Zakupy Jaką kartę paliwową wybrać dla firmy spoza branży transportowej?

Jaką kartę paliwową wybrać dla firmy spoza branży transportowej?

-

Polskie firmy zajmujące się przewozami ładunków od wielu lat wykorzystują w swojej pracy karty paliwowe, co umożliwia im znaczne obniżenie wydatków zarówno na paliwo, jak i na inne usługi dodatkowe. Firmy niezwiązane z transportem towarów, a posiadające własną flotę również zaczęły szukać podobnych rozwiązań i zastanawiać jaką kartę paliwową wybrać.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, na polskim rynku pojawiła się nowa oferta – karta paliwowa E100 Power MAX, zaprojektowana specjalnie dla firm niezwiązanych z transportem towarów. Zalety E100 Power MAX są oczywiste: optymalizacja kosztów, maksimum możliwości i minimalna ilość dokumentów. Wszystko, z czego korzystają przewoźnicy, stało się dostępne również dla firm nietransportowych.

Dla kogo jest przeznaczony E100 Power MAX?

Z nowego produktu może korzystać każda firma, która posiada przynajmniej jeden samochód. Wygoda kart paliwowych jest coraz częściej doceniana przez firmy budowlane, taksówkowe, dostawcze, posiadające flotę samochodów lub minibusów, firmy cateringowe i kurierskie, firmy zajmujące się przewozem osób, a także firmy handlowe i produkcyjne.

Jakie są zalety oferty E100?

Korzystanie z kart paliwowych przez firmy spoza branży transportowej pomaga optymalizować zarządzanie flotą samochodową. To korzystne rozwiązanie nie tylko pod względem oszczędności czasu, ale i pieniędzy.

1) Płatności bezgotówkowe.

Karta paliwowa umożliwia pełną kontrolę wydatków kierowców. Niezależnie od tego, czy chodzi o paliwo, opłaty drogowe, stacje paliw, parkingi czy produkty samochodowe.

2) Oszczędności na paliwie i usługach.

Korzystając z karty paliwowej, można zoptymalizować wydatki na paliwo. Przykładowo dzięki karcie E100 Power MAX, przeznaczonej dla polskich przewoźników obsługujących przewozy krajowe, można zaoszczędzić nawet 0,25 zł na litrze paliwa na ponad 3000 stacji paliw w Polsce, takich jak Orlen, Lotos, Moya, Amic i wielu innych. Niektóre z tych stacji włączone są do sieci Power MAX oferującej hurtowe ceny paliw, dzięki czemu tankowanie pojazdów za pomocą karty będzie jeszcze bardziej opłacalne.

Oprócz produktów ropopochodnych z kartą paliwową E100 Power MAX można skorzystać z dodatkowych rabatów na inne produkty. Na przykład, dzięki E100 Power MAX, można uzyskać zniżkę na produkty samochodowe lub umyć samochód na myjniach Lotosu po obniżonej cenie. Karta przydaje się również na płatnych odcinkach autostrad A1, A2, A4.
Możliwość uzyskania tego wszystkiego za pomocą jednej karty paliwowej E100 Power MAX, oprócz pieniędzy, pozwala również na zaoszczędzenie czasu. Z kartą nie trzeba stać w kolejce, czekając na rachunki za paliwo. Z E100 będą one wystawiane automatycznie dwa razy w miesiącu.

3) Kontrola wszystkich wydatków.

Na internetowym koncie użytkownika można śledzić każdą transakcję i na czas zasilać konto. Konto można uzupełnić na dwa sposoby: przelewem na rachunek bankowy E100 (w PLN lub EUR) lub zlecając przelew w polskich złotych poprzez panel klienta w systemie DotPay.

Warto zauważyć, że E100 Power MAX może być używana zarówno jako karta przedpłacona, jak również jako karta z limitem kredytowym z odroczoną płatnością.

4) Minimum dokumentów.

Praca z E100 ucieszy nie tylko szefa firmy niezwiązanej z transportem, ale także jego dział księgowy. Na koncie użytkownika zawsze znajduje się komplet dokumentów księgowych do opłacenia wszystkich wydatków i konfigurator raportów za dowolny okres dla każdego pojazdu. Jest także możliwość eksportu danych do systemów księgowych i ewidencyjnych przedsiębiorstwa.

