Budowa domu Zastosowanie płytek ceramicznych Aparici Carpet

Zastosowanie płytek ceramicznych Aparici Carpet

-

Tytułowy model płytek to bez wątpienia produkt wyjątkowy. To wynik efektownych przetarć stonowanych kolorów i metalizowanych, oryginalnych dodatków. Dzięki temu przywodzą one na myśl od razu zabytkowe kafle sprzed setek lat.

Płytki Aparici Carpet stanowią niewątpliwie doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń utrzymanych w stylistyce retro i vintage. Postawić na nie można także we wnętrzach loftowych. Stosowane są zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Są bowiem odporne na różnego rodzaju warunki pogodowe. Niestraszne im niskie i wysokie temperatury. Co jeszcze warto o nich wiedzieć? Gdzie można wykorzystać płytki Aparici Carpet?

Uniwersalne płytki Aparici Carpet

Powierzchnia płytek ceramicznych z tej serii jest gładka, a więc sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w kuchni czy na korytarzu. Co więcej, zastosować je można także na tarasie i balkonie. Płytki te pasują przede wszystkim do oryginalnych, nowoczesnych aranżacji. Same dość mocno nawiązują do stylistyki hiszpańskiej i zresztą to tam są produkowane. Do wyboru w tym przypadku są m.in. płytki podłużne i kwadratowe.

Płytki inne niż wszystkie

Płytki ceramiczne Aparici Carpet są zdecydowanie wyjątkowe i niepowtarzalne. Ich twórcy ewidentnie zainspirowali się wzornictwem starych dywanów. To dlatego na płytkach pojawiły się przetarcia i postarzenia. Kolekcję tę cechuje stonowana kolorystyka – beże, błękity, granaty. Jednak wspomniane przetarcia i metalizowane dodatki nadają płytkom niepowtarzalnego charakteru.

Mimo oryginalności, płytki te przeznaczone są z założenia do wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Sprawdzą się zarówno na podłodze, jak i na ścianie. Wykorzystać je można w kuchni, salonie, łazience czy na korytarzu. Są efektowne, ale i jednocześnie dość uniwersalne. Za ich sprawą każde wnętrze staje się wyjątkowe i oryginalne. Przywodzą bowiem na myśl estetykę z dalekich krajów i motywy popularne przed setkami lat.

aparici carpet

Klasyczne motywy w nowoczesnym wydaniu

Nawiązując do stylistyki modnej dziesiątki lat temu, płytki Aparici Carpet odpowiadają jednocześnie dzisiejszym trendom. Sprawdzą się więc doskonale przy projektowaniu nowoczesnej łazienki, ale z nutą elegancji i ponadczasowej klasy. Na ścianie dają bowiem efekt przywodzący na myśl antyczne freski. Zestawić je można z płytkami bardziej nowoczesnymi np. betonopodobnymi czy imitującymi drewno, a także z modernistyczną armaturą łazienkową. Obok takiego połączenia nikt nie przejdzie obojętnie. Tego rodzaju aranżacja stanowi miłą odmianę od popularnej w łazienkach od wielu lat stylistyki skandynawskiej.

Wnętrza hiszpańskie są bowiem bardziej odważne. Typowe dla nich jest nieszablonowe rozwiązanie w postaci połączenia mocnych barw i oryginalnych płytek ceramicznych. Płytki z omawianej serii można zastosować w całej aranżacji lub jedynie jako jej subtelne dopełnienie, w zależności od osobistych preferencji. Jednak nie bez powodu łazienki hiszpańskie są uważane za jedne z najpiękniejszych na świecie. Dzięki płytkom ceramicznym marki Aparici stworzyć można naprawdę wyjątkowe aranżacje. W tym przypadku im więcej, tym lepiej. Nie należy się bać oryginalnych wzorów i mocnych barw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Gothic 1 – jak zostać najemnikiem?

Ścieżka Najemnika to jedna z wielu opcji dołączenia do gildii w Gothic 1. Jak najszybciej stać się Najemnikiem? Ten poradnik wyjaśnia wszystko.

Jak powołać świadków w sprawie sądowej?

Zeznania świadków mają w wielu sprawach decydujące znaczenie dla ostatecznego rozstrzygnięcia sprawy. Zarówno w spawach karnych jak i cywilnych często to świadkowie są najważniejszym źródłem dowodów, a ich zeznania przesądzają o treści wyroku. W jaki sposób powołać świadka w sprawie sądowej?

Zobacz też

Czy można założyć konto za granicą?

Osoby pragnące założyć konto za granicą w latach 90-tych napotykały wiele trudności. Sytuacja uległa radykalnej zmianie w 2002 roku. Wtedy bowiem weszło w życie znowelizowane, bardziej liberalne prawo dewizowe. Stworzyło ono możliwość łatwego korzystania z usług oferowanych przez te banki, które mają swe siedziby w krajach należących przynajmniej do jednej spośród następujących organizacji międzynarodowych: Unia Europejska, Europejski Obszar Gospodarczy (EOG), Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). Tym samym obywatel polski aktualnie posiada możliwość bezproblemowego otworzenia konta w 33 krajach ulokowanych na całym globie.

Żwirek silikonowy dla kota – czym różni się od innych żwirków?

Żwirek do kuwet to wbrew pozorom niezwykle istotny element kociej wyprawki. Dziś w sklepach dostępnych kilka różnych typów, każdy...

Na co zwracać uwagę, kupując buty na zimę

Większość sklepów kusi sezonowymi wyprzedażami marek. Warto przyjrzeć się im dokładniej i złowić super perełkę dla siebie. Podpowiadamy, na...

Może Cię zainteresuje: