomysłu lub niepewności co do wybrania idealnego produktu. Bon prezentowy jest zawsze mile widziany – dzięki niemu każdy może wybrać sobie upominek samodzielnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here