Budowa domu Zastosowanie płytek ceramicznych Aparici Carpet

Zastosowanie płytek ceramicznych Aparici Carpet

-

Tytułowy model płytek to bez wątpienia produkt wyjątkowy. To wynik efektownych przetarć stonowanych kolorów i metalizowanych, oryginalnych dodatków. Dzięki temu przywodzą one na myśl od razu zabytkowe kafle sprzed setek lat.

Płytki Aparici Carpet stanowią niewątpliwie doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń utrzymanych w stylistyce retro i vintage. Postawić na nie można także we wnętrzach loftowych. Stosowane są zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Są bowiem odporne na różnego rodzaju warunki pogodowe. Niestraszne im niskie i wysokie temperatury. Co jeszcze warto o nich wiedzieć? Gdzie można wykorzystać płytki Aparici Carpet?

Uniwersalne płytki Aparici Carpet

Powierzchnia płytek ceramicznych z tej serii jest gładka, a więc sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w kuchni czy na korytarzu. Co więcej, zastosować je można także na tarasie i balkonie. Płytki te pasują przede wszystkim do oryginalnych, nowoczesnych aranżacji. Same dość mocno nawiązują do stylistyki hiszpańskiej i zresztą to tam są produkowane. Do wyboru w tym przypadku są m.in. płytki podłużne i kwadratowe.

Płytki inne niż wszystkie

Płytki ceramiczne Aparici Carpet są zdecydowanie wyjątkowe i niepowtarzalne. Ich twórcy ewidentnie zainspirowali się wzornictwem starych dywanów. To dlatego na płytkach pojawiły się przetarcia i postarzenia. Kolekcję tę cechuje stonowana kolorystyka – beże, błękity, granaty. Jednak wspomniane przetarcia i metalizowane dodatki nadają płytkom niepowtarzalnego charakteru.

Mimo oryginalności, płytki te przeznaczone są z założenia do wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Sprawdzą się zarówno na podłodze, jak i na ścianie. Wykorzystać je można w kuchni, salonie, łazience czy na korytarzu. Są efektowne, ale i jednocześnie dość uniwersalne. Za ich sprawą każde wnętrze staje się wyjątkowe i oryginalne. Przywodzą bowiem na myśl estetykę z dalekich krajów i motywy popularne przed setkami lat.

aparici carpet

Klasyczne motywy w nowoczesnym wydaniu

Nawiązując do stylistyki modnej dziesiątki lat temu, płytki Aparici Carpet odpowiadają jednocześnie dzisiejszym trendom. Sprawdzą się więc doskonale przy projektowaniu nowoczesnej łazienki, ale z nutą elegancji i ponadczasowej klasy. Na ścianie dają bowiem efekt przywodzący na myśl antyczne freski. Zestawić je można z płytkami bardziej nowoczesnymi np. betonopodobnymi czy imitującymi drewno, a także z modernistyczną armaturą łazienkową. Obok takiego połączenia nikt nie przejdzie obojętnie. Tego rodzaju aranżacja stanowi miłą odmianę od popularnej w łazienkach od wielu lat stylistyki skandynawskiej.

Wnętrza hiszpańskie są bowiem bardziej odważne. Typowe dla nich jest nieszablonowe rozwiązanie w postaci połączenia mocnych barw i oryginalnych płytek ceramicznych. Płytki z omawianej serii można zastosować w całej aranżacji lub jedynie jako jej subtelne dopełnienie, w zależności od osobistych preferencji. Jednak nie bez powodu łazienki hiszpańskie są uważane za jedne z najpiękniejszych na świecie. Dzięki płytkom ceramicznym marki Aparici stworzyć można naprawdę wyjątkowe aranżacje. W tym przypadku im więcej, tym lepiej. Nie należy się bać oryginalnych wzorów i mocnych barw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak poradzić sobie ze zdradą?

Każdy nawiązując relację otwiera się na drugiego człowieka, przyjmując go do swojego życia. Otwieramy się zarówno fizycznie, podczas aktów miłosnych, objęć, pocałunków, jak i emocjonalnie, odsłaniamy dno swojej duszy i wyznajemy uczucia. Takie więzi są głęboko w nas zakorzenione, mają swoje źródło w naszym wnętrzu.

Jak urządzić pokój dla chłopca?

Pokój dziecięcy to miejsce niezwykłe. Pełni on między innymi rolę azylu, sypialni, bawialni i miejsca do nauki. Urządzenie takiego wnętrza to nie lada wyzwanie dla rodziców. Aranżacja pokoju chłopięcego znacznie różni się od planowania wyposażenia i wystroju pokoju dla dziewczynki. Najważniejszą rolę odegrają tu przede wszystkim liczne pomysłowe dodatki. Urządzając tego typu pomieszczenie trzeba też pamiętać, by była to przestrzeń urozmaicona, sprzyjająca rozwojowi naszego dziecka.

Zobacz też

Jak mieć dobre relacje z sąsiadami?

O tym, z kim dzielimy wspólną przestrzeń w bloku, kamienicy czy na osiedlu decyduje czysty przypadek. Często nie mamy z nimi nic wspólnego. Dzielą nas zainteresowania, poziom życia, upodobania do spędzania wolnego czasu - a mimo to dzielimy ze sobą windę i klatkę schodową, słyszymy ich rozmowy. Aby dobrze współżyć z sąsiadami, starajmy się sobie nie przeszkadzać.

Waporyzacja maksimum korzyści „w chmurze”

Osoby, które wcześniej nie miały styczności z waporyzacją, przeważnie podchodzą do niej z pewną rezerwą. Najczęściej zastanawiają się tym,...

Bluza adidas Originals – modny, praktyczny i wygodny strój

Bawełniana bluza to doskonały wynalazek, jeżeli chodzi o garderobę. Doceniają ją zarówno Panie, jak i Panowie – szczególnie w...

Może Cię zainteresuje: