pies i kot

Ukochany zwierzak zasługuje na specjalne miejsca. Takie miejsca to przede wszystkim serce właściciela i własny kąt w domu, ale też… sklep zoologiczny.  Najlepiej taki, który prowadzony jest z pasją, zaangażowaniem i powstał z prawdziwej miłości do zwierząt, czyli np. Petbox.pl.

Psiarze kontra kociarze

Odwieczny spór prowadzony trochę z przymrużeniem oka. Wiadomo przecież, że każdy pupil jest równie ważny, a dla właściciela najwspanialszy na świecie. Petbox.pl doskonale o tym wie, dzięki czemu potrafi „pogodzić zwaśnione strony”, zapewniając i psom i kotom wszystko to, co najlepsze. W szerokim asortymencie posiada różnego rodzaju karmę, dostosowaną odpowiednio do indywidualnych potrzeb czworonogów. Zarówno tych pręgowanych i dzikich, jak i leniwych kanapowców. W tym miejscu można samodzielnie skomponować idealną mieszankę karmy, dostosowaną do gustu i potrzeb swojego zwierzaka.

Jedzonko i spanko, czyli co tygrysy i wilki lubią najbardziej

Zarówno psy jak i koty muszą mieć zapewnione podstawowe potrzeby. Do takich potrzeb zalicza się odpowiednie karmienie oraz wygodny kąt do spania i zabawy. Petbox.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poza asortymentem żywieniowym, posiada także wygodne legowiska oraz transportery. Dodatkowym atutem sklepu jest też to, że działa nie tylko stacjonarnie, ale też wirtualnie. Bez problemu można więc zrobić zakupy, siedząc w domu na kanapie z kotem na ramieniu lub psim pyskiem na kolanach. Petbox.pl  daje też możliwość skonsultowania się z pupilem w kwestii zakupu.

Instrukcja obsługi psa i kota

Świeżo upieczeni szczęśliwi posiadacze psa lub kota, często nie wiedzą… co dalej. Dobrze byłoby, wraz ze zwierzęciem otrzymać instrukcję obsługi, ale nie ma tak łatwo. Czasami, poza garścią podstawowych informacji, tak naprawdę są zdani sami na siebie. Stają wówczas przed wieloma dylematami dotyczącymi spacerów, karmienia, zabawy itp. Wiedzą jedno: oto pojawił się nowy członek rodziny i należy otoczyć go miłością. No i świetnie, bo miłość jest najważniejsza. Całą resztą zajmie się Petbox.pl. Jest to sklep prowadzony przez miłośników czworonogów, którzy chętnie udzielą porad dotyczących zwierząt domowych.

Jaka karma najlepsza?

Dobór odpowiedniej karmy zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od indywidualnych predyspozycji psa albo kota, od jego wieku, upodobań, stopnia aktywności itp. W ofercie sklepu Petbox.pl znajduje się karma różnego rodzaju, zarówno sucha w paczkach, jak i mięsna w konserwach. Indyk, kaczka, królik, kurczak, jagnięcina, łosoś i wiele innych. Spośród wielu smaków, każdy właściciel psa lub kota bez trudu odnajdzie taki, który zadowoli jego czworonoga. Petbox.pl to miejsce stworzone dla zwierząt domowych z dbałością o ich indywidualną dietę, a także oferujący wybór wyjątkowego legowiska, dostosowanego odpowiednio dla konkretnego zwierzaka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here