materac

Materac to jeden z ważniejszych elementów domowego wyposażenia. To właśnie on służy nam do odpoczynku, to na nim regenerujemy siły po całym dniu pracy. Dlatego nie powinniśmy bagatelizować kwestii doboru właściwego modelu. Jednak, to czy będzie nam wygodnie odpoczywać na danym materacu, zależy od wielu czynników. Bardzo istotną sprawą jest wykorzystanie wysokiej jakości materiałów produkcyjnych, w tym dzianin materacowych.

Polski producent dzianin materacowych i materacy

Już dawno przekonaliśmy się, że warto kupować produkty wyprodukowane w Polsce. Po pierwsze, mamy możliwość korzystania z produktów sprawdzonych, po drugie, dajemy miejsca pracy naszym rodakom. Firma Mar-Pol działa na krajowym rynku już od ponad dwudziestu lat. Ten producent materacy posiada zatem długie tradycje i jednocześnie jest nastawiony na ciągły rozwój. Dlatego oferta produktowa ciągle się poszerza. Wszystko po to, aby reagować na potrzeby współczesnych konsumentów. Mar-Pol to zatem nie tylko doświadczenie, ale także nowoczesne zaplecze technologiczne. W efekcie otrzymujemy wyroby na najwyższym, światowym poziomie.

Warto podkreślić, że nie każdy producent dzianin może sobie pozwolić na wytwarzanie materiałów służących jako pokrycie materacy. Potrzebna jest do tego wiedza i odpowiednie maszyny oraz sprawdzona technologia produkcji. Wszystkie te wymogi spełnia właśnie Mar-Pol. Firma wytwarza tkaniny materacowe, pokrowce materacowe oraz materace, z których zadowoleni są nawet najbardziej wymagający klienci.

W ofercie są dzianiny materacowe typu Kaszmir, Koła, Bambo oraz Silver Active. Oprócz wysokiej odporności na ścieranie, przecieranie i mechacenie, posiadają one także właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne oraz wpływają na właściwą wentylację ciała, utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas snu i odprowadzanie wilgoci. Poza tym produkty są elastyczne, miłe w dotyku, plastyczne i zapewniają komfort snu, dzięki temu, że dopasowują się do kształtu ciała.

Co jeszcze znajduje się w ofercie producenta?

Godny wzmianki jest fakt, że Mar-Pol posiada w asortymencie znacznie więcej niż same materiały materacowe i materace. Katalog produktów obejmuje dzianiny o szerokim zastosowaniu, w tym:

  • dzianiny sportowe,
  • dzianiny użytkowe,
  • dzianiny materacowe,
  • dzianiny bawełniane,
  • dzianiny z elastanem,
  • dzianiny eko,
  • dzianiny żakardowe,
  • dzianiny mundurowe.

W ofercie są zatem produkty dopasowane do szycia konkretnych rodzajów konfekcji. Dzianiny dedykowane do wytwarzania odzieży sportowej wpływają na utrzymanie właściwej temperatury ciała oraz pozwalają skórze oddychać. Z kolei dzianiny z elastanem nadają się do wytwarzania strojów kąpielowych i pończoch. Do produkcji dzianin eko używa się włókien naturalnych. Będące w sprzedaży dzianiny użytkowe, ze względu na wysoką wytrzymałość, są z powodzeniem wykorzystywane jako obicia foteli, kanap, narożników. Do tego trzeba nadmienić, że dzianiny produkowane przez Mar-Pol dostępne są w licznych wariantach kolorystycznych.

Rekomendacje

W ponad dwudekadowej historii, z usług firmy Mar-Pol skorzystało już znaczące grono osób indywidualnych oraz mniejszych i większych przedsiębiorstw. O najwyższych standardzie obsługi mówią liczne rekomendacje.

Wśród zadowolonych klientów firmy są takie znane marki jak: 4F, Reserved, Prosto, Octagon. Partnerzy cenią producenta za dostarczanie wysokogatunkowych materiałów i bogate wzornictwo oraz fachową obsługę i profesjonalne doradztwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here