Niezależnie od tego, z jakich usług korzysta przewoźnik, wszystkie transakcje są grupowane w zbiorczej fakturze wystawianej dwa razy w miesiącu. Nie trzeba tego robić częściej, na koncie użytkownika wszystkie transakcje widoczne są online. Można tam ustawić dowolne ograniczenia i limity dla kart paliwowych, a także przeglądać archiwum ze wszystkimi fakturami.

5) Bezpieczeństwo

E100 bardzo odpowiedzialnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa danych swoich klientów, a także stale udoskonala system monitoringu podejrzanych transakcji na karcie paliwowej. Dlatego klienci nie muszą obawiać się o swoje środki.

Na koncie użytkownika można w łatwy sposób zarządzać kartami paliwowymi, a w przypadku kradzieży lub zagubienia karty, zablokować ją za pomocą kilku kliknięć.

6) Wsparcie informacyjne

Każdy klient E100 ma swojego osobistego opiekuna, który w każdej chwili jest gotowy polecić stacje z najkorzystniejszymi cenami paliw. Pomoże również w planowaniu trasy, przeanalizuje wspólnie z klientem koszty i zaproponuje skuteczny plan optymalizacji wydatków na paliwo.

Oprócz osobistego opiekuna, E100 zapewnia całodobową wielojęzyczną infolinię. Zespół zawsze udzieli kierowcom informacyjnego lub technicznego wsparcia w trasie oraz doradzi w zakresie użytkowania i dodatkowych możliwości karty paliwowej E100.

Ile kosztuje zamówienie i użytkowanie E100 Power MAX?

Wydanie karty paliwowej jest całkowicie bezpłatne. W zasadzie tak samo, jak i wsparcie klienta oraz korzystanie z odroczonego terminu płatności.

Firmy spoza branży transportowej mogą mieć pewność, że w Polsce nie jest pobierana żadna prowizja za korzystanie z karty paliwowej E100 Power MAX.

Zamówienie kart paliwowych dla firmy spoza branży transportowej

Poprzedni artykułUrządzamy wnętrze – jadalnia
Następny artykułŻywienie szczeniąt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Burrito – przepis

Burito to jedno z najbardziej charakterystycznych i smacznych dań kuchni meksykańskiej. Można je spotkać w wielu wariantach smakowych przygotowywane na wiele sposobów. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularny i najczęściej spotykany sposób podawania burito w Polsce, które można samodzielnie wykonać w domu.

Zatrudnianie pracowników w Organizacjach Pozarządowych

Organizacje pozarządowe są najczęściej utożsamiane z działalnością, która opiera się na pracy społecznej wolontariuszy. Jednak zgodnie polskim ustawodawstwem tego typu podmiot może być klasycznym pracodawcą w rozumieniu obowiązującego w naszym kraju Kodeksu Pracy czy Kodeksu Cywilnego. Jednak zawsze trzeba pamiętać o specyfice omawianego obszaru. Warto zaznaczyć, że w trzecim sektorze coraz więcej osób znajduje zatrudnienie.

Zobacz też

Lęk przed rozmową z ludźmi, telefoniczną – przyczyny, leczenie, jak pokonać?

Lęk przed rozmową należy do fobii społecznych. Jest to zaburzenie lękowe z grupy nerwic. Bardzo często lęk ten mylony jest z uwarunkowaniami charakteru, jak nieśmiałość czy nietowarzyskość. Tymczasem fobia spowodowana myślą o rozmowach stanowi poważny problem.

Czy wywoływanie zdjęć przez internet jest bezpieczne? Wyjaśniamy

Wiele słyszy się o próbach wyłudzenia danych czy pieniędzy w internecie. Dziennikarze, eksperci, a nawet influencerzy przestrzegają przed publikowaniem...

Jak nosić pierścionki? Krótki poradnik

Styl biżuterii i sposób jej noszenia ciągle się zmieniają wraz ze zmieniającymi się trendami. Obecnie bardzo popularne stały się...

Może Cię zainteresuje: