Sport Czym jest Archery Tag?

Czym jest Archery Tag?

-

Archery Tag to nowy sport łuczniczy oraz jednocześnie najszybciej rozwijający się sport tego typu. Proponuje interakcyjną zabawę, niewymagającą ogromnej kondycji ruchowej i umiejętności strzeleckich. Archery Tag to pewny sport, który pełni potrzebę rywalizacji oraz szukania niezapomnianych emocji. Wykorzystane łuki oraz strzały imitują prawdziwy sprzęt łuczniczy. Archery Tag jest rozrywką dla każdego, kto kocha łucznictwo czy po prostu lubi się poruszać.

Więcej o Archery Tag

Któż spośród nas nie bawił się w Indian oraz kowbojów? Kogo nie fascynowały losy Robin Hooda? Od teraz możesz powrócić do okresów dzieciństwa oraz spróbować własnych sił w nowym łucznictwie. Postaw na oryginalną zabawę, dzięki której spędzisz fantastyczny czas ze znajomymi, podszkolisz się w łucznictwie oraz sprawisz, iż integracja nabierze nowego znaczenia. Archery Games (walki na łuki czy bitwy łuczników) to w wielkim skrócie strzelanie do siebie wzajemnie z łuku za pomocą specjalistycznych strzał z piankowym grotem. To dobra opcja dla takich atrakcji jak paintball lub laser Tag. Gra potrzebuje od zainteresowanych planowego rozumowania, innowacyjnego podejścia do znajdowanych przeszkód oraz również wiele ruchu. Zabawa jest przede wszystkim bezpieczna. Nie daje żadnych siniaków po uderzeniu strzałą, dzięki czemu jest to dobra aktywność zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak również dla dzieci. Rozgrywki Archery Tag można wykonać w każdym miejscu – wystarczy mniej więcej ćwierć boiska piłkarskiego.

Jak się gra w Archery Tag?

Na przeciwko siebie stają dwie grupy zaopatrzone w łuki oraz profesjonalne strzały. Jedna drużyna liczy od 5 do 8 reprezentantów. Gra rozwija się na profesjonalnym polu z przeszkodami, gdzie każda spośród grup posiada własną powierzchnię, na której może działać. Strefy rozdzielone są linią graniczną, na którą nie można wejść. Każda spośród drużyn ma również we własnym polu specjalną tarczę pięciopolową. Gra jest ograniczona czasowo. Zwycięża ta grupa, która usunie wszystkich przeciwników bądź pod koniec czasu będzie miała najwięcej graczy.

Czy Archery Tag to bezpieczny sport?

Archery Tag, inaczej walka łuczników, jest w pełni bezpiecznym sportem. Groty strzał, dostępne w sklepie https://www.e-luk.pl/pol_m_ARCHERY-TAG-176.html, zakończone są delikatną gąbką, więc uderzenia są właściwie bezbolesne. Kolejnym zabezpieczeniem jest maska obronna na głowę. W przyrównaniu do paintballa i specjalnego łucznictwa Archery Tag to najbezpieczniejsza odmiana tejże dziedziny sportowej. Nad zachowaniem reguł zabezpieczenia czuwa fachowy animator z ramienia realizatora. Brak kontuzji i niezliczona liczba grot podczas bitwy łuczników wywołały, iż Archery Tag stają się jeszcze bardziej znanym sportem w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Domowe sposoby na zatrucia pokarmowe

Ból brzucha, biegunka, wymioty i ogólne osłabienie organizmu są objawami zatrucia pokarmowego. Najczęściej jego przyczyną jest spożycie nieumytego bądź nieświeżego owocu/warzywa, wypicie skażonej drobnoustrojami wody lub złe przygotowanie potraw (np. zbyt krótkie gotowanie produktów). Jak sobie radzić z zatruciem domowymi sposobami? Co wtedy jeść, a czego unikać?

Kompleks Meduzy – co to jest, na czym polega (objawy)

Meduza jest postacią z mitologii greckiej – jedną z trzech Gorgon – najmłodszą a zarazem najgroźniejszą. Była to przepiękna bogini, która oddała się cielesnej miłości z Posejdonem w świątyni Ateny. Za ten nikczemny uczynek została zmieniona w stwora, który jednym spojrzeniem zamieniał mężczyzn w kamień. Została zgładzona przez Perseusza, który skryty za tarczą przed spojrzeniem Meduzy, ściął jej głowę.

Zobacz też

Jak dbać o bieliznę?

Wybór bielizny w sklepach jest ogromny, a do przeszłości odeszły zwykłe, bawełniane figi. Możemy wybierać nie tylko różne kolory, ale również kroje i rodzaje materiałów – jedwab, koronka, satyna, a nawet ozdoby – kokardki, falbanki, kryształki. Niestety to wszystko sprawia, iż nie wystarczy bielizny wyrzucić do pralki, chyba, ze chcemy ją wyrzucić po jednym praniu.

Czy karta pamięci ma wpływ na jakość zdjęć?

W aparatach analogowych jakość kliszy miała niebagatelny wpływ na jakość zdjęć. We współczesnych aparatach cyfrowych rolę kliszy przejęły karty...

Ekspres przelewowy do kawy – co warto o nim wiedzieć

Zastanawiasz się nad zakupem profesjonalnego ekspresu do kawy? Z pewnością warto zwrócić uwagę na ekspres przelewowy. W poniższym wpisie...

Może Cię zainteresuje